Jitřní země je věnována duchovní tématice, jako jóga, witchcraft, kult Bohyně, posvátná sexualita, tantra, mystika, ale tématem je i zdravá výživa, vegetariánství, ekologie, léčivé rostliny.
Jitřní země 
Translate - select language ^
 
  Dnešní datum: 28. 10. 2021     | Mapa stránek | Fórum JZ | Galerie JZ | Na Chvojnici | Galerie Na Chvojnici | Biozahrada |
   
 
kulatý roh  Náhodný citátkulatý roh
Bertrand Russell, matematik, nositel Nobelovy ceny:
Problém současného světa je, že hlupáci jsou si skálopevně jistí, ale lidé inteligentní jsou plní pochybností.

kulatý roh  Hlavní menukulatý roh
Hlavní stránka
Mapa stránek Jitřní země
Přehled rubrik
Odkazy
Galerie Jitřní země
Ankety
Nejčtenější stovka
Rozšířené vyhledávání
Poslat nové heslo
Upravit čtenářskou registraci
Zrušit svoji registraci čtenáře

kulatý roh  Přehled rubrikkulatý roh

kulatý roh  Nejčtenějšíkulatý roh
Párové duše
(01. 02. 2019, 2838x)
Co se děje kolem nás?
(03. 12. 2018, 1969x)
Kdo jsme?
(11. 11. 2018, 1927x)
Aktivujte sami sebe
(24. 11. 2018, 1861x)
Celý svět pohlédne vzhůru
(02. 12. 2018, 1856x)

kulatý roh  Počasí, Slunce, Lunakulatý roh

Solar X-rays:
Status
Geomagnetic Field:
Status
Aktuální snímky Slunce


kulatý roh  O Jitřní zemikulatý roh
Jitřní země
ISSN 1801-0601
Vydavatel: J. Holub, Kralice n. Osl.
Jitřní země byla založena na pod­zim roku 2000. Věnuje se hlavně duchovní tématice, ať už je to jó­ga, witchcraft (wicca), kult Bo­hy­ně, posvátná sexualita a tantra, mys­ti­ka, New Age, ša­ma­nis­mus ale také třeba zdravá výživa, vege­tari­án­ství, lé­čivé rost­liny a eko­logie.

Komentáře

ke článku: Žaludeční a dvanácterníkové vředy
ze dne 15.01.2007, autor článku: Ivana Paukertová

Komentář ze dne: 16.01.2007 03:38:14     Reagovat
Autor: [Cyber] - Eda (Eda.Benes@seznam.cz)
Titulek: zkušenosti z léčby
Vážená paní Ivanko, děkuji za obsáhlý článek a rady. Prožívám nyní právě léčbu antibiotiky, takže mohu podat zprávu o průběhu léčby. Je to určitě drastická metoda a bolesti zvláště v noci se opakují. V TV jsem včera zaslechl v reklamě zprávu o nějakém léku, který tyto účinky antibiotik tlumí a vyrovnává , začínal myslím na T. Mohla byste ho doporučit ? A ještě k počátku vzniku mých problémů. Byly to myslím 2 krátce po sobě jdoucí oslavy narozenin s velkou spotřebou alkoholu, zvláště tvrdého. Ono i když to člověk zapíjí nealkem a pojídá přitom jídlo, tak se sice nedostaví stav opilství, ale žaludek dostane velmi zabrat. Myslím, že právě alkohol narušuje sliznici žaludku nejvíce a pak trvá dlouhou dobu než se znovu regeneruje.

Komentář ze dne: 16.01.2007 08:15:09     Reagovat
Autor: [Ivana] - Ivana Paukertová (ipaukertova@volny.cz)
Titulek:
Ještě jsem chtěla přidat ke článku složení bylinného čaje, který má nepříznivé účinky užívání antibiotik vyrovnávat, ale zatím stále nemohu najít recept. Jakmile ho najdu, přidám, pracuje se na tom.

Komentář ze dne: 16.01.2007 14:09:52     Reagovat
Autor: [Selma] - Selma (zusrom@ok.cz)
Titulek: Bakterie
Škoda, že se v článku neuvádí, čím se bakterie v lidském těle živí. Jistě by to pomohlo pacienta nasměrovat, kde asi tak dělá v životosprávě chybu. Jinak výtečným antibiotikem je šťáva z česneku. Jednou jsem měla ošklivý sen, měla jsem plnou pusu nějakého odporného bince i s nějakými parazity, lezlo mi to ze zažívacího traktu no fuj. V tom snu jsem se rozhodla to vyřešit šťávou z česneku, kterou jsem držela v kelímku v ruce a odhodlávala se ji vypít, pak jsem se probudila. Pravda byla, že mi už delší dobu nebylo nejlíp, cítila jsem se zanešená, měla jsem povlečený jazyk atp. Tak jsem vzala paličku česneku, vymačkala z ní šťávu, trošku ji naředila vodou a poučena mučivým váháním ze snu, jsem ji do sebe bez okolků kopla. Docela to šlo, říkala jsem si, že to není tak zlé a obavy byly tedy zbytečné. Za pár minut jsem už ale věděla, že jsem udělala dobře, že jsem si předem o šťávě z česneku nic nepřečetla, jinak bych se ji neodvážila vypít. Vyšla jsem na zahradu, že jestli mám jako už um

Komentář ze dne: 16.01.2007 14:13:40     Reagovat
Autor: [Selma] - Selma (zusrom@ok.cz)
Titulek: Re: Bakterie
umřít, ať je to venku na sluníčku. Nemůžu popsat, jak mizerně jsem se cítila, ale od té doby mám rozhodně k česneku až posvátnou úctu:-) Tak jak jsem to udělala já to tedy doporučit nemůžu, nebo určitě ne celou paličku, možná více naředit a vypít ve více dávkách. Každopádně můj zažívací trakt byl pak jako nový, rozhodně v něm nemohlo nic cizího přežít, sotva jsem to přežila já:-)

Komentář ze dne: 16.01.2007 18:58:57     Reagovat
Autor: [Gaia] - Gaia (letninebe@seznam.cz)
Titulek: Jo Selmo
potvrzuji, něco podobného jsem taky zkusila, je to jak rána palicí.... Ostrými jídly si v orientu udržují odstup od parazitů, takže když se ty potvůrky pak dostanou k nám, mají náskok. My na tak ostrá jídla nejsme zvyklí. Bakterie si libují v určitém prostředí - např. v určitém druhu plísní, každá v jiné,a pod. Když tohle prostředí změníš, oslabíš vira nebo bakterii a snáz se s tím vypořádáš.

NAHORU | Hlavní stránka

kulatý roh  Přihlášený čtenářkulatý roh

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


kulatý roh  Aktualitykulatý roh
28. 10. 2021:

Sociolog profesor Jan Keller: "Napadá mne, že letošní 28. říjen má opravdu zvláštní atmosféru. V lecčems připomíná spíše svátek, který nese lidové označení Dušičky. Mám tím na mysli, že výročí vzniku samostatné republiky si připomínáme v době, kdy se kdesi v zákulisí dohaduje, v jaké sestavě vznikne vláda, která by měla uhájit zbytky naší suverenity. Dušičková atmosféra se vznáší nad Visegrádskou čtyřkou, která měla dát naší rozdělené zemi v mezinárodní politice aspoň trochu větší váhu. Je to doba, kdy má být zbytek suverenity převálcován ve jménu tzv. Zeleného údělu, který je vším možným jen ne návrhem na řešení ekologických problémů..."

Celý článek...


28. 10. 2021:

Kateřina Lhotská: Pandora Papers, měsíc poté
"To, že tu má nějaká skupina novinářů „kompro“ na politiky a podnikatele a netají se tím, že je bude zveřejňovat tak, jak se jí to bude zrovna hodit, je samozřejmě krajně znepokojivé. Na pana Babiše nejspíš už nic nevytáhnou, a tak by měli být nervózní především politici vznikající vládní koalice. Nelze totiž vyloučit, že na seznamu nefigurují také jména, která s nimi lze spojit. Ostatně ODS a TOP 09 jsou vazbami na podnikatele „nepevných mravních zásad“ docela dost proslulé..."

Celý článek...


27. 10. 2021:

Parlamentní listy: Svlékli jsme z uniformy generála Pavla. „Budoucí prezident“ má co vysvětlovat. Poche, Bakala, USA…

Celý článek...


14. 10. 2021:

Tato reportáž Jozefa Banáše o cestě na Krym rozhodně stojí za přečtení. Aneb není všechno tak, jak nám to média tlačí do hlavy:

Ako som na Kryme hľadal partizánov, alebo ako vyvolala rusofóbia prvú svetovú vojnu


12. 10. 2021:

Petr Hampl: "Koalice globalistických stran dostala mandát k tomu, aby zavedla všechny ty hrůzy, které vidíme v západní Evropě. Všudypřítomná stupidní politická korektnost, agresivní neziskovky běžně přecházející až k fyzickému přepadání, zatýkání za názor, masová muslimská migrace, preference islámu nad domácími zákony a nově také zelený úděl směřující k tomu, že životní úroveň většiny obyvatel spadne někam na úroveň velké krize z 30. let. Samozřejmě likvidace zbytků politické samostatnosti, vyplácení odškodného Němcům za protektorát, odstranění českého dějepisu ze škol a mnoho dalšího. Jestli byly české země až dosud krmelcem západního světa, tak počkejte, co uvidíte za vlády demobloku a Pirátostánu."

Celý článek...
WebArchiv - archiv českého webu        optimalizace PageRank.cz       Bělehrad.Cz      Výrobky z konopí a bio bavlny - URBANSHOP     

Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS v2.8.3a - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Aby bylo legislativě EU učiněno zadost, vezměte na vědomí, že tento web využívá cookies, jako naprostá většina všech stránek na internetu. Dalším používáním webu s jejich využitím souhlasíte.

Redakce neodpovídá za obsah článků, komentářů ke článkům a diskusí ve Fóru,
které vyjadřují názory autorů a nemusí se vždy shodovat s názorem redakce.
Pro zpoplatněné weby platí zákaz přebírání článků z Jitřní země!