Jitřní země je věnována duchovní tématice, jako jóga, witchcraft, kult Bohyně, posvátná sexualita, tantra, mystika, ale tématem je i zdravá výživa, vegetariánství, ekologie, léčivé rostliny.
Jitřní země 
Translate - select language ^
 
  Dnešní datum: 28. 10. 2021     | Mapa stránek | Fórum JZ | Galerie JZ | Na Chvojnici | Galerie Na Chvojnici | Biozahrada |
   
 
kulatý roh  Náhodný citátkulatý roh
Aldous Huxley:
Skutečně efektivní totalitní stát může existovat, bude-li všemocná vláda složená z politických bosů a armády jejich manažerů budou ovládat populaci otroků, kteří nemusí být za mřížemi, protože své otroctví milují.

kulatý roh  Hlavní menukulatý roh
Hlavní stránka
Mapa stránek Jitřní země
Přehled rubrik
Odkazy
Galerie Jitřní země
Ankety
Nejčtenější stovka
Rozšířené vyhledávání
Poslat nové heslo
Upravit čtenářskou registraci
Zrušit svoji registraci čtenáře

kulatý roh  Přehled rubrikkulatý roh

kulatý roh  Nejčtenějšíkulatý roh
Párové duše
(01. 02. 2019, 2837x)
Co se děje kolem nás?
(03. 12. 2018, 1969x)
Kdo jsme?
(11. 11. 2018, 1927x)
Aktivujte sami sebe
(24. 11. 2018, 1861x)
Celý svět pohlédne vzhůru
(02. 12. 2018, 1856x)

kulatý roh  Počasí, Slunce, Lunakulatý roh

Solar X-rays:
Status
Geomagnetic Field:
Status
Aktuální snímky Slunce


kulatý roh  O Jitřní zemikulatý roh
Jitřní země
ISSN 1801-0601
Vydavatel: J. Holub, Kralice n. Osl.
Jitřní země byla založena na pod­zim roku 2000. Věnuje se hlavně duchovní tématice, ať už je to jó­ga, witchcraft (wicca), kult Bo­hy­ně, posvátná sexualita a tantra, mys­ti­ka, New Age, ša­ma­nis­mus ale také třeba zdravá výživa, vege­tari­án­ství, lé­čivé rost­liny a eko­logie.

Komentáře

ke článku: Angína a bolest v krku
ze dne 05.02.2007, autor článku: Ivana Paukertová

Komentář ze dne: 05.02.2007 07:37:10     Reagovat
Autor: [auro] - auro (auro@centrum.cz)
Titulek: bolest v krku
Při každém močení se krk vykloktat čerstvou močí. Je to rychlé a účinné na 100%. Někdy podle závažnosti ochoření postačí jedna kůra, v horších případech čtyři. Kloktat 1 a 2 minuty.

Komentář ze dne: 05.02.2007 09:04:08     Reagovat
Autor: [Selma] - Selma (zusrom@ok.cz)
Titulek: Re: bolest v krku
Pokud je ovšem člověk masožravec, tak kloktat vlastní moč je jen pro silné povahy, kterou ovšem auro nepochybně je:-) Osobně raději užívám k tomuto účelu slané vody.

Komentář ze dne: 05.02.2007 10:55:36     Reagovat
Autor: [zulu] - zulu (z.zulu@seznam.cz)
Titulek: Re: Re: bolest v krku
kloktání solí je dobrý, také výborné na posilování a očišťování nosní sliznice - velmi vhodné je použít sůl ze starých solných ložisek :-) taky se mi osvodčilo kloktání Florsaminem, což je tinktura ze šalvěje :-)

Komentář ze dne: 05.02.2007 11:23:44     Reagovat
Autor: [Andegard] - Andegard (elaela@seznam.cz)
Titulek: Re: Re: Re: bolest v krku
Mně se Zulko osvědčila prevence. Nevycházet příliš duševně ze sebe, z toho je oslabující disharmonie. Jeví se mi to tak, že bacily za nic nemohou, v povétří a v nás jsou a budou, jen v takhle oslabeném se tak či onak vykoná zhoubné dílo. Za poslední roky se mi vždy podařilo zachytit tu nemoc v počátku, než se rozvinula. Přesně jsem viděl tu psychologickou příčinu: dával jsem se duševně něčemu, co za to nestálo. A když už jsem byl tak nepozorný, že se ten náběběh objevil, stačilo si jednou za čas (hodina, 2) vzít lžičku medu (či v noci, když jsem se probudil). Prostě to ubíjet, dokud je to slabonké, aby si to nevydechlo. Když se to rozjíždí, tak je velká chyba nejíst. A není dobré tučné a živočišné bílkoviny. Takže nic víc, než moje zkušenost.

Komentář ze dne: 05.02.2007 12:01:54     Reagovat
Autor: [luckyjoe] - Josef Stastny (luckyjoe@c-box.cz)
Titulek: bolest v krku a prevence solným roztokem
"kloktání solí je dobrý" -------- Ta sůl ze starých ložisek je moře, ze kterého jsme vylezli. Je v ní prý všechno z čeho jsme složeni. Má to být 84 prvků, já to nepočítal ale věřím. Používám jí v kuchyni, každé ráno a večer s ní kloktám a proplachuju sliznice, dutiny. Když visím hlavou dolů na autotrakčnímm lehátku, (tak třeba půl hodinky), pak ráno je při tom v nosních a čelních dutinách i ten solný roztok, naředěný z koncentrátu, kterému se říká solanka. Svého času jsem trpěl chronickým zánětem v těch dutinách, což může být spouštěčem všemožných "záhadných" zdravotních potíží. Jako třeba váček pod zubem. jednotlivý medicínští specialisté si nás pak podávají z oddělení na oddělení a jejich kámoši farmaceuti slibují ty svoje úlevy od potíží. O účinné prevenci už současný doktor většinou sám moc neví. Jinak by takový třeba inhalátor doporučil každému, (Vincentka k regeneraci sliznic) věděl by, jak účinné je dát nohy do kýble s horkou vodou, nebo si napařit

Komentář ze dne: 05.02.2007 12:04:38     Reagovat
Autor: [luckyjoe] - Josef Stastny (luckyjoe@c-box.cz)
Titulek: Re: bolest v krku a prevence solným roztokem-pokračování
Jinak by takový třeba inhalátor doporučil každému, (Vincentka k regeneraci sliznic) věděl by, jak účinné je dát nohy do kýble s horkou vodou, nebo si napařit lokty. O tom autotrakčním lehátku tady nebudu hovořit. Je to na internetu, jedna česká firmička to vyrábí prakticky za babku a kdyby vešlo ve známost, jak si lze sám takto pomoci, z čeho by žili lékaři? Hovoří se teď o epidemii, lékárny nabízí svoje produkty, co potlačují příznaky a výsledek si lze domyslet. Stačí kouknout na účinnou látku takového Modafenu, co je "proti chřipce a nachlazení" a hlavně si přečíst příbalový leták, ve kterém upřímně vykecají že je to proti bolesti a potlačuje to příznaky počínajícího onemocnění ?! Začal jsem ale solí, tak se omlouvám. :-) .

Komentář ze dne: 05.02.2007 12:59:17     Reagovat
Autor: [luckyjoe] - Josef Stastny (luckyjoe@c-box.cz)
Titulek: Nedaří se mi uvidět všechny příspěvky na vlákně.
Bohužel nevidím zobrazeno pokračování svého příspěvku k tématu o kloktání solí. Ačkoliv vpravo v tom posunujícíkm se seznamu to vidím. Tak nevím, jestli to tam je k přečtení obojí či ne. Nechci sem to dokončení dávat zbytečně dvakrát, třeba je skryto z nějakých mě neznámých důvodů jenom mě. :-) .

NAHORU | Hlavní stránka

kulatý roh  Přihlášený čtenářkulatý roh

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


kulatý roh  Aktualitykulatý roh
28. 10. 2021:

Sociolog profesor Jan Keller: "Napadá mne, že letošní 28. říjen má opravdu zvláštní atmosféru. V lecčems připomíná spíše svátek, který nese lidové označení Dušičky. Mám tím na mysli, že výročí vzniku samostatné republiky si připomínáme v době, kdy se kdesi v zákulisí dohaduje, v jaké sestavě vznikne vláda, která by měla uhájit zbytky naší suverenity. Dušičková atmosféra se vznáší nad Visegrádskou čtyřkou, která měla dát naší rozdělené zemi v mezinárodní politice aspoň trochu větší váhu. Je to doba, kdy má být zbytek suverenity převálcován ve jménu tzv. Zeleného údělu, který je vším možným jen ne návrhem na řešení ekologických problémů..."

Celý článek...


28. 10. 2021:

Kateřina Lhotská: Pandora Papers, měsíc poté
"To, že tu má nějaká skupina novinářů „kompro“ na politiky a podnikatele a netají se tím, že je bude zveřejňovat tak, jak se jí to bude zrovna hodit, je samozřejmě krajně znepokojivé. Na pana Babiše nejspíš už nic nevytáhnou, a tak by měli být nervózní především politici vznikající vládní koalice. Nelze totiž vyloučit, že na seznamu nefigurují také jména, která s nimi lze spojit. Ostatně ODS a TOP 09 jsou vazbami na podnikatele „nepevných mravních zásad“ docela dost proslulé..."

Celý článek...


27. 10. 2021:

Parlamentní listy: Svlékli jsme z uniformy generála Pavla. „Budoucí prezident“ má co vysvětlovat. Poche, Bakala, USA…

Celý článek...


14. 10. 2021:

Tato reportáž Jozefa Banáše o cestě na Krym rozhodně stojí za přečtení. Aneb není všechno tak, jak nám to média tlačí do hlavy:

Ako som na Kryme hľadal partizánov, alebo ako vyvolala rusofóbia prvú svetovú vojnu


12. 10. 2021:

Petr Hampl: "Koalice globalistických stran dostala mandát k tomu, aby zavedla všechny ty hrůzy, které vidíme v západní Evropě. Všudypřítomná stupidní politická korektnost, agresivní neziskovky běžně přecházející až k fyzickému přepadání, zatýkání za názor, masová muslimská migrace, preference islámu nad domácími zákony a nově také zelený úděl směřující k tomu, že životní úroveň většiny obyvatel spadne někam na úroveň velké krize z 30. let. Samozřejmě likvidace zbytků politické samostatnosti, vyplácení odškodného Němcům za protektorát, odstranění českého dějepisu ze škol a mnoho dalšího. Jestli byly české země až dosud krmelcem západního světa, tak počkejte, co uvidíte za vlády demobloku a Pirátostánu."

Celý článek...
WebArchiv - archiv českého webu        optimalizace PageRank.cz       Bělehrad.Cz      Výrobky z konopí a bio bavlny - URBANSHOP     

Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS v2.8.3a - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Aby bylo legislativě EU učiněno zadost, vezměte na vědomí, že tento web využívá cookies, jako naprostá většina všech stránek na internetu. Dalším používáním webu s jejich využitím souhlasíte.

Redakce neodpovídá za obsah článků, komentářů ke článkům a diskusí ve Fóru,
které vyjadřují názory autorů a nemusí se vždy shodovat s názorem redakce.
Pro zpoplatněné weby platí zákaz přebírání článků z Jitřní země!