Jitřní země je věnována duchovní tématice, jako jóga, witchcraft, kult Bohyně, posvátná sexualita, tantra, mystika, ale tématem je i zdravá výživa, vegetariánství, ekologie, léčivé rostliny.
Jitřní země 
Translate - select language ^
 
  Dnešní datum: 30. 11. 2021     | Mapa stránek | Fórum JZ | Galerie JZ | Na Chvojnici | Galerie Na Chvojnici | Biozahrada |
   
 
kulatý roh  Náhodný citátkulatý roh
Henry Wotton, britský diplomat (1659):
Velvyslanec je čestný muž, vyslaný za hranice, aby tam lhal ve prospěch vlasti.

kulatý roh  Hlavní menukulatý roh
Hlavní stránka
Mapa stránek Jitřní země
Přehled rubrik
Odkazy
Galerie Jitřní země
Ankety
Nejčtenější stovka
Rozšířené vyhledávání
Poslat nové heslo
Upravit čtenářskou registraci
Zrušit svoji registraci čtenáře

kulatý roh  Přehled rubrikkulatý roh

kulatý roh  Nejčtenějšíkulatý roh
Párové duše
(01. 02. 2019, 2929x)
Co se děje kolem nás?
(03. 12. 2018, 2036x)
Celý svět pohlédne vzhůru
(02. 12. 2018, 1924x)
Shrnutí toho, co je
(16. 01. 2019, 1842x)
Věřte
(09. 01. 2019, 1822x)

kulatý roh  Počasí, Slunce, Lunakulatý roh

Solar X-rays:
Status
Geomagnetic Field:
Status
Aktuální snímky Slunce


kulatý roh  O Jitřní zemikulatý roh
Jitřní země
ISSN 1801-0601
Vydavatel: J. Holub, Kralice n. Osl.
Jitřní země byla založena na pod­zim roku 2000. Věnuje se hlavně duchovní tématice, ať už je to jó­ga, witchcraft (wicca), kult Bo­hy­ně, posvátná sexualita a tantra, mys­ti­ka, New Age, ša­ma­nis­mus ale také třeba zdravá výživa, vege­tari­án­ství, lé­čivé rost­liny a eko­logie.

Komentáře

ke článku: Shromáždění Rady Starších na jezeře Titicaca
ze dne 23.02.2007, autor článku: Převzato

Komentář ze dne: 26.02.2007 17:20:40     Reagovat
Autor: [Selma] - Selma (zusrom@ok.cz)
Titulek: Aúúúúúúúú
To bude velkýýýýý, tam bych chtěla býýýýt !!!

Komentář ze dne: 26.02.2007 20:37:53     Reagovat
Autor: [Naďa 2] - Naďa Řepy (nadamail@seznam.cz)
Titulek:
Já taky:-) Na "Guglovi" najdete bezpočet krásných fotografií jezera Titicaca, hledala jsem tam nedávno jednotlivá místa světelných chrámů podle článku Světelná stanoviště Velkého Bílého Bratrstva. Titcaca patří bezesporu k těm nejsilnějším místům. U Titicaca leží Chrám osvícení a hierarchou je Bůh a Bohyně Meru. Z článku si dovolím citovat to, co mě nejvíce oslovilo :-) "Velký Meru praví: Buď si vědom, milovaný hledači pravdy, že se teprve učíš správně vidět neviditelné světy, pokud ses ty sám stal světlým a pravdivým. Klam vzniká vlastní nečistotou, protože vždy vidíš to, co nosíš v sobě. Jemné substance se dají lehce ovlivnit a tvoje myšlení a cítění je ovlivňují. Proto bys měl z důvodu své vlastní jistoty krotit netrpělivost do té doby, až dosáhneš určité zralosti. Neměl by ses předčasně pokoušet proniknout závojem, protože tě milosrdně chrání před tím, co ještě není určeno pro tvoje oči. Astrální svět je pro nezasvěcenou bytost nebezpečnou oblastí, kte

Komentář ze dne: 26.02.2007 20:40:56     Reagovat
Autor: [Naďa 2] - Naďa Řepy (nadamail@seznam.cz)
Titulek: Re:
Pokračování :-): " Astrální svět je pro nezasvěcenou bytost nebezpečnou oblastí, která ho oklame ledasčím, co neobstojí ve zkoušce. Moudrost Kosmického zákona vytvořila tuto překážku, když se člověk vyloučil z milosti. Proto musí člověk stoupat zpět po stupních, které mu získávají přístup do vnitřních říší. Tyto stupínky znáš, milý příteli. Nazývají se Nesobeckost (Nezištnost), Čistota, Láska k Pravdě a Neosobní láska, která objímá celý život. Čistota úmyslů a čirost charakteru jsou tvoji vůdci na stezce do vnitřních říší, pokud jsi je již dostatečně vyvinul. Potom si můžeš být jist před klamy a omyly. Mysli na to, že by ti neprospělo usilovat o zážitky, neodpovídající tvému vlastnímu vývoji." A také se tam píše, že lidé Jižní Ameriky položí základy novému lidstvu :-) - že by s tím už začali?

Komentář ze dne: 21.03.2007 19:53:48     Reagovat
Autor: [auro] - auro (auro@centrum.cz)
Titulek: Re: Re:
Chávez s tím již začal před několika lety.

NAHORU | Hlavní stránka

kulatý roh  Sdružení za obnovu národní suverenitykulatý roh

Kudy z krize


kulatý roh  Přihlášený čtenářkulatý roh

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


kulatý roh  Aktualitykulatý roh
23. 11. 2021:

Vojenský analytik Jaroslav Štefec: "Evropa se chová naprosto nelogicky a pod tlakem Spojených států se energeticky čím dál více odřezává od Ruské federace. Snaží se vytvořit podmínky, za kterých by v podstatě donutila Rusko, aby buď výrazně omezilo, nebo ukončilo dodávky energetických zdrojů do států Evropské unie. Podle mého názoru proto, aby mohlo vedení Evropské unie začít tvrdit, že problémy, které vznikly v souvislosti s energiemi, s nedostatkem plynu, s nedostatkem paliv a výhledově i s problémy kolem jaderné energie, jsou čistě vinou Ruské federace.
Budou to chtít svést na Rusko, které tlačí do situace, kdy mu v určitém momentu nic jiného nezbude, než se začít chovat racionálně a ukázat, že plnění dohod za každou cenu, když do vás kopou, nemusí být nutně atributem, který by platil na mezinárodním poli.
"

Celý článek...


21. 11. 2021:

Profesor RNDr. Ivo T. Budil, Ph.D., DSc.: "Jestliže se představitelé nastupující vlády velmi ostře a nekompromisně po celou dobu pandemie vymezovali vůči opatřením zaváděným odcházející vládou a nejevili nejmenší snahu o kooperaci a vstřícnost, je jasné, že míra komunikace a porozumění mezi nimi bude minimální. Jak záhy nová vláda pocítí, byla to velmi neprozřetelná a krátkozraká politika, která se obrátí proti ní samotné. Ukazuje se, že právě sestavená vláda nemá žádný konkrétní plán a bude improvizovat. Není ji třeba litovat, je pouze škoda, že to bude stát další životy a zdraví našich občanů..."

Celý článek...


17. 11. 2021:

Sociolog profesor Jan Keller: "Jakmile se situace z jakéhokoliv důvodu vyhrotí, politici se stanou bezmocní, rozhodovat začnou generálové. NATO a v jeho závěsu Evropská unie dělají vše pro to, aby k tomu došlo v Rusku. Blíží se Vánoce, v televizi se budou vysílat sváteční pohádky. Snad dají i Šíleně smutnou princeznu. Tam je hezky vyloženo, jak vznikají války, na které vždycky doplácejí především ti v podhradí. Kupodivu bez ohledu na to, kterou ze stran volili."

Celý článek...


16. 11. 2021:

Vidlák: "...Tož tak milí rusobijci. Mluvíte o zvěrstvech Rudé armády, stavíte pomníky náckům a zatím konta v našich bankách pěkně odtékají tam někam za Bajkal. Správný pražský kavárník si musí povinně odplivnout kdykoliv slyší slovo Putin a český politik musí povinně ničit diplomatické vztahy s Ruskem, ale ono je to úplně jedno. Kdo na to má, ten už je tam za Moskvou pěkně zaháčkovaný. A nemá žádné obavy ze své investice. Tahle to je. I kdybyste se uvztekali a zrušili všechny ruské válečné hroby, tak se nic nezmění.  Protože stabilní podnikatelské prostředí a předvídatelná vstřícná politika je v Rusku a ne v Bruseli."

Celý článek...


10. 11. 2021:

Docent Radim Valenčík: "Úspora úředníků začíná zvýšením počtu ministerstev. Je to cesta… Do pekel...
Je to spíše pátá kolona než pětikoalice. Mám dojem, že jejich „PATŘÍME NA ZÁPAD“ znamená „PATŘÍME ZÁPADU“, protože JE koupili a ONI nás prodali...
"

Celý článek...
WebArchiv - archiv českého webu        optimalizace PageRank.cz       Bělehrad.Cz      Výrobky z konopí a bio bavlny - URBANSHOP     

Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS v2.8.3a - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Aby bylo legislativě EU učiněno zadost, vezměte na vědomí, že tento web využívá cookies, jako naprostá většina všech stránek na internetu. Dalším používáním webu s jejich využitím souhlasíte.

Redakce neodpovídá za obsah článků, komentářů ke článkům a diskusí ve Fóru,
které vyjadřují názory autorů a nemusí se vždy shodovat s názorem redakce.
Pro zpoplatněné weby platí zákaz přebírání článků z Jitřní země!