Jitřní země je věnována duchovní tématice, jako jóga, witchcraft, kult Bohyně, posvátná sexualita, tantra, mystika, ale tématem je i zdravá výživa, vegetariánství, ekologie, léčivé rostliny.
Jitřní země 
Translate - select language ^
 
  Dnešní datum: 22. 10. 2020     | Mapa stránek | Fórum JZ | Galerie JZ | Na Chvojnici | Galerie Na Chvojnici | Biozahrada |
   
 
kulatý roh  Náhodný citátkulatý roh
Jacob van Blom
Vlk, který kandiduje na pastýře ovcí, začíná častokrát svůj volební projev prostým: Mám vás rád?

kulatý roh  Hlavní menukulatý roh
Hlavní stránka
Mapa stránek Jitřní země
Přehled rubrik
Odkazy
Galerie Jitřní země
Ankety
Nejčtenější stovka
Rozšířené vyhledávání
Poslat nové heslo
Upravit čtenářskou registraci
Zrušit svoji registraci čtenáře

kulatý roh  Přehled rubrikkulatý roh

kulatý roh  Nejčtenějšíkulatý roh
Aktuální stav
(12. 01. 2018, 2861x)
Svět se mění
(19. 11. 2017, 2800x)
Naslouchejte si každou vteřinou
(02. 11. 2017, 2788x)
Váš rok
(02. 01. 2018, 2459x)
Mayský sněm promlouvá
(15. 11. 2017, 2416x)

kulatý roh  Počasí, Slunce, Lunakulatý roh

Solar X-rays:
Status
Geomagnetic Field:
Status
Aktuální snímky Slunce


kulatý roh  O Jitřní zemikulatý roh
Jitřní země
ISSN 1801-0601
Vydavatel: J. Holub, Kralice n. Osl.
Jitřní země byla založena na pod­zim roku 2000. Věnuje se hlavně duchovní tématice, ať už je to jó­ga, witchcraft (wicca), kult Bo­hy­ně, posvátná sexualita a tantra, mys­ti­ka, New Age, ša­ma­nis­mus ale také třeba zdravá výživa, vege­tari­án­ství, lé­čivé rost­liny a eko­logie.

Komentáře

ke článku: Hi5.com krade vaše mailové adresy - Badoo.com taky!!!
ze dne 09.06.2010, autor článku: Web Admin

Komentář ze dne: 04.09.2008 10:16:51     Reagovat
Autor: [mr3ska] - Tomáš 3ska (unknowncb@seznam.cz)
Titulek: maily
zdravím, tak mám také takovou zkušenost. V nevědomosti, co že je to HI5 vlastně zač jsem se přihlásil a zkoumal. Nejde vlastně o nic jiného než anglickou verzi seznamácké služby Lide.cz s tim rozdílem, že si vycucne vaše maily. Já zkusil poslat pozvánku jednomu člověku a později jsem zjistil že prý jsem poslal haldě lidí pozvánku na HI5, o čemž tedy vůbec nevím. Takže vlastní zkušenost. PS: I mému otci už přišla od nějakého člověka se kterým někdy spolupracoval (otec je podnikatel stejně tak jako dotyčný "odesilatel") pozvánka na HI5 a pochybuju, že podnikatel poleze na takovej web.

Komentář ze dne: 04.09.2008 10:29:46     Reagovat
Autor: [Polina] - (alves@seznam.cz)
Titulek: jojo
Také jsem dostala jeden mail z té adresy, prý mě kdosi tam pozval. Když jsem se dostala k tomu, že prý mám zadat heslo své mailové adresy na kterou mail přišel, tak jsem dál nepokračovala. Uvědomila jsem si, že někdo takhle nenápadně prošacovává cizí adresáře - no, budu doufat, že dělá jen tohle... mohu si klidně o tom myslet i horší věci... :-( Optala jsem se dotyčného, co mne tam prý zval, zda o tom ví - a pochopitelně nevěděl vůbec nic, nikam mne nezval.

Komentář ze dne: 04.09.2008 14:09:00     Reagovat
Autor: [JiHo] - Jiří (jiho@jitrnizeme.cz)
Titulek: Nečekané "pozvánky"
Už jsem taky dostal "žádosti o přátelství" dostal od kolegů v práci - a pochopitelně nic neposílali. Také jsem je takové žádosti dostal údajně od Aura a Gaii. Pokud je opravdu poslali, tak se jim omlouvám, ale na takovou "takyslužbu" se opravdu registrovat nechci, od toho měl být nový Sůvinec.

Komentář ze dne: 04.09.2008 16:20:54     Reagovat
Autor: [Polina] - (alves@seznam.cz)
Titulek:
Jiho, myslím, že ani Auro, ani Gaia, ti žádné žádosti o "přátelství" neposlali. To byl jen dobře pročesaný adresář někoho nepozorného, kdo skočil tomu na lep.... :-(

Komentář ze dne: 07.09.2008 20:39:25     Reagovat
Autor: [Já] - Já (redirected@volny.cz)
Titulek: Stačí být pozorný a nespěchat (www.slovnik.cz)
Při registraci NENÍ NUTNÉ zadávat přístup k emailu, Vlastně není NUTNÉ NIC TAKOVÉHO, CO BY jakkoli mohlo zneužít informace o komkoli ve spojení s vámi. Stačí si přečíst poslední řádek na stránce, kde je napsáno : "No Thanks, Maybe Later" což znamená "Děkuji, nechci, možná později." A tím se dá vyhnout čemukoli, co by kolidovalo s narušením soukromí.

Komentář ze dne: 07.09.2008 20:53:17     Reagovat
Autor: [Já] - Já (redirected@volny.cz)
Titulek: A osobní názor:
Nemám rád služby, které buď nenabízejí možnost výběru, anebo využívají automatické reakce uživatele tak, že mu ukazují "cestu" a odvádějí mu pozornost od věcí, které pro službu mohou být nevýhodné. Služba hi5.com patří přesně mezi takové služby, které nemám rád. Nebýt Poli, která mne požádala vlastní názor, asi bych ji ani nezkoušel. Musím ale uznat, že i přes tvrdě špionážní zadání - které je prvotním účelem takových služeb - ten, kdo ji naprogramoval, měl nejen úctu k lidem, ale také svým způsobem i pochopení pro potřeby lidí... V poslední době pozoruji, že takových lidí ubývá a jsou nahrazovánií lidmi, kteří programují neinteligentně a někdy i bez citu. Takže i když tuto službu nepoužívám, myslím si, že pro někoho může být - po překonání všech "chytáků" naplňujících špionážní zadání - docela přínosnou službou. Právě pro tu laťku morálnosti autora návrhu.

Komentář ze dne: 08.09.2008 11:25:13     Reagovat
Autor: [Selma] - Selma (zusrom@ok.cz)
Titulek: ...
Jojo, mně se zatím nikdo neohlásil, že bych ho zvala do hi5, takže to, že jsem na žádost o prohledání adresáře a rozeslání pozvánek odpověděla ne, úplně postačilo. Akorát jsem si naiva myslela, že jsem byla aurem skutečně pozvána a jak koukám, tak na to klikl omylem :( Nu, co se dá dělat, ze serveru jsem se odhlásila, když mně vlastně nikdo nezval :D

Komentář ze dne: 09.09.2008 11:00:47     Reagovat
Autor: [Majinac] - Martin Mišík (majinac@gmail.com)
Titulek: No je to trošku ošemetně udělané...
Pokud člověk automaticky odklikne po vyplnění registrace onu stránku, kde se Vás to zeptá na pozvání přátel (automaticky se zaškrtnou všechna políčka u všech kontaktů v adresáři mailu) no tak pak se nejni čemu divit, že se to šíří megarychlostí jako spam. Využívají nepozornosti lidí.

Komentář ze dne: 09.06.2010 14:25:24     Reagovat
Autor: [JiHo] - Jiří (jiho@jitrnizeme.cz)
Titulek: Oprášil jsem starý článek...
...protože se jedná o naprosto stejný podvod. Přihlásíte se, zadáte své údaje a už letí vaše údajné pozvánky na všechny mailové adresy, které máte v adresáři... Pokud nevěříte, přečtěte si třeba http://michalsmrcka.cz/clanek/155-co-je-badoo-pochybna-socialni-s it. A nebo si vyhledejte v Googlu "co je badoo". Hóódně agresivní neřádstvo! :-(

Komentář ze dne: 09.06.2010 14:43:30     Reagovat
Autor: [Nada] - (evanada@seznam.cz)
Titulek:
Jj, díky. Zrovna dnes mi jeden badoo přišel... ještě že jsem na něj nereagovala.

Komentář ze dne: 09.06.2010 15:05:27     Reagovat
Autor: [JiHo] - Jiří (jiho@jitrnizeme.cz)
Titulek: Spojitost s Facebookem?
Ještě pozor, ukazují se nějaké souvislosti s ne-bezpečností dat na Facebooku: http://www.lupa.cz/clanky/facebook-snadnym-zdrojem-pro-kra deze-dat-a-spam/

Komentář ze dne: 10.06.2010 12:30:31     Reagovat
Autor: [Ivana] - Ivana Paukertová (ipaukertova@volny.cz)
Titulek: Jo, i Facebook a Netlog...
Odkazy jsou tady: http://www.jitrnizeme.cz/view.php?cisloclanku=2009090021

NAHORU | Hlavní stránka

kulatý roh  Přihlášený čtenářkulatý roh

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


kulatý roh  Aktualitykulatý roh
07. 10. 2020:

Ladislav Petráš: " Vůbec se nedivím USA, SRN VB a dalším zemím, že mají z Ruska strach. Vždyť žádný jejich občan by asi neustál to, co občané Ruska: Skripal a jeho dcera a jako poslední (zatím) případ Navalnyj. Ten prý odolal dokonce zdokonalenému Novičoku. To je opravdu hrozba zejména pro členské země NATO. Představte si, že takto chemicky odolný Rus přijede třeba do ČR a začne tady okolo sebe sypat Novičok (jako kdyby nestačil ten zpropadený ricin v kufru). No hrůza jen pomyslet... "

Celý článek...

Pozn. red.:  U všech afér, dezinformací i "informací" je vždy na místě stará otázka: Kdo z toho má prospěch?


26. 09. 2020:

Vytvoření koalice proti dokončení výstavby Nord Stream 2 vedené Spojenými státy naznačuje, že Washington nastoupil na cestu „hospodářského lupičství“, píše bulharský deník Duma. Jak si je jistý autor bulharského vydání, USA se tímto způsobem snaží nejen eliminovat konkurenta, ale také nadále udržovat Evropu na krátkém vodítku.

Celý článek...


18. 09. 2020:

Jan Schneider: "Tak nám zase někoho otrávili. Jegora Gajdara v Irsku (2006), Skripalovy ve Velké Británii (2018), a teď Navalného v Německu? Kdyby ho ale opravdu otrávili nervovým jedem na bázi organofosfátů v Rusku, byl by dávno nebožtík a kolem něj by bylo mnoho dalších. Kdyby ho otrávili toutéž látkou v Německu, dopadlo by to stejně. To je moc divných věcí najednou. Ti novodobí Goebbelsové ale tvrdí, že se tak opravdu stalo, a že na odebraných vzorcích tu shodu potvrdilo několik laboratoří. Má to jen jeden háček. Ty vzorky nebyly odebrány forenzně průkazným způsobem. Neobstály by před jakýmkoliv soudem jako důkaz ani v případě ukradené koloběžky..."

Celý článek...


11. 09. 2020:

Jan Keller: Novičok patří spolu s ricinem do skupiny vysoce toxických chemických látek, které Rusko používá ve třech jasně definovaných případech.

  • Za prvé tehdy, když má pocit, že minulé sankce, které proti němu byly přijaty, jsou příliš slabé, ztrácejí svoji účinnost a potřebovaly by zdůraznit.
  • Za druhé Rusové k některé z těchto látek sahají, když mají dojem, že jejich diplomatické vztahy s jinou zemí jsou jakžtakž uspokojivé, takže je nutno je náležitě vyostřit a zdramatizovat. Za tímto účelem se někdy spokojují pouze s fingovanou hrozbou, kterou se snaží široce medializovat s pomocí těch nejvěrohodnějších mediálních kanálů.
  • Nejběžnější je třetí případ, kdy sahají k novičoku proto, aby zhatili některý z projektů, na němž s partnerskou stranou léta spolupracovali a od něhož si slibují velký ekonomický přínos. V posledním případě šlo o to, že Rusové potřebovali, aby v Německu vznikl odpor proti plynovodu Nord Stream 2, který je právě před dokončením. Protože Německo zůstávalo hluché vůči americkým výhradám proti tomuto energetickému projektu, museli Rusové sáhnout k novičoku, aby měli odpůrci rusko-německé spolupráce v oblasti energetiky silnější argumenty.

Celý článek...


10. 09. 2020:

„Díky sankcím zavedeným v roce 2014 je dnes Rusko mnohem méně závislé na přílivu zahraničního kapitálu, takže pandemie způsobila jeho ekonomice menší škody," vysvětlila v rozhovoru pro agenturu Bloomberg Elina Ribakova, zástupkyně hlavní ekonomky z Institutu mezinárodních financí ve Washingtonu.

Celý článek...
WebArchiv - archiv českého webu        optimalizace PageRank.cz       Bělehrad.Cz      Výrobky z konopí a bio bavlny - URBANSHOP     

Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS v2.8.3a - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Aby bylo legislativě EU učiněno zadost, vezměte na vědomí, že tento web využívá cookies, jako naprostá většina všech stránek na internetu. Dalším používáním webu s jejich využitím souhlasíte.

Redakce neodpovídá za obsah článků, komentářů ke článkům a diskusí ve Fóru,
které vyjadřují názory autorů a nemusí se vždy shodovat s názorem redakce.
Pro zpoplatněné weby platí zákaz přebírání článků z Jitřní země!