Jitřní země je věnována duchovní tématice, jako jóga, witchcraft, kult Bohyně, posvátná sexualita, tantra, mystika, ale tématem je i zdravá výživa, vegetariánství, ekologie, léčivé rostliny.
Jitřní země 
Translate - select language ^
 
  Dnešní datum: 02. 03. 2021     | Mapa stránek | Fórum JZ | Galerie JZ | Na Chvojnici | Galerie Na Chvojnici | Biozahrada |
   
 
kulatý roh  Náhodný citátkulatý roh
Winston Churchill:
Na Američany se můžete spolehnout, vždycky udělají, co je správné. Nejprve ale vyzkoušejí všechno ostatní.

kulatý roh  Hlavní menukulatý roh
Hlavní stránka
Mapa stránek Jitřní země
Přehled rubrik
Odkazy
Galerie Jitřní země
Ankety
Nejčtenější stovka
Rozšířené vyhledávání
Poslat nové heslo
Upravit čtenářskou registraci
Zrušit svoji registraci čtenáře

kulatý roh  Přehled rubrikkulatý roh

kulatý roh  Nejčtenějšíkulatý roh
Spojení duší
(23. 08. 2018, 2751x)
Oddělení zrna od plev
(13. 07. 2018, 2190x)
Párové duše
(01. 02. 2019, 2097x)
Věřte ve svou jedinečnost
(27. 07. 2018, 1993x)
Co je pro naše dobro
(24. 08. 2018, 1813x)

kulatý roh  Počasí, Slunce, Lunakulatý roh

Solar X-rays:
Status
Geomagnetic Field:
Status
Aktuální snímky Slunce


kulatý roh  O Jitřní zemikulatý roh
Jitřní země
ISSN 1801-0601
Vydavatel: J. Holub, Kralice n. Osl.
Jitřní země byla založena na pod­zim roku 2000. Věnuje se hlavně duchovní tématice, ať už je to jó­ga, witchcraft (wicca), kult Bo­hy­ně, posvátná sexualita a tantra, mys­ti­ka, New Age, ša­ma­nis­mus ale také třeba zdravá výživa, vege­tari­án­ství, lé­čivé rost­liny a eko­logie.

Komentáře

ke článku: Příčiny rakoviny - proč nám to tají
ze dne 06.02.2014, autor článku: Šaman

Komentář ze dne: 07.02.2014 22:05:58     Reagovat
Autor: [JiHo] - Jiří (jiho@jitrnizeme.cz)
Titulek: Byl bych velmi opatrný
Jedná se o hodně velké zjednodušení složitého tématu. Konec konců i ta zásado- a kyselino-tvornost potravin se liší systém od systému. Na alkalizaci organismu byl skvělý Erbasit od ing. Ericha Roučky.

Komentář ze dne: 12.02.2014 19:23:29     Reagovat
Autor: [saman] - Jožka Máca (jozka.maca@seznam.cz)
Titulek:
V roce snad 1937 nebo 1939, před druhou světovou válkou před senátním výborem spojených státu obhajoval své léčitelské metody ( bohužel jméno si už nepamatuji, ale na internetu se dá dohledat, kdo má zájem) při léčbě nejtěžších rakovin. Tehdy předložil dokumentaci 1200 vyléčených pacientu. A to pouze jídelníčkem. Žádné léky, prášky jen změna stravy a obhájil svou metodu. Dnes tuto kliniku vede jeho vnučka a mají zaznamenaný v dokumentech mnoho tisíc uspěšných vyléčení. Není to nic nového pod sluncem. Jen to zase opět potvrdili. Kdo bude mít zájem, určitě si na internetu najde podrobnosti. Já už to nepotřebuji zjištovat, nevracím se k tomu. úsvit

Komentář ze dne: 17.02.2014 08:16:56     Reagovat
Autor: [saman] - Jožka Máca (jozka.maca@seznam.cz)
Titulek:
Ano, v té diskusi ji vyčítají, že za 30 let nemá takové znalosti jako lékař, který se o vitamínech učí 3 měsíce a navíc neskládá z toho zkoušku. Příklad jejich znalostí. Moje maminka, promin, jsem jen léčitel, laik, mám jen pár školení o vitamínech, moje maminka měla cukrovku, léta ji paní doktorka držela na 16 až 17 jednotkách, když se jí to zvedlo na 25 jednotek, odešla do nemocnice na kapačky a když měla 18 jednotek, pustili ji domu. Když jsem se začal zajímat o vitamíny a už měl reiki zavěcení, po cca 1 měsíci, když ji zdravotní sestra odebrala doma krev, za 3 dny se vrátila, že prý se paní doktroka ptá, co bere za zahraniční léky a jak se jmenují. Měla najednou díky vitamínum a změně jídelní pyramidy doporučované ještě i dnes lékařem specialistou na cukrovku(visí v čekárnách těchto lékařu) měla najednou 6,5 jednotek. ano inzulín si píchala stále 3x den, ale zmenili jsme stravování a dodali vitamíny. Proč se o to doktroka nezajímala sama, pro i dnes za mnou chodí lidé, poradte, máme 16 jednotek, pícháme si inzulín, co máme dělat, hrozí mi aputace nohy. S mojí maminkou to bylo někdy v r.2001. Dodnes, i u nás už vyšla kniha o metabolickém syndrimu, hlavní příčině cukrovky druhého typu. Stejně jako anita, ani já nejsem mudr. jak říkám, jsem jen léčitel, ale třeba vím, že nadměrné pití mléka a mléčných přípravku mimo jiné odvápnuje kosti, protože nadměrné množství bílkovin, hlavně z mléka, bez vitamínu D odvápnuje kosti, že nás mléko zahlenuje.. že studie z islandu ukazuje na možnou souvislost s nadměrným pitím mléka v pubertě a rakovinou prostaty. Nejsem lékař, chápu že mám asi víc času na sledování nejnovějších vízkumu na internetu než lékaři, kteří trpí syndromem vyhoření, jenže aspon to o sobě vím, že jsem jen pouhý léčitel a né buh. Ale anita má mnohonásobně větší znalosti z chemie a chemických sloučenin než lékaři(mnoho těch názvu by ani nedokázali vyslovit, stejně jako já), má obrovské znalosti o složení, výrobě a distribuci očkovacích látek, než většina lékařú, kteří ani mnohdy neví, že se vyrábí v továrně a farmafirmy je dostávají jako chemické sloučeniny, bez dodržení farma předpisu při výrobě. Že ví mnohonásobně ostudiích (spíše nestudiích) učinku očkování, o jejich historii než většina mladých lékařu o strších ani nemluvím. Ano je to zkrachovlaá učitelka, každý, kdo se něčemu vyučí a nedělá to, je zkrachovalec. Stejně asi jako anstin, který propadal na gymnáziu z matematiky, nebo já, protože jako dysgrafik a dyslektik neumím uplně košér písmenka a pravopis. Mne to nevadí, nejsem buh.

NAHORU | Hlavní stránka

kulatý roh  Přihlášený čtenářkulatý roh

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


kulatý roh  Aktualitykulatý roh
13. 02. 2021:

Senátor Jaroslav Doubrava: " ...chovali se (poslanci) jako úchylové. Dokonce hejtmani z opozičních stran prosili své strany, aby neblbly a nouzový stav prodloužily. Politické hovězí hlavy ze stáda opozice z toho ale udělaly předvolební mejdan. Poslanci, kteří zařízli nouzový stav, jsou stejní primitivové jako ti, kteří demonstrovali proti nošení roušek. A opozice neustále do vlády bušila, že neudělala to či ono, že něco mohla dříve a lépe. Změnilo se to v politickou štvanici, nakonec vláda ztrácela rozhodnost, aby nebyla obviněna z nedemokratických zásahů...
...ČT1 se stává největším šiřitelem nenávisti, polopravd a dezinformací v ČR. Z tohoto hlediska se nedivím, že se takhle urvali z řetězu i primitivové z opozice. Poslanci z opozice ukázali, že nemají ani páru o tom co potřebují lidé dole, v konkrétních vesnicích, městských čtvrtích, ti kteří jsou odkázáni měsíc od měsíce na plat nebo v horším případě na podporu...
"

Celý článek...


10. 02. 2021:

Bohumil Pečinka:  "...je to třicet let stále o tomtéž. Už v letech 1990-92 dělalo právnické expertní duo Jičínský-Rychetský zákulisní rozhodnutí a nátlakové akce, jimiž stavělo parlament i vládu do neřešitelných situací. Často tomu sekundoval i Jan Filip z pozice experta, plně podřízeného Pavlu Rychetskému. Třicet let nato stejní lidé, tentokrát už bez zesnulého Zdeňka Jičínského, rozhodli o volebním zákonu a dostali politickou reprezentaci pod tlak..."

Celý článek...


29. 01. 2021:

Petr Žantovský: "...USA pro mnohé z nás před rokem 1989 symbolizovaly svobodu a demokracii, zatímco sovětský blok symbolizoval třídní boj a všeobecné hlupství. Dnes je to jinak. Amerika se chová hůř než naši rudí za Jakeše. Je to symbol? Jistě: úpadku země, která si neví rady sama se sebou, a tak nabízí zástupné terče. Jen my jsme stále stejní, tedy aspoň naše vrchnost: dříve odezírala ze rtů Moskvě, dnes Washingtonu případě Berlínu a Bruselu. Ale změní to nás, občany, co tomu musejí přihlížet? Ani v nejmenším. Jen to prohloubí skepsi a nedůvěru. Jako za toho Jakeše. Kdybych byl optimista, řeknu, že cítím v kostech změnu, jako byla cítit dejme tomu od roku 1985. Ale protože jsem realista, bojím se, že tato změna bude draze vykoupena..."

Celý článek...


26. 01. 2021:

Proč? Martiny Kociánové: Sklapni, nebo Tě smažem!

YouTube channel Svobodné Universum
Kupředu do minulosti: Svobodné universum


26. 01. 2021:

Ivo Rušák: „Putinova rezidence“ u Černého moře
"...dnešní vlna mediálního „zájmu“ o tu „Putinovu rezidenci“ je už historicky druhou vlnou, jaksi reinkarnovanou a znovu rozvířenou zjevně v souvislosti s návratem A. Navalného do Ruska a tak nějak zakrývá skutečnost, že A. Navalného po návratu ruská policie ze zákona prostě musela zatknout, protože byl dříve odsouzený k podmíněnému trestu (30 dní vězení) a neplněním jeho podmínek ten trest podmíněný přešel v trest nepodmíněný. Jistě mu nikdo nebude vyčítat to období, kdy se jako léčil z té „otravy“ a kdy byl v „rekonvalescenci“, ale od té doby pobýval (schválně?) v Německu dále, a tedy se (schválně?) nehlásil v pravidelných intervalech ruské policii, jak stanovovaly podmínky trestu..."

Celý článek...
WebArchiv - archiv českého webu        optimalizace PageRank.cz       Bělehrad.Cz      Výrobky z konopí a bio bavlny - URBANSHOP     

Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS v2.8.3a - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Aby bylo legislativě EU učiněno zadost, vezměte na vědomí, že tento web využívá cookies, jako naprostá většina všech stránek na internetu. Dalším používáním webu s jejich využitím souhlasíte.

Redakce neodpovídá za obsah článků, komentářů ke článkům a diskusí ve Fóru,
které vyjadřují názory autorů a nemusí se vždy shodovat s názorem redakce.
Pro zpoplatněné weby platí zákaz přebírání článků z Jitřní země!