Cesty do nitra 3.

Autor: Převzato <@>, Téma: Sebepoznání, Vydáno dne: 06. 06. 2004

Pozvánka na týdenní zážitkový seminář v Jizerských horách s Marií Hlávkovou.                                                            

Cesty do nitra III. &amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;#13;&amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;amp;#10;

aneb Naše kořeny a místo ve světě

 

 

7. – 14. 8. 2004

Lektorka: Mgr. Marie Hlávková

 

Týdenní zážitkový pobyt v Jizerských horách. Podíváme se do svého nitra a budeme mít možnost uvědomit si své zdroje, energie a potřeby, ale i skryté bloky, napětí či strachy, pocházející z našich kořenů a minulých zkušeností. Prostřednictvím prožitkové práce ve skupině se setkáme se sebou a uvědomíme si způsoby chování, které používáme a které nám v životě pomáhají či nás brzdí. Arteterapeutické a psychoterapeutické techniky. Relaxace, masáže, tanec, zpěv.

Program je zajištěn v rozsahu cca 5 – 6 hodin denně. Maximální počet ve skupině je 16.

Základní témata semináře: Můj životní příběh, moje kořeny – rodiče a předci, zdroje a sebehodnotí, místo ve světě a ve skupině, závislost a nezávislost.

Ubytování: V Penzionu UKO v Bedřichově, Jizerské hory. Penzion je nový, pěkně vybavený a bude celý k dispozici pro tuto skupinu. V penzionu je společenská místnost se zařízenou kuchyňkou, bar s nápoji, zahrada s bazénem, zahradním grilem a otevřeným ohništěm, šachová terasa.

Pokoje: 2-lůžkové pokoje a 4-5ti lůžkové dvoupatrové apartmány (všechny se 2 ložnicemi, v jednom apartmánu je k dispozici kuchyňka). Rozmístění účastníků bude přizpůsobeno počtu žen a mužů. V ideálním případě budou na každém pokoji 2 osoby. Každý pokoj a apartmán má vlastní koupelnu a WC, TV+SAT.

Stravování: V ceně je snídaně. Možnost dokoupit společné večeře a obědy (platba na místě). Strava klasická i vegetariánská (nutno objednat předem). Cenové relace jsou v jednání a budou sděleny dodatečně.

Je možno se stravovat individuálně v několika blízkých restauracích, případně si vařit v kuchyňce.

Doprava: Vlastní.

Tipy pro volný čas: V okolí penzionu se nachází mnoho značených turistických tras pro turistiku či cykloturistiku (půjčovna kol je nedaleko). V blízkosti penzionu se nachází bowling, tenisové kurty, koupaliště. Nedaleko je Jablonecká přehrada, rozhledna a další zajímavá místa.

 

Cena: 4 450 Kč

Cena zahrnuje ubytování (7 nocí) se snídaní a program.

 

Platební podmínky: Při rezervaci je splatná záloha ve výši 2 200 Kč. Doplatek nejpozději do 7.7.2004. Doporučujeme platbu na účet s uvedením data narození jako variabilního symbolu.

Storno podmínky: a) 300 Kč jako nevratný manipulační poplatek, b) 20% z ceny pobytu 59 až 30 dní před zahájením, b) 50% z ceny pobytu 29 až 15 dní před zahájením, c) 70% z ceny pobytu 14 až 10 dní před zahájením, c) 90% z ceny pobytu 9 až 5 dní před zahájením, d) 100% z ceny pobytu méně než 5 dní před zahájením

Pořadatel: Ing. Ivana Balková, tel: 724 085 002, email: a1-1@volny.cz, www.volny.cz/a1-1

Bankovní spojení: eBanka, č.ú. 787775001/2400