Pestrý víkend

Autor: Převzato <@>, Téma: Tantra, Vydáno dne: 24. 09. 2004

Pozvánka na víkend párových technik, pořádaný Tomášem Morcinkem a Alenou Žourkovou                                                                                                                        

Pestrý víkend párových technik

Zveme vás na kurz technik vycházejících z různých tradic, který vás podpoří na cestě k naplňujícímu partnerství, pomůže vám uvolnit tvořivý potenciál ve vašem současném vztahu nebo vás připraví na vztah budoucí.

Kurz je určen jak pro páry, které se chtějí dozvědět více o svém vztahu, tak pro jednotlivce, kteří chtějí pracovat na sobě, aby se mohli více otevřít a nechat se naplňovat současným nebo budoucím partnerským vztahem.

Vydáme se objevovat zdroje ve vztazích, budeme se učit, jak vnést do svého života víc radosti a intimity. Vytvoříme bezpečný prostor pro upřímné sdílení, vzájemnou podporu a inspiraci i pro zkoumání vlastních hranic. Budeme objevovat nevinnost a krásu ve vztazích mezi mužem a ženou a rozšiřovat naši kapacitu prožívat lásku a potěšení.

Něco z toho, co můžete očekávat:

tanec k uvolnění těla a rozproudění energie

Oshovy meditace v párovém provedení pro prohloubení schopnosti naladit se na druhého

dechová cvičení k prozkoumání možných způsobů proudění energie mezi partnery

masáž pro uvolnění a zvýšení vnímavosti našeho těla

jemný tantrický rituál k objevování posvátné dimenze sebe sama i partnera/ky

sdílení v kruhu i ve dvojicích pro vybudování důvěry a bezpečného prostoru

to vše v atmosféře vzájemné úcty a s možností vaší svobodné volby

Lektoři:

Tomáš Morcinek (43 let), psychiatr, psychoterapeut, absolvent 5letého výcviku v dynamické terapii, jednoletého tréninku v práci s tělem, dvouletého výcviku Skydancing Tantry s Johnem Hawkenem s následným dvouročním asistováním při dalších výcvicích vedených tímto lektorem.

Ma Prem Avani / Alena Žourková(28 let), Oshův žák od r.1992, od r.1999 lektorka meditačních kurzů a workshopů se zkušenostmi v oblasti přírodní léčby.

Termín: začátek v pátek 22.10.2004v 19h registrací, program začne co nejdříve po vyřízení formalit, ukončení v neděli 24.10.2004v cca 14 h.

Místo: v centru Prahy

Cena:    900 Kč, sleva na 700 Kč pro studenty, důchodce, nezaměstnané a ženy na mateřské. Cena nezahrnuje stravu, kterou nezajišťujeme, ani případné ubytování, které se platí zvlášť.

Tato cena je platná při zaplacení zálohy (viz  níže). V případě platby až na místě se cena zvyšuje o 200 Kč.

Přihlášení a placení: přihlásit se můžete telefonicky, písemně nebo e-mailem s uvedením Vašeho jména, příjmení, věku, telefonu, e-mailu/adresy. Přihlášení je považováno za závazné a zajišťuje Vám místo na kurzu až po obdržení zálohy ve výši 500 Kč. Zálohu pošlete nejpozději do 11.10.2004 poštovní složenkou na adresu Tomáš Morcinek, Fr. Kadlece 4, 180 00 Praha 8, doplatek na místě. Pokud nemůžete stihnout termín pro zaslání zálohy, zavolejte a můžeme zkusit najít nějaké řešení. Počet míst na kurzu je omezený (jednak místností, jednak tím, aby byl vyrovnaný počet žen a mužů).

Storno podmínky: pokud se z kurzu odhlásíte méně než 7 dnů před jeho začátkem, je storno poplatek rovný zaplacené záloze.

Možnosti stravování a přespání:  Ubytování a strava nejsou v ceně kurzu. Přespání je možné ve vlastním spacím pytli v místě konání za 100 Kč/noc. K dispozici je sprcha, karimatky, varná konvice a hrníčky. Stravování je možné v okolních restauracích (včetně čínské, turecké, pizzerie apod.). Doporučujeme i účastníkům z Prahy, aby využili možnosti přespat v místě konání. Pomůže vám to udržet se v atmosféře, která na kurzu vznikne, a můžete tak z něj mít větší potěšení a užitek.

Zdravotní stav a riziko: Doufáme, že absolvování semináře se pro vás stane pozitivní a obohacující zkušeností. Přesto program může znamenat i určitou zátěž pro váš organismus. Je proto nutné, abyste předem informovali někoho z nás lektorů v případě, že trpíte nějakým vážnějším onemocněním, abychom Vás mohli upozornit, pokud by některé cvičení pro vás nebylo vhodné. Jedná se především o situace, kdy jste v minulosti prošli nebo v současnosti procházíte psychiatrickou nebo psychologickou léčbou, trpíte vážnějšími chorobami srdce, neurologickým onemocněním nebo i jinými vážnějšími změnami zdravotního stavu.

Co si vzít s sebou: kromě dobré nálady a chuti objevovat nové a nepoznané je dobré mít volný oděv, přezůvky, šátek na oči, deku nebo spacák na přikrytí (např. po masáži), na večerní rituál nějaké „slavnostnější“ oblečení, ve kterém se cítíte dobře, vhodné je mít větší barevný šátek cca 1x2 m (lungi, sárong) na výzdobu prostoru při rituálu.

Přihlášky a bližší informace:

Tomáš Morcinek, Fr. Kadlece 4, 180 00 Praha 8, tel. 283 842 686 (večer), 608 888 867, tomas.morcinek@post.cz
Ma Prem Avani / Alena Žourková, tel. 724 152 793,avani@seznam.cz