Pestrý víkend párových technik II

Autor: Převzato <@>, Téma: Tantra, Vydáno dne: 15. 12. 2004

Zveme vás na zcela volné pokračování kurzu technik vycházejících z různých tradic, který vás podpoří na cestě k naplňujícímu partnerství, pomůže vám uvolnit tvořivý potenciál ve vašem současném vztahu nebo vás připraví na vztah budoucí.

Pestrý víkend párových technik II

Účast na předchozím kurzu z října 2004 není podmínkou.

Kurz je určen jak pro páry, které se chtějí dozvědět více o svém vztahu, tak pro jednotlivce, kteří chtějí pracovat na sobě, aby se mohli více otevřít a nechat se naplňovat současným nebo budoucím partnerským vztahem.

Vydáme se objevovat zdroje ve vztazích, budeme se učit, jak vnést do svého života víc radosti a intimity. Vytvoříme bezpečný prostor pro upřímné sdílení, vzájemnou podporu a inspiraci i pro zkoumání vlastních hranic. Budeme objevovat nevinnost a krásu ve vztazích mezi mužem a ženou a rozšiřovat naši kapacitu prožívat lásku a potěšení.
Něco z toho, co můžete očekávat:
tanec k uvolnění těla a rozproudění energie
Oshovy meditace v párovém provedení pro prohloubení schopnosti naladit se na druhého
cvičení pomáhající volnému proudění energie v těle a mezi partnery
zařazení tantrických prvků nebo cvičení
masáž pro uvolnění a zvýšení vnímavosti našeho těla
sdílení v kruhu i ve dvojicích pro vybudování důvěry a bezpečného prostoru
to vše v atmosféře vzájemné úcty a s možností vaší svobodné volby
Lektoři:
Tomáš Morcinek (43 let), psychiatr, psychoterapeut, absolvent 5letého výcviku v dynamické terapii, jednoletého tréninku v práci s tělem, dvouletého výcviku Skydancing Tantry s Johnem Hawkenem s následným dvouročním asistováním při dalších výcvicích vedených tímto lektorem,  tel. 608 888 867, tomas.morcinek@post.cz

Ma Prem Avani / Alena Žourková (28 let), Oshův žák od r.1992, od r.1999 lektorka meditačních kurzů a workshopů se zkušenostmi v oblasti přírodní léčby, tel. 724 152 793, avani@seznam.cz

Termín: začátek v pátek 21.1.2005 v 19h registrací, program začne co nejdříve po vyřízení formalit, ukončení v neděli 23.1.2005 v cca 14 h.                         Místo: Polská 6, Praha 2, zvonek „StudiJO“

Cena:  900 Kč,
sleva na 700 Kč pro studenty, důchodce, nezaměstnané a ženy na mateřské. Cena nezahrnuje stravu, kterou nezajišťujeme, ani případné ubytování, které se platí zvlášť (100Kč/noc).
Tato cena je platná při zaplacení zálohy (viz  níže). V případě platby až na místě se cena zvyšuje o 200 Kč.

Zálohu pošlete nejpozději do 10.1.2005 poštovní složenkou na adresu Tomáš Morcinek, Fr. Kadlece 4, 180 00 Praha 8, doplatek na místě. Pokud nemůžete stihnout termín pro zaslání zálohy, zavolejte a můžeme zkusit najít nějaké řešení.  Současně se prosím přihlaste u jednoho z lektorů.

Přečtěte si také další podrobné informace na www.volny.cz/pestryvikend/info . Těšíme se na vaši účast.