Léčení s pěti elementy

Autor: Převzato <@>, Téma: Sebepoznání, Vydáno dne: 08. 03. 2005

Pozvánka na srpnový seminář s Tenzinem Wangyalem, který je autorem knihy "Tibetská jóga snu a spánku". Jeho přednášky v r. 2002 byly velmi inspirativní.

Meditační seminář „ Léčení s pěti elementy“
Tenzin Wangyal Rinpočhe
Praha,   26.-28.8.2005
Místo
Meditační seminář se uskuteční v centru Prahy, v příjemných a klidných prostorách kostela  Jana Křitele Na Prádle, na rohu Všehrdovy a Říční ulice na Malé Straně.
Program semináře
Seminář bude začínat v 10.00 hod. a končit v 18.00 hod. Seminář se skládá z přednášek a meditačních cvičení. Další informace najdete na www.bongaruda.cz, případně Vám odpovíme na adrese ricankova@volny.cz .
Ubytování a strava
Ubytování a stravu si účastníci semináře zajišťují individuálně. Tip na cenově dostupné možnosti ubytování v Praze najdete např. na: http://praha.bre.cz.  
Pro vaše pohodlí
V případě, že upřednostňujete sezení na zemi, nezapomeňte si vzít karimatku a polštářek na sezení. Hlídání dětí ani možnost odložení domácích zvířat v místě konání semináře není zajištěno.
Přihláška a rezervace
Rezervace Vaší účasti na semináři je platná ode dne obdržení platby. Přihlášku a platbu složenkou zasílejte na adresu:
Leoš Řičánek, Bon Garuda
U bazénu 489
142 00 Praha 4
Kurzovné meditačního semináře
1700,- Kč - platbě do 3.července
1900,-Kč  - při platbě od 4.července do 25.srpna 
2100,-Kč  - při platbě v den konání
Cena je stanovena pro jednu osobu.
Tenzin Wangyal Rinpočhe
Tenzin Wangyal Rinpočhe
Je mistr tibetské tradice Bon. Od svých třinácti let Rinpočhe praktikuje dzoghčen pod vedením mistrů bonistické a buddhistické školy. Rinpočhe je zakladatelem a ředitelem Ligmincha Institutu v Charlottesville v USA. Je oblíben pro svůj jasný, živý a pronikavý styl učení, perfektní znalostíangličtiny a zejména svou schopností jednoduše přiblížit západním studentům tibetské meditační praxe.
Je autorem třech knih: „Tibetská jóga snu a spánku“, DharmaGaia 2002, „Zázraky přirozené mysli“ a „Léčení formou, energií a světlem“, poslední dvě knihy vydá nakladatelství DharmaGaia v tomto roce.  
Meditační praxe „Léčení s pěti elementy“
Tyto meditační praxe vedou ke zkvalitnění života, k podpoře léčení a v jistém ohledu poskytují ochranu před nemocemi a nebezpečím. Pomáhají udržet ostražitost proti otupělosti, zbavit se neklidu a uvolnit se. Přispívají k udržení zdraví, síly a radosti ze života. Především však podporují náš duchovní rozvoj. Mění náš vztah k přírodě a k našim prožitkům, otevírají a rozšiřují náš pohled na svět. Praxe nám mohou pomoci překonat nejenom vnější překážky, ale i překážky mysli a narušení energetické rovnováhy.
Elementy jsou rovněž velkou podporou naší meditační praxe. Pokud jsou elementy v rovnováze, je snadnější spočinout v přirozeném stavu mysli, v buddhovské podstatě, která je konečnou metodou a také cílem duchovní cesty.
Přihláška

Jméno a příjmení :
 Adresa :
Telefon :                                                                    e – mail:              
 Platba celkem :                                                        Poznámky: