Opatrování našeho vnitřního světla

Autor: Pozvánka <@>, Téma: Tantra, Vydáno dne: 19. 11. 2005

Energeticky, zima je obdobím kontrakce - obrácením se sám/sama k sobě, do svého nitra... Pozvánka na Novoroční tantrickou oslavu s Johnem Hawkenem.

Energeticky, zima je obdobím kontrakce - obrácením se sám/sama k sobě, do svého nitra a ke svému vnitřním léčení. V moderním světě je tohle období často obdobím šílené vnější activity, kdy však ztrácíme kontakt s pravou enegií tohoto období, s obrácením se do svého nitra a nakonec cítíme pouze vyčerpanost a vyprahlost. Během tohoto prodlouženého víkendu se vydáme na cestu do temnot našeho nitra, abychom tam nalezli, spřátelili a zahřáli se naším vnitřním ohněm a připravili se na transformaci. Nástrojem k tomu nám bude meditace, pohyb, čakry a šamanské praktiky..

Tak, aby tento čas pro nás skutečnĕ byl časem opravdových oslav, časem těšení se z energie našeho srdce, z naší propojenosti a vzájemnosti, z našich vnitřních ohňů. Jak se fyzický svět kolem nás stahuje sevřen mrazem a ledem, my nacházíme uvolnění a expanzi ve světě ducha a teplo u ohňů našich srdcí a naší vzájemné propojenosti.

28.12-1.1.2006 (zač.středa 18 hod., konec neděle 14 hod.)
Tuněchodský mlýn na Šumavě
Cena: od 3200,-Kč (kurzovné, strava, základní ubytování)
Kontakt, informace: info@skydancing.mysteria.cz skydancing.mysteria.cz
Přihlášky a platba: vyplněním přihlášky na skydancing.mysteria.cz/kalendar.php spolu se zasláním zálohy ve výši 1100,-Kč na účet č.: 35-5561390267/0100, jako variabilní symbol uveďte Vaše datum narození (ve tvaru RRMMDD)

Při zaplacení do 30.11. a pro studenty 10% sleva. Základní ubytování je ve spacáku v meditační místnosti, dále je možno ubytování za příplatek na pokojích. Skupina bude probíhat 2 x 3 hodiny dennĕ, po zbytek dne vynikající podmínky pro pobyt v přírodĕ, běžkování, bruslení a další.