MAGICKÝ CORNWALL 2007 s Johnem Hawkenem

Autor: Pozvánka <@>, Téma: Šamanismus s J. Hawkenem, Vydáno dne: 14. 01. 2007

Stará posvátná místa Keltů tady v Cornwallu jsou plná tajemství. Tato místa na nás působí svou krásou a mocnou atmosférou a hluboce se dotýkají našeho vnitřního světa. Otvírají v nás brány procitnutí a uvědomění.

Pobytem, v tichu a v meditaci, na těchto místech se dostáváme do kontaktu s našimi vnitřními sny, s tím, po čem v hloubi duše ve svém životě toužíme. Navštívíme několik kamenných kruhů, "kámen zrození" posvátné studny a 2500 let starou iniciační komnatu, která je zasvěcena keltské Bohyni Země. Budeme putovat po útesech nad Atlantikem, po vřesovištích, po písčitých plážích, žulových skalách a procházet se obklopeni okouzlujícími květy rhododendronových lesů.

Během dne budeme venku v přírodě, večer budeme objevovat ozvěnu těchto zážitků v našem vnitřním světě za pomoci meditace, tvořivosti, šamanského medicínského kruhu a podle přání i dalších šamanských praktik.

Čas určený k relaxaci, klidná pohoda a atmosféra centra spolu s dobrou stravou přispívající k dovolené osvěžující tělo, duši i ducha. Skupina je mezinárodní (CZ, UK, D). Překlad do češtiny je zajištěn.

John Hawken, psychoterapeut a učitel tantry, zakladatel a ředitel SkyDancing UK. Po pět let byl členem šamanské lóže Dreamweavers Morningstar, vedené Arwyn Dreamwalker, kde se věnovali především studiu šamanských tradic Keltů a amerických Indiánů. Specializuje se na rituály zemských mysterií na posvátných místech, jako jsou kamenné kruhy a další silová místa v jeho rodném Cornwallu.

Termín: : 14. -20. května 2007

Místo pobytu: The Field of Dreams, Sancreed, Penzance, Cornwall, www.thefieldofdreams.co.uk

Cena: 9000,- Kč/ 220 britských liber + poplatek 30liber za dopravu Bristol-Sancreed - Bristol.

Cena nezahrnuje cestu - doporučujeme velmi levné letenky spol. EasyJet, Ryanair, Airsouthwest (čím dříve si let rezervujete, tím je levnější), popř. autobusové linky. Velmi rádi vám poskytneme bližší informace, abyste ušetřili. Účastnici si letenky vyřizují sami, prosíme však, abyste jste je předem zkonzultovali s námi a s připraveným programem. Pokud máte problém s nákupem letenek, můžeme Vám je po dohodě obstarat.

Skupina začíná v pondělí 14.května v Glastonbury v 11 hodin. Doporučujeme letět v sobotu 12.5. (sobotní let je levnější) do Bristolu, přesunout se do Glastonbury (možnost levného ubytování v hostelu Backpackers 14 liber/noc)a prohlédnout si toto úžasné místo. Pondělí v 11 hodin odjezd směr Sancreed. Cestou se stavíme v severním Cornwallu, kde navštívíme Tintagel, bájný hrad krále Artuše, večer příjezd do Sancreedu. Skupina končí v neděli 20.května večer. Odjezd směr Bristol v pondělí ráno (let 13.00 hod) V případě jakýchkoli dotazů kontaktujte Gabrielu na skydancing@seznam.cz

Cena zahrnuje ubytování (kempingového typu, spacák s sebou), stravu, kurzovné. K tomu se vybírá poplatek za dopravu (benzín) Bristol - Sancreed - Bristol ve výši 30 liber. Pokud se budete dopravovat po vlastní ose (např. vlastní auto) poplatek neplatíte.

Přihlášky, platba a kontaktní osoba: Gabriela, skydancing@seznam.cz, záloha 3000,- Kč, bankovní spojení uvedeno v přihlášce, zbytek doplatek na místě v britských librách.

S sebou: Spacák, pohodlnou turistickou obuv - pohorky či goretex, nepromokavou a větruodolnou bundu, čepici, plavky. Kapesné: přenocovámí v Glastonbury 14 liber/noc, autobus Bristol - Glastonbury cca 10 liber, dále na navštěvu hospod, pohlednice, dárky cca 30 liber.