Komentáře ke článkům

Autor: Web Admin <webmaster@jitrnizeme.cz>, Téma: Informace, Vydáno dne: 24. 09. 2007

Připravili jsme pro vás na Jitřní zemi další vylepšení. Formulář na přidání komentáře ke článku najdete přímo pod článkem a pod formulářem se vám navíc zobrazí stručný přehled všech dosavadních komentářů k tomuto článku.

Pokud vás některé komentáře zajímají a chcete si je přečíst celé, stačí si je zaškrtnout a kliknout na tlačítko "Zobrazit jen označené". Další možností je "Zobrazit všechny komentáře".

Nepřihlášeným čtenářům se pod formulářem zobrazí jednoduchá otázka, na kterou musí odpovědět. Omlouváme se, ale tato ochrana nám pomáhá rozlišit, jestli nejde o spamovacího robota, který by nás v komentářích oblažoval reklamou na Viagru, kasína či jinými podobnými nesmysly, případně až zablokovat stránky na delší dobu.

Pokud se této kontrolní otázce chcete vyhnout, doporučujeme se zaregistrovat jako čtenář a přihlásit se. Tím získáte i některé další výhody, jako třeba možnost nechat si (pouze v případě vašeho zájmu) zasílat jednou týdně pravidelný přehled novinek na Jitřní zemi, nebo přístup do diskusního fóra. Do budoucna to budou i některé prémiové články a pod. Registrace je zdarma.

Ke čtenářské registraci ještě jednu poznámku:
Nemá smysl se registrovat, pokud nemíníte zadat svoji platnou e-mailovou adresu a dokončit svoji registraci pomocí kontrolního kódu, který vám bude na tuto adresu zaslán. Čtenář s nedokončnou registrací má přístupová práva nižší než neregistrovaný a po 24 hodinách je nedokončená registrace smazána. Vaše mailová adresa nebude předána nikomu dalšímu, slouží pouze pro vaši registraci a pro případné zasílání novinek, pokud si tuto možnost navolíte.