Energie v lednu 2008

Autor: Ivana Muková <Ivana.Mukova@seznam.cz>, Téma: Duchovno, Vydáno dne: 14. 01. 2008

1:1:1
Proplétání Srdce: O udržování rovnováhy a o tvoření, jež vychází ze srdce
Od Archanděla Michaela přijala Celia Fenn

 Nejmilejší pomocníci světla,

když budete procházet portálem 1:1:1, skutečně pocítíte chaos ryzího potenciálu, který se před vámi otevírá, jakmile projdete touto branou! Vězte, že pokud jste plni obav a napětí a cítíte se zmítáni sem a tam v těch všech proudech různých energií, potom se musíte zcela jednoduše, vědomě rozhodnout. Je to ve vaší vlastní zodpovědnosti, abyste se učinili vědomé rozhodnutí ve vztahu sami k sobě a k tomu, co v současné době chcete prožít.

Slunce bude do 21. ledna ve znamení Kozorožce a pak se přesune do znamení Vodnáře. Novoluní ve znamení Kozorožce bude 8. ledna a úplněk ve znamení Lva a Vodnáře, 22. ledna. Za novoluní v Kozorožci, zemském znamení, bude vhodná doba pro zasetí „semínka“, ve smyslu toho, co je naším záměrem v dalším cyklu tvoření a manifestace. Jaké jsou tvé úmysly a co si v současné době přeješ stvořit? Úplněk ve Lvu bude ohnivou lunou, a jeho energie budou plné nadšení a smyslnosti. Bude to vhodná doba pro ponoření se do vlasního nitra a napojení na touhy své duše a svého srdce.

Nejdůležitější planetární spojení v roce 2008 sestávají z pohybů Pluta a Jupitera. Pluto se bude nadále starat o sílu pro změny a přeměny a Jupiter přináší osvícení a růst. V roce 2008 se bude Jupiter nacházet ve znamení Kozorožce, zemském znamení, které reprezentuje mužskou energii. Můžete očekávat, že se nová energie, která proudí na planetu, pak projeví také ve fyzické transformaci planety a zárověň v růstu a rozvoji božské, mužské energie na planetě. Ve smyslu proměny bude fokus zaměřen na mužskou energii a na to, jak se ona sama v Nové Zemi projeví, jako partnerská energie pro novou, božskou, ženskou energii.

26. ledna bude Pluto putovat ze Střelce do Kozorožce. 2. dubna se stane retrográdní (ustupující) a 14. června se opět navrátí do znamení Střelce. To znamená, že začnete vidět nové manifestace, ale že vám bude dána poslední příležitost, jak vám individuálně, tak celé planetě, vyřešit a zbavit se veškerých témat sestávajících ze vzorců a energií staré Země, která ještě zůstala ve vašem životě. Pluto se bude opět pohybovat přímo 9. září a koneckonců 26. listopadu bude putovat do znamení Kozorožce, kde zůstane, a zakončí tím svůj tranzit skrz Střelce a Galaktické Centrum.

Merkur bude od 28. ledna až do 18. února retrográdní, čímž se nabízí další časový prostor, kdy můžete přemýšlet a přehodnotit veškerá témata ve vašem životě.

A na konec: v lednu bude stát Venuše ve znamení Střelce a Mars ve znamení Blíženců – bohyně a bůh budou stát v protikladu k sobě, v ohnivém a vzdušném znamení. Po tuto dobu můžete očekávat, že vaše osobní a milostné vztahy budou vášnivé a vrtkavé (nestálé), proto dbejte pečlivě na to, abyste si udrželi vyváženost a harmonii!

Přejeme vám hodně radosti a lásky, během vašeho „rozvoje“ v tomto novém časovém cyklu, který nazýváte nový rok. Nechť se pohybujete po spirále do stále silněji zářivého světla a do stále silněji zářivé lásky.

© 2007-9 Celia Fenn und Starchild Global
originální text najdete na www.starchildglobal.com/
přeložila P.Holanek a M. Mangová

Zdroj: http://jitro.bloger.cz/Propojeni--clanky-druhych-/Energie-v-lednu-2008