"Nečtenáři OSUDu nevědí proč... řekněte jim to" - vždyť jim to říkáme!!!

Autor: Ivana Muková <Ivana.Mukova@seznam.cz>, Téma: Společnost a vztahy, Vydáno dne: 25. 01. 2008

No tak teď opravdu nevím, jsem poněkud zmatená... Nejsem nakonec lehce paranoidní a vztahovačná???


Přispěla jsem panu Maškovi nějakými články s odkazy na jitro.bloger.cz/ i na Novou Zemi (http://novazeme.ning.com/), posílala mu překlady Karen Bishop (taktéž ví o stránkách s jejími překlady do čj aktualni-energie.estranky.cz/), a pak se dozvím, že Osud je jediný, kdo informuje o transformaci? Jo pardon, kromě několika stránek s "nic neříkajícími kecy od arci a pseudo archandělů".

Jaké mám zaujmout stanovisko k této kauzičce?
Mlčet a být "ve světle", velkoryse a duchovně nad věcí? Nebo se ozvat a vystavit se upozornění, že "jistě ještě nemám něco zpracovaného, protože jinak by mě to zanechalo v klidu"?

Ale mně se chce něco říct!!! smajlík

Deklinace Měsíce probíhá dvakrát měsíčně, severní a jižní, takže improvizovat o "osudové transformaci" se dá poměrně často.
Ale je fakt, že se něco děje stále. Dopadající energie jednou skřípnou toho, za pár dnů zase onoho... Abychom se v procesu transformace vystřídali a nezhroutili se všichni najednou.
Jo, a úplněk nebude ve středu, nýbrž v úterý ve 14:35 SEČ. (A pro upřesnění ta deklinace v SEČ byla v 0,29 hod. - on se ten siderický (hvězdný) čas musí převést na pozemský a ještě tam roztřídit podle časových pásem :-)

A to nabádání ke konzumaci alkoholu v závěru elaborátku? Kdybych neznala lidi, kteří si řešili hodně velké problémy se závislostí - a to pili jenom vínečko nebo pivečko!!! - tak se pousměju s tím, že každý máme svérázný druh smyslu pro humor...
Ovšem díky mému dosaženému poznání a praxi tato "medicína" doporučovaná páně Maškem hraničí s nabádáním k sebevraždě. (Např. indigo a další jsou nesmírně citliví na návykové látky, které na ně mají relativně rychlý a destrukční účinek, takže říkat jim, že po skleničce se jim uleví od potíží, považuji za zradu (byť v "dobrém" úmyslu a v nevědomosti) - nojo, teď mě napadá, co když někdo chce nenápadně indigáče vyšachovat ze hry??? Protože se mu nehodí do vnímání jejich pravdy a pojetí reality??? HA!!!

No nic, radši skončím s úvahami na toto téma, než se ztratím v bludišti vytváření domněnek...

PS: A jdu si pokecat a anděly, protože s nimi se cítím podstatně lépe, než při četbě různých "osudových" bubáků, třeba že bude "hukot jako blázen"... smajlík

Ivana Muková