Co se právě teď děje v partnerských vztazích

Autor: Lenka Pokorná Buštová <venice.music@seznam.cz>, Téma: Lenka Buštová nad dotazy čtenářů, Vydáno dne: 30. 07. 2008

Aniž si to možná uvědomujeme, s přechodem planety Země do vyššího pásma se mění podmínky na zeměkouli ve všech oblastech, a to samozřejmě i v oblasti partnerských vztahů, kde to pociťujeme nejvíce.
 Jelikož jsme celá staletí marodili, čímž mám na mysli, že jsme na základě mylného vnímání reality žili nezdravé životy a to především způsobem, že jsme potlačovali, co se dalo, nastal čas, kdy už se na to intergalaktická federace nemůže dívat, a tak prostě změnila duchovní zákony stejně tak, jako se tady změní třeba vyhláška o silničním provozu. Protože i na tomto poli platí: JAK NAHOŘE, TAK DOLE.

Protože jsme do partnerských vztahů vstupovali z velmi nezdravých důvodů, tj. například proto, abychom nebyli sami, aby nám měl kdo krýt záda, aby nás měl kdo živit a starat se o nás, abychom měli na koho ječet a kompenzovat si na něm svoje mindráky, nastává teď doba, kdy všemu zmíněnému musí být učiněna přítrž.

Směřujeme nyní do fáze, kdy se bude muset každý naučit starat sám o sebe. Chlap se bude muset naučit žehlit, prát, uklidit, uvařit si a ženská se bude muset naučit vydělat si sama na živobytí. Pokud je zase muž víc žena a žena víc muž, budou se muset naučit pravému opaku.

Velká spousta žen se mě nyní ptá, proč se jich muži bojí a proč už nemohou žádného „ulovit“. I zde je odpověď nasnadě. Vesmír už nedopustí, aby se bytosti dál vychylovali z rovnováhy.

Duše, které mají ženské tělo, se mají i jako ženy začít chovat a pro muže platí totéž. Jinak si můžete být zcela jisti, že se prostě už u druhého pohlaví „chytat“ nebudete. Chlapi zkrátka budou chtít pravé ženy a ženy budou chtít skutečné muže.

I jakékoliv manipulativní praktiky už nebudou fungovat. Jestliže si chtěla ženská udržet chlapa jenom tím, že mu to umí dobře udělat anebo prostřednictvím dětí, rovněž záhy pozná, že spláče nad výdělkem.

No a chlapi, jejichž hlavním manipulativním prostředkem byli peníze, začnou zjišťovat, že už nebude možné si jen tak někoho koupit.

Protože je tady ve skutečnosti všechno vzhůru nohama, směřujeme pomalu ale jistě k tomu, že jednoho krásného dne budeme všichni žít na svém a budeme se jen navštěvovat.

Jenom mi řekněte, proč by měl žít muž, který se o sebe dokáže po všech stránkách postarat v jedné domácnosti se ženou, která umí totéž?