Vaše poslední - "Právě dopadající energie" - 26.10.2008

Autor: Převzato <@>, Téma: Duchovno, Vydáno dne: 02. 11. 2008

Před sedmi lety jsem začala psát o zkušenostech při vzestupu. V té době to byla problematika vzácně se vyskytující a také se vyznačovala cizími a zdánlivě nevysvětlitenými symptomy a zkušenostmi. Mnoho jednotlivců stále ještě žilo své životy tak, jako kdyby se nemělo nic změnit. Za dnešního stavu věcí je již o mnoho víc lidí na naší „palubě“. Tak moc se k mému překvapení mé publikum rostlo. Je úžasné vidět tento proces v postupu a jak rostou naši čtenáři, kteří jsou důkazem našeho zázračného procesu duchovního vývoje.


Naše cesta je dlouhá. Nejprve malá skupina začala vytyčovat směr cesty do naší nové Země… mnoho dalších nás následovalo a nyní je nás již mnoho, co usilovně „šplháme“ příčku po příčce na našem vzestupovém žebříku.

Jak planeta, tak i my jsme udělali významný pokrok. Čím víc duší následuje proces vzestupu, tím i větší rychlost bude mít náš duchovní vývoj a bude stát za to. A toto se děje právě nyní.

V poslední době jsme rozhodujícím způsobem překročili práh čištění a uvolňování starých energií. Kritické množství bylo dosaženo; mnoho duší nyní ztělesňuje dostatek světla uvnitř – a to světlo si i dokáže udržet…mnoho světla pro tuto planetu, jako nikdy předtím...

Jak lidé Hopi výmluvně říkají: "...my jsme těmi, kteří na tohle čekali..." a nyní je toto i náš čas. Nyní také držíme více než kdy předtím odpovědi uvnitř nás. I podle tohoto znamení přišel čas na to, abych se i já přesunula jinam. Již nebudu dále potřebná v této zvláštní roli. Tato role bude nyní naplněna vámi.

Jsme nyní každý silný ve své vlastní svatyni. Jsme úžasné duše ! Posouváme se do nových rolí. To je správná i zázračná věc. Znamená to, že se toho mnoho událo a že se nyní nacházíme na  své nové cestě.

Ačkoli již dále nebudu psát "Právě dopadající energie" , budu stále poblíž. Beru si krátký sváteční oddych (ovšem nemám žádnou představu o tom, jak dlouhý bude) k dokončení mého napojení a po jeho dokončení spustím úpně nové webové stránky navržené k tomu, aby napomáhaly těm, kterým rostou jejich andělská křídla a stávají se anděly na Zemi. Ačkoliv všechny součásti mé nové role ještě nebyly formulovány, vězte, že nové stránky budou navrženy i vašemi myšlenkami. Věřím, že se spolu radostně spojíme.

Zatímco budu odpočívat, bude i přesto webová stránka - Stepping Into the New Reality Questions & Answers - http://www.whatsuponplanetearth.com/steppingquestions.htm aktualizována pravidelně. Zvu vás k navštívení této stránky kdykoli si to budete přát. A jste-li v mém na adresáři, bude vám oznámeno, kdy budou moje nové webové stránky otevřeny a vám k dispozici. Můžete stále ještě přihlásit prostřednictvím této staré webové stránky, která bude stále v provozu kromě toho, že na ní již nebudou přibývat nové „Dopadající energie“.

Děkuji každému z vás za dlouhá léta vaší podpory. Bez vás bych nebyla schopna pokračovat v mé práci s radostí a nadšením. Má vděčnost je bezmezná. Děkuji vám moc, moje krásné duše!

 

A právě teď jsou tu poslední - „Právě dopadající energie“ :

Říjen přišel s některými velmi novými napojeními a ačkoli se věci ubíraly správným směrem, nebyla ještě vhodná teplota pro větší skok. Doufali jsme, že už je vhodný čas, ale jako u všeho, nezáleží jen na osobní volbě, ale i na tom, kolik je nám dovoleno.

V mnoha oblastech naší planety se právě teď náhle chladilo - to přirozený rytmus podzimní přírody. Pak však přišlo ještě jednou náhlé velké teplo - a příroda chce skoro kvést! Vskutku velmi matoucí děj. A takto je to i s energiemi. Může být obtížný předpokládat, co nakonec bude výsledkem, protože přirozené vzory se změnily.

Tímto způsobem jsme vyššími světy informováni, že čekání bude trochu delší, že se máme pozastavit, být mimo hlavní proud a počkat, dokud nebudou masy připraveny na naše služby a budou nám chtít pomoci. Přirozený sklon mas je chtít věci, které jsou "fixované," chtějí stabilitu a v pozdějším čase se pak často vracejí k důvěrně známému a chtějí z něho obnovit co možná nejvíc. Ale právě takto nemůže být.

Tak až budou připraveny pustit to staré a obejmout něco skutečně nového, povšimnou si svých bratrů a sester, kteří je obklopí a podpoří sebe navzájem jako tým. A to bude další velké a značné probuzení.

Chodit k masám právě teď, předčasně, by mělo za následek docela nepříjemné scénáře. Velkou část času bychom se cítili neviditelní, zrušení, nevyslyšení, snížení, znevážení a významným způsobem jako bychom dokonce ne-existovali. Nižší vibrační energie se nemohou spojit s vyššími vibračními energiemi, podobně jako andělé existují v nefyzickém světě.Toto je vskutku dobrý příklad pro toho, kdo by chtěl skočit zpět do staré energie. Bylo by toho dost, aby to jednoho přimělo prchnout a už se nikdy nevrátit.

V současné době můžeme mít mnoho divných snů a neobvyklé návštěvy ve spánku. Slyšení zvuků, pocity přítomnosti, to jsou symptomy další dimenze, která se nyní s námi slučuje.

Může se objevit i kašlání, střevní problémy, bušení srdce i nespavost - to jsou znamení přípravy pro další uvolnění starých a hustých energií uvnitř nás. Jeden zajímavý příznak vzestupu je i neschopnost psát správně pravopisně. To se mi teď běžně u psaní dopisů stává. Přitom jsem měla dřív perfektní pravopis i mluvnici. Je to pro mě zajímavá zkušenost - a navíc se stále více zhoršuji.

Toto navazuje na mou starou, důvěrně známou ztrátu paměti při konverzaci. Posouváme se do světa, kde energie mají jiný řád. Malé detaily nejsou tak důležité. To je pocit, který ve mně tyto energie zanechávají.

Jak na tomto světě přežijeme když naše mozky již nefungují jako dřív? Právě to děláme. Vyšší je součástí nás, naší duše a naviguje nás, provádí nás vším. Jednoduše jen ztrácíme důležitou část našeho starého 3D já.

S důvěrou, že je náš proces božsky vedený, dovolujeme sami sobě opustit staré a můžeme se hnout dopředu do skutečně nového prostoru, který nás umístí vždy tam, kde my potřebujeme být.

Pokud víme že to, co vyskytuje ve vnějším světě, nemá nic společného s námi, oddělime se z procesu jeho pádu co možná nejvíc a zůstaneme v našich osobních svatyních, pak budeme ujištěni, že naše spojení s Novým a Zdrojem je pravdivé, skutečné a že bude o nás postaráno.

 

Přeji vám, abyste nesli nebe ve vašem srdci, svit hvězd ve vaší duši a zázraky ve vašem životě. Mnoho lásky vám a všem…

 
Vaše Karen
 
 

translation 2008 by Sanny

 
www.whatsuponplanetearth.com