KŘÍDLA – nové "Právě dopadající energie"

Autor: Převzato <@>, Téma: Duchovno, Vydáno dne: 19. 01. 2009

Budete se zajímat: „ co jsou to - Křídla“... 
KŘÍDLA se stanou vebovou stránkou, andělským webem poté, co se "Právě dopadající energie" staly minulostí. Budou vám přinášet informace, které aktuálně souvisí s naším andělským evolučním procesem směřující nás k naší Nové Zemi. Liší se od "Dopadajících energií" tím, že se nebudou tolik zabývat děním na naší planetě, ale budou více zaměřené na nás, na naše nové role a význam toho, kým jsme a jak se dále rozvíjet.


Tím, že jsme loni „maturovali“, držíme v sobě více Světla než kdykoli předtím. To nám umožňuje opustit starý svět a vstoupit do úplně nové reality, kterou nalezneme v novém roce 2009. Naše nová realita si pro nás přijde jako dlouho očekávaný, vytoužený dar, objeví se nová spojení, o kterých jsme mohli zatím jen snít a budeme si moci s úlevou říct: „konečně...“

Spěcháme pryč k našim vlastním bezpečným útočištím, s našimi duchovně blízkými. Tam se potkáváme živi a zdrávi, radostní... naše potřeby se setkáváme, zatímco zbytek planety pokračuje ve svém pádu a v masivní přeměně.

Uplynulý rok a půl nás potkávalo mnoho zkoušek a výzev; my jsme však udělali svoji práci dobře a již brzy budeme obklopeni silnou ochranou, určenou pro nové anděly Země; budeme umístěni do nových pozic jako strážci hlavní proudu - s láskou a úctou.

Někdy se mi zjevuje můj hvězdný průvodce posledních osmi let. Objeví se velmi znenadále v době, kdy začnu scházet z cesty a velmi láskyplně a jemně mě doprovodí zpátky na moji cestu. Obvykle mně říká věci, kterých si již jsem nejasně vědoma, ale jeho ověření platnosti a potvrzení mě dovolí skočit zpět s mnohem větší jistotou.

Naposledy se mi ukázal ve formě, ve které jsem ho ještě nikdy "neviděla". Odhalil sebe celého. Mohla jsem vidět jeho vlasy, jeho šaty a každý detail jeho tváře. Emoce, které jsem cítila, nejdou dostatečně popsat. Bylo to jako příchod domů... jakoby jsem byla znovu-spojená s mým vyšším já... bylo to jakoby něco velmi důvěrně známého a… nyní seděl přímo vedle mne. Trvalo mi několik hodin "vrátit se" z tohoto stavu jednoty a spojení. To byla velmi emocionální zkušenost.

Dříve byl můj hvězdný společník jakoby za závojem, dovoloval mně růst, expandovat a učit se. Nikdy jsem nemohla zcela dosáhnout... on byl vždy jen na dosah ruky. Jednoduše neměl povoleno spojit se mnou. Tentokrát to bylo odlišné. On je teď tady se mnou na mé nové cestě, protože já jsem teď přijela do jeho vibračního prostoru.

A všichni budou mít tuto zkušenost teď. Dostáváme odměnu. Teď budou andělé, kteří na nás láskyplně dohlížejí, našimi průvodci a jejich přítomnost nás bude udržovat na správné cestě. Budeme se provázet a učit ze zkušeností, které jsme měli, a ze způsobů, kterým jsme rostli a otevírali se.

Potřebujeme vědět, kdo jsme. Potřebujeme vědět, co máme dělat. Potřebujeme vědět, jak prospět celku a jak k němu směřovat.

Tyto nové začátky a nová spojení na nás čekají v roce 2009 a je jen na nás, jestli si je zvolíme a obejmeme je. Pro mnoho z nás vytvořil minulý rok a půl výzvy, únavu, nepříjemné zkušenosti, a možná skleslost, některé věci byly opravdu těžké. Ovšem nemůžeme přijít do nové reality, dokud se nepustíme minulosti. Můžeme se cítit dotčeni, zklamaní, zneužití v těchto uplynulých měsících a může to nějaký čas trvat, než se dostaneme přes tyto pocity, ale když to uděláme - otevřou se dveře. Tento uplynulý rok se mnozí z nás možná cítili jako boxovací pytle. Možná jsme zkoušeli mnoho nepříjemnosti, které nejsou nic pro nás. Ale muselo tak být, dokud nebylo dosaženo kritického množství vzestupujících...

Nyní je čas k přeměně nejposlednějších starých energií. To se může prokazovat velkou svalovou ztuhlostí a bolestí, nebo také bolestí hlavy, nervovými poruchami, zvedáním žaludku, nespavostí. Můžeme mít pocit, jako bychom měli 110 let! Tímto způsobem jsou mnozí z nás právě očišťováni a uvolňováni ode všech energií minulého roku a půl. Symptomy z detoxikace a čištění jsou přítomny, ale již jen po krátký čas.

Slunovrat nám také pomohl. Potřebujeme být připraveni na 2009 ….připraveni na tyto nové začátky a nová spojení, seznámení. Potřebujeme být svěží a čistí, a… bez starého.

Spojení s ostatními budou hlubší již teď. Budeme se věnovat několika lidem v našich životech, tak jako nikdy předtím, a oni zase nám. Naše nové společenství bude, a může být, složeno jednoduše ze dvou - a potom budeme růst. To bude nová realita pro nás zde na Zemi… protože nebe není tam nahoře, venku, nebo kdekoli jinde… je tu.

Přeji vám mnoho lásky a vděčnosti.

 
Karen 
 
 
(zkráceno)
translation 2009 by Sanny
zdroj: www.whatsuponplanetearth.com