Magický Cornwall s Johnem Hawkenem

Autor: Reklama <@>, Téma: Šamanismus s J. Hawkenem, Vydáno dne: 18. 02. 2009

Cesta za poznáváním magické krajiny a silových míst Cornwallu s meditací a rituály. Vnější krajina, moře, vřesoviště, starobylá posvátná místa, léčí naši krajinu vnitřní.


Magický Cornwall

s Johnem Hawkenem

 
15.- 21.června 2009
 
 Poznávání magické krajiny a silových míst Cornwallu s meditací a rituály.
 Vnější krajina, moře, vřesoviště, starobylá posvátná místa, léčí naši krajinu vnitřní.
 
 

Cornwall

Stará posvátná místa Keltů tady v Cornwallu jsou plná tajemství. Tato místa na nás působí svou krásou a mocnou atmosférou a hluboce se dotýkají našeho vnitřního světa. Otvírají v nás brány procitnutí a uvědomění.

Pobytem, v tichu a v meditaci, na těchto místech se dostáváme do kontaktu s našimi vnitřními sny, s tím, po čem v hloubi duše ve svém životě toužíme. Navštívíme několik kamenných kruhu, “kámen zrození”, posvátné studny a 2500 let starou iniciační komnatu, která je zasvěcena keltské bohyni země. Budeme putovat po útesech nad Atlantikem, po vřesovištích, žulových skalách a procházet se obklopeni okouzlujícími květy rhododendronovych lesů.

Během dne budeme venku v přírodě, večer budeme objevovat ozvěnu těchto zážitků v našem vnitřním světě za pomoci meditace, tvořivosti, šamanského medicínského kruhu a podle přání i dalších šamanských praktik.

Čas určeny k relaxaci, klidná poloha a atmosféra centra spolu s dobrou stravou přispívají k dovolené osvěžující tělo, duši i ducha.

 

John Hawken, psychoterapeut a učitel tantry, zakladatel a ředitel SkyDancing Tantra Institut UK. Po pět let byl členem šamanské lóže Dreamweavers Morningstar, vedené Arwyn Dreamwalker, kde se věnovali především studiu šamanských tradic Keltů a domorodých amerických kmenů. Dnes předává tato učení formou šamanských kurzů a výcviku pod názvem Medicínská cesta. Tato učení vycházejí z nauky medicínského kruhu - šamanskému způsobu vnímání a vymezování se vůči realitě a všemu kolem nás v respektu a rovnosti. Specializuje se na rituály zemských mystérií na posvátných místech, jako jsou kamenné kruhy a další silová místa v jeho rodném Cornwallu, ale víc a víc i v České republice. Jeho největší láskou a vášní jsou rituály Šamanských léčivých kruhů. V České republice vyučuje šamanismus více jak 6 let.
 

Termín: : 15.- 21.června 2009. Začátek skupiny je v pondělí 15.6. v 11 hodin v Glastonbury, konec v neděli 21.6. ráno ve Field of Dreams snídaní před odjezdem do Bristolu. Zpět v Bristolu budeme v 11.30, tak abyste stihli odpolední let do Prahy. Účastníci jsou většinou z Čech, Slovenska, Německa nebo VB. Kurz je a angličtině s překladem do češtiny.

Místo konání: The Field of Dreams, ve vesnici Sancreed, u městečka Penzance, v Cornwall, nejihozápadnější cíp Anglie. www.thefieldofdreams.co.uk

Cena: Cena: 8 500,-Kč/osobu, cena pro páry je 15 800,-Kč/pár.  Děti jsou zdarma. Cena zahrnuje kurzovné, stravu, ubytování a dopravu z Glastonbury do Field of Dreams a zpět do Bristolu.

Doprava: není zahrnuta v ceně a každý účastník si zajišťuje sám. Nejbližší mezinárodní letiště je BRISTOL http://www.easyjet.com/ přímá linka Praha-Bristol. Alternativně je možno využít NEWQUAY (pouze pro zpáteční let) http://www.ryanair.comwww.ryanair.com , http://www.flybe.comna trase Brno nebo Praha - Londýn Stansted/Gatwick - Newquay,nebo http://www.bmibaby.comna trase Praha - Cardiff. Všechny společnosti fungují na bázi čím dříve si let rezervujete, tím je levnější! Popř.autobusové linky Praha-Londýn-Glastonbury/Penzance www.nationalexpress.com. Kontaktujte nás ohledně vašich letenek, velmi rádi poskytneme bližší informace.

TIP: Doporučujeme letět již o víkendu (v sobotu bývají nejlevnější letenky) do Bristolu, odtud se přesunout autobusem do Glastonbury, neděli strávit prohlídkou Glastonbury. V případě zájmu můžeme zprostředkovat levné ubytování v Back packers hostelu za 15liber/noc. Jinak na internetu najdete širokou nabídku ubytování v Glastonbury!  

Ubytování: Na pokojích s povlečením.

Strava: Účastníci kurzu společně vaří a se starají o úklid kuchyně. Menu i suroviny budou připraveny, společná práce při přípravě jídla je součástí skupiny. Strava začíná v pondělí obědem (picknick) a končí v neděli snídaní.

Přihlášky a platba: vyplněním přihlášky na www.skydancing.cz  spolu se zasláním zálohy ve výši 3000,-Kč na účet č.: 0-1802384143/0800, jako variabilní symbol uveďte Vaše datum narození (ve tvaru RRMMDD). Doplatek 5800,-Kč zaplatit 14 dní před konáním akce opět na konto.

 

S sebou: Spacák, pohodlnou turistickou obuv - pohorky či goretex, nepromokavou a větruodolnou bundu, čepici, plavky, krém s ochranným faktorem, kapesné cca 50 liber

 

Kontakt: Gabriela Římská

skydancing@seznam.cz
www.skydancing.cz

tel. 774 36 90 56 nebo Milada Chalupová 608 159 491