Petr Penguin Dvanáctero postřehů díl 11. a 12.

Autor: Auro <auro@centrum.cz>, Téma: Duchovno, Vydáno dne: 26. 04. 2009

Poslední dvojdíl serie 12 postřehů pojednává o Auto-energo-bio-terapie se zamyšlením A nemůže to být nakonec ještě všechno jinak ?  a závěrečným doslovem autora.11. Auto-energo-bio-terapie

 

12. A nemůže to být nakonec ještě všechno jinak ?

 

Je toho ještě hodně a hodně, co jsem zde nenapsal. Ale možná na to přijde příště, možná ještě bude potřeba specifikovat výše jen nakousnutá témata, ale to už nebude záležet jen na mé volbě. Tento text jsem napsal z jakési niterně pociťované potřeby se za sebe, fundamentálně vyjádřit a oslovit zejména virtuálně mě známé a blízké členy tohoto serveru. Udělal jsem co jsem udělat měl a co bude dál, jsem zvědav i já sám. A ještě jednu poznámku na závěr. Jsem si vědom toho, že by mi kdokoliv mohl namítnout, že se zde zabývám přece jen nepraktickými či přímo spornými hypotézami a "hraběcími radami". Vždyť namístě je spíš nějaký setsakramentsky fyzický a pragmatický, survival či emergency program ne ? Mám na to jen jedinou odpověď. Když byli kdysi v minulosti lidé plnohodnotnými lidmi, neplatil žádný reinkarnační mechanismus. Tito plnohodnotní lidé se nemuseli těžce rodit a smutně umírat. A dnešní šance, ta o které je celý tento text, je právě o tom, jak se stát a to pokud možno svépomocí, opět tímto plnohodnotným člověkem, který nemusí a neřeší hrozby související s možným zánikem jeho organismu ve vězení, ale který si chce vzpomenout na to, jaké to je svobodně žít, létat a milovat.

Děkuji Vám za pozornost a omlouvám se všem, kterým jsem sebral drahocenný čas a energii potřebné k četbě. Všem čtenářům tohoto textu pak upřímně přeji, nechť Vás láska, radost a úspěch provází na Vaší cestě za svobodou.

(c) Váš Petr Penguin, 11.3.2009

kontak na autora petr tecka penguin zavinac gmail tecka com