Nová Karen - KŘÍDLA

Autor: Od čtenáře <@>, Téma: Duchovno, Zdroj: www.emergingearthangels.com, Vydáno dne: 27. 05. 2009

Bez domova, ale s čistým plátnem, 24.5.2009


Vítejte!

Chvílemi jsme již téměř plně odstraněni z našich starých realit v tolika situacích a pocit bez domova je možná nyní jen naše volba a to dokonce i když nesmíme zřetelně vědět proč. Možná jen putujeme kolem bez jasného uvědomění si „domova“ - ještě nevíme, kam patříme a také co budeme dělat příště... ačkoli v jisté úrovni již velmi dobře víme, že něco velice nového, již viditelného je na blízkém horizontu.

Třebaže jsme toho starého opustili již mnoho v uplynulých měsících a týdnech, stále ještě čekáme na konečné kousky zapadající do skládající se mozaiky naší nové reality. Mnoho nových energií ve formě jedinců a věcí se nedávno přesunulo do našich starých oblastí a převzali naše staré role v průběhu toho, jak opouštíme naše dosavadní způsoby života a dovolujeme něčemu nebo někomu, aby místo nich umístil něco nového. Tak každá nová energie přijíždí zaplnit naše volná místa, pro každého z nás, kdo se přemístí k další realitě a zkušenostem. Musí být o něco před námi, abychom mohli zažít naši zamýšlenou svobodu uvolněnou z dávného světa. Úplně každý kousek musí být na místě předem připraveném.

Tyto finální kroky musí být dokončené předtím, než zažijeme dramatické ukotvení v nových energiích a k našemu velmi novému světu a realitě 21. června. A vězte také, že vždy je okno s energií kolem každého takového význačného data. Slunovraty jsou ukazately času a také i tentokrát se použije jeho energetického potenciálu k podpoře a zažehnutí této velkolepé události.

Vrchol června 2008 nás chtěl dostat z našich starých schémat a starých rolí a mnozí to pociťovali jako silné trauma. Byly to energie, které byly velmi vyzývavé a obtížné ke zvládnutí. A letos zase vyvoří síly z nastávajícího slunovratu v červnu 2009 opak. Budeme namísto toho, abychom padali a byli taženi dolů, formálně ustaveni oprávněnými správci naší krásné planety Země. Bude to všechno o našem ukotvení, uzemnění.

Jestli jste ten, kdo dokončuje vzestupový proces, můžete se cítit, jakobyste „čekali" docela opuštěni a jakoby bez spojením s velkou částí všeho. A další, kteří jsou ještě v procesu, nechávají tyto finální kousky padat do míst, kde jsou užitečné k rozhodnutím ohledně možných budoucích plánů. Jsme uvnitř přetvářeni a něco velmi nového a vzrušujícího se právě rozvíjí. Možná jsme „ztraceni“ právě teď, bez domova, padáme, a přitom bychom chtěli zažívat pohodlí, skvělé známosti nebo uzdravující klid.

Tento čas je jako žádný jiný, jak to je dar a jen málokdy budeme mít možnost zažít podobnou zkušenost. Budeme-li se dívat zpět z doby, která teprve přijde, ucítíme kouzlo zázraku, jak vše zrovna přichází a my se ocitáme uprostřed procesu zrození... Velmi mnoho se vyčistí... tak mnoho musí být očištěno pro nový začátek. Nic již pak nebude stejné jako dřív.

Podobně může být teď vhodný čas pro hledání našeho srdce srdcí, zkoumání jaké to je, když si něco opravdově a z duše přejeme.

Stále ještě neděláte to, co si myslíte, že „byste měli" dělat? Nakonec si uvědomíte, že můžete již brzo dělat cokoli vy chcete. Kdybyste měli několik miliónu dolarů a všechny vaše potřeby by byly uspokojené, co byste dále vytvořily a jak by dál vypadal váš život? Kdo by ještě v něm byl? Co byste dělali? Nalezli byste sebe plně odstraněné ze starého světa s jeho omezeními? A jaká by byla vaše znovu nalezená svoboda, cítili byste ji stále ještě?

Nyní může být i skoro nemožné udělat jakýkoliv druh rozhodnutí. Během několika posledních týdnů zažíváme mnoha způsoby přesně to, co uvádím po mnoho let jako „signál zastavení" energie. Tato situace přijde vždy, když jsme ve velkém přechodu. Posune nás vpřed, pomůže uskutečnit mnohé plány a přání.

Jestli se pokusíme vytvořit něco před tím, než budou všechny kousky na místě a taky předtím, než se vše připraví nahoře pro nás, nejspíše budeme muset předtím mnoho zrušit. I při tomto způsobu jsme však chránění, jako vždy. Je vždy nejlepší jednoduše věřit, že všechno je v božské a perfektní objednávce.

Třebaže můžeme najít sebe jako věčně putující sem a tam, jakoby bez domova, naše perfektní domovy, osudy, partneři a místa na zemi přijdou v pravý čas... a věřte mi, bude mít cenu na ně čekat !

Přeji vám mnoho lásky, síly a vděčnosti.

Karen

(kráceno)

Překlad: Sanny (Lubomír Stejskal)

Zdroj: http://www.emergingearthangels.com/latest.html