Temná bohyně

Autor: Pozvánka <@>, Téma: Sebepoznání, Vydáno dne: 28. 09. 2009

Zveme vás na víkendové setkání s Kateřinou Kramolišovou a Magdalénou Skalníkovou od 30.10. do 1.1.2009, Skalka u Doks.Bohyně
Polibek temné bohyně - nadpis
Cesta k sebepřijetí a vlastní síle
V bezpečné a podporující atmosféře kruhu žen podnikneme duchovní cestu k temné bohyni, vydáme se hledat zapomenuté a odmítnuté části sebe a své síly, abychom dokázaly samu sebe přijímat v celé své světlé i temné kráse .
 
Po staletí se ženy učily skrývat svou přirozenou divokost, očekávalo se, že budeme půvabné, milé, tiché a cudné. Naučily jsme se skrývat tu naši část, která není milá, hodná a hezká.
 
Staletí dualistické morálky, která vše rozděluje na dobré (vysoké, duchovní, světlé) a špatné (nízké, tělesné, temné) nás naučila zavrhovat část sebe sama. Je to naše vnitřní čarodějnice, Kálí, Lilit, temná bohyně, ta část naší přirozenosti, která se touží projevit tím víc, čím víc ji potlačujeme. Dobrá zpráva je, že to není něco, za co bychom se měly stydět. Tato nezkrocená, syrová, živelná, tajuplná podoba ženy je samotnou naší podstatou, naší odmítnutou ženskou silou. Je temná pouze proto, že jsme ji odsoudily do podsvětí. Je třeba abychom vyléčily toto rozpolcení a získaly nazpět hodnoty temné bohyně, které byly dlouho zavrhované: tělesnost, nevědomí, emocionalitu, temnotu, ženskou sílu a sexualitu, jedině tak se z nás stane celistvá žena.
 
Kruh žen je místo, kde se odedávna ženy scházely, aby si předávaly ženskou moudrost a ženská tajemství. Můžeme v něm načerpat energii a inspiraci, nalézt výživu pro svou ženskou duši, podporu pro svou životní cestu a sílu být sama sebou.
Čeká nás sdílení, tanec, vnitřní cestování, rituál, masáže, sebepoznávací prožitková práce s tělem, myslí, emocemi a energií, a to co vyplyne z našeho jedinečného setkání a spolubytí.
 
 
Kateřina Kramolišová
 
Mgr. Kateřina Kramolišová ( nar. 1971)
psycholožka, terapeutka, od r. 2000 se věnuje individuální a skupinové práci se ženami. Vede ženské skupiny osobního růstu a kurzy tantry, Organizuje zážitkové cesty na Krétu . Má soukromou poradenskou praxi. Absolvovala výcvik v Gestalt terapii, v terapeutické práci s tělem a v Tantře. Zajímá se o mytologii, šamanismus, tanec, meditace, současné i dávné postavení žen ve společnosti. Žije se svým partnerem a dvěma syny v Praze.
 
Magdaléna Skalníková
 
Magdalena Skalníková (nar. 1973)
Od roku 2000 se věnuje Orientálnímu břisnimu tanci, který od roku 2003 vyučuje, vede  tanečně prožitkové semináře pro ženy. Od roku 2000 prošla mnoha kurzy osobního rozvoje (např. rodinné konstelace, šamanské ženské konstelace, Tao a síla ženské sexuality, ženské  prožitkové semináře, ženská tantra, Art of Being, Osho meditace, tantrické masáže), absoloventka výcviku Sky dancing tantra (J. Hawken). účastnice výcviku psychoterapie zaměřená na tělo (E.Weidenfeld). Zajímá se o ženskou sexualitu a ženskou spiritualitu. Vzdělání chemie, molekulární biologie. Žije sama s dcerou v Praze.
 
 
Místo: Centrum osobního rozvoje Skalka u Doks 22, nedaleko Máchova jezera, www.skalka22.cz
 
Kurzovné: 2300,-Kč Slevy: Při zaplacení zálohy 600 Kč do  5.10.2009 sleva 200 Kč, absolventky našich kurzů sleva 100 Kč (slevy se nesčítají)
 
Ubytování a  vegetariánské jídlo: 360,-Kč/den při spaní ve spol. místnosti, 460,-Kč/den při spaní v pokoji
 
Přihlášky a bližší informace:
Katka: 603 287 450, katerina.kramolisova@centrum.cz   www.zenskekruhy.cz,
Magdalena: 777 626 426, magdalenaskalnikova@centrum.cz, www.brisnitance-magdalena.cz
 
Po odeslání přihlášky a zaplacení nevratné zálohy (600 Kč) vám rezervujeme místo.
Zálohu pošlete prosím na č.ú. 7155040287/0100 (,v.s.dat.nar.,ve zprávě pro příjemce uveďte svě jméno a zkratku ŽSK
 
 
TĚŠÍME SE NA SETKÁNÍ
 
KATKA A MAGDALENA