Tvoření v rámci Stvoření - Pozemští andělé

Autor: Jiřina Miltech <miltech@silesnet.cz>, Téma: Duchovno, Vydáno dne: 06. 10. 2009

Děkuji vám, svým vzácným přátelům, kteří mi pomáháte inspirací. Jste pozemskými anděli. Bez vás by můj život neměl „tu správnou šťávu“. Dáváte směr a smysl mému životu. Ve spánku pak jste vystřídáni anděli „z nebes“ – svými Já z vyšších rovin existence. Pak se ráno probudím a v srdci mi doznívá výsledek naší společné práce. Alelujá!


Nastudovala jsem spoustu informací (včetně filmu „Číslo 5 žije“). A včerejší den se kruh uzavřel, doklaplo mi. Jedním z dílčích cílů – nakročením do další tvorby – v mém životě byl zrovna tento poznatek. Došlo k němu právě po 29. 9. 2009. Velmi významný den.

Celou mou cestou životem se neustále vine heslo: Tvoření v rámci Stvoření – Stvoření v rámci Tvoření.

Tato myšlenka mně přivedla k poznání, co bylo úkolem Adama a Evy v ráji – co bylo jejich prací. Pojmenovat Stvoření. Trocha psychologie: Bojíme se věcí neznámých. Ty pro nás představují něco, co neznáme. Je na nás abychom věc pojmenovali. To v sobě zahrnuje poznání – seznámení se – s touto věcí. Jakmile věc poznáme a pojmenujeme, již pro nás není neznámá. Již ji necítíme jako něco negativního – z čeho máme strach, protože to neznáme. Od tohoto okamžiku – nebo spíše tímto okamžikem – je předmět našeho zkoumání a poznávání posílen naší pozitivní tvůrčí energií. Roste a sílí – dochází ke zdokonalování – transformaci na vyšší úroveň naším poznáním. Takto tvoříme v rámci Stvoření.

Eva v okamžiku, kdy zjistila o co tady vlastně jde – poznala účel svého a Adamova pobytu v ráji, vložila i do tohoto Tvoření další zdokonalující – rozvíjející – prvek. Poznávání – moudření – v rámci existence v duálním světě. To bylo důvodem – nebo spíše jedním z důvodů – vzniku Sedmého nebe – fyzické sféry Stvoření.

Již dlouhou dobu mám nechuť ke klasickým meditacím. Připadají mi jako ztráta času. Sedět, uvnitřňovat se a dál nic.

Myšlenka nechat sebou proudit energie z vyšších rovin existence na pozemskou úroveň je dobrá. Jen mi přijde pasivní – málo tvůrčí.

Co mně však skutečně naplňuje je – dávat této energii tvar. Tvořit. Využívat energii Stvoření k Tvoření. Naprosto cíleně.

Takovýto způsob Tvoření používají všechny bytosti Vesmíru včetně Nejvyššího. Takto se tvoří v Shambale.

Toto jsou naše křídla: Tvoření v rámci Stvoření.

Tvořme si svá křídla. Můžeme jimi dosáhnout až kam dosáhneme. A postupně stále dál a dál a do všech směrů. V celém časoprostoru.

Naše Tvoření v rámci Stvoření spojuje všechny časoprostory.

Naše Stvoření v rámci Tvoření spojuje všechny časoprostory.