Úvodní večer Tantry s Johnem Hawkenem v Brně

Autor: Reklama <@>, Téma: Tantra, Vydáno dne: 11. 02. 2010

Zveme vás na tantrickou ochutnávku 21. března 2010, 19 - 22 hod. v prostorách Centra pro rodinu, Josefská 1, Brno.

Slovo tantra znamená “nástroj expanze”. Tantra je starověká tradice, pocházející z Indie a Tibetu, která nás učí přijetí naší sexuální energie, živosti a radosti jako spirituální cesty k otevření bran vyššího vědomí a extáze.

V naší západní civilizaci nám tantra také pomáhá léčit naše sexuální zranění, ať již pocházejí z represe, posedlosti, zneužití či potlačování. Prostřednictvím těchto úvodních večerů bychom Vám chtěli dát možnost okusit a ochutnat, o čem tantra je. Tím, jak se učíme uvolnit se do naší energie, se léčí oddělení mezi sexem, srdcem a duchem, probouzí se naše schopnost prožívat vášeň a pocítit posvátnost v nás samých i druhých.


Logo skydancing velké

Úvodní večer Tantry
s Johnem Hawkenem
21. března 2010
19 - 22 hod
Místo konání: Centrum pro rodinu, Josefská 1, Brno
Cena: 450,-Kč
Slovo tantra znamená “nástroj expanze”. Tantra je starověká tradice, pocházející z Indie a Tibetu, která nás učí přijetí naší sexuální energie, živosti a radosti jako spirituální cesty k otevření bran vyššího vědomí e extáze.
 
V naší západní civilizaci nám tantra také pomáhá léčit naše sexuální zranění, ať již pocházejí z represe, posedlosti, zneužití či potlačování. Ukazuje nám, jak se těšit z erotické energie prostřednictvím zážitků radostné a meditativní bezcílovosti. Tantra uctívá jednotu mezi energií a vědomím. Učí, jak se napojit na naší životní energii způsobem, který má moc změnit naše životy a vnést novou kvalitu živosti do sfér našeho každodenního prožívání. Tantra nic nepřikazuje, každý může jít svým vlastním tempem. Je to neuvěřitelná cesta sebeobjevování, sebepřijetí a konečně sebelásky.
Prostřednictvím těchto úvodních večerů bychom Vám chtěli dát možnost okusit a ochutnat, o čem tantra je. Hravým způsobem, za pomoci dechu, pohybu a záměru se napojíme na naši energii tak, abychom se dostali do kontaktu s naší živostí, radostí, vitalitou, aby se uvolnily naše strachy, napětí a naše srdce se otevřelo.Tyto úvodní večery nabízejí první vynikající zážitky tantrické cesty. Jsou zábavné, smyslné, nabízejí spousty poučení i překvapení. Dostaneme se do našeho těla, do naší citlivosti a do přítomného okamžiku tak hluboko, jak jen si to budeme přát. Tím, jak se učíme uvolnit se do naší energie, se léčí oddělení mezi sexem, srdcem a duchem, probouzí se naše schopnost prožívat vášeň a pocítit posvátnost v nás samých i druhých.
 
John Hawken MA (Cantab) psychoterapeut, učitel tantry a šamanismu. Prošel výcvikem v bioenergetické práci s tělem, Gestalt terapii, biodynamické masáži; po 12 let působil jako psychoterapeut orientovaný na práci s tělem, včetně výuky 2-letého výcviku v bioenergetické terapii.
V roce 1989 prošel tantrickým výcvikem u Margo Anand, zakladatelky SkyDancing  Tantra (od níž byly do češtiny přeložené knihy Umění sexuální extáze a Umění sexuální magie) a od té doby se věnuje výuce tantry. V roce 1992 založil SkyDancing Tantra Institut UK a v roce 1999 přivedl tantru i do České republiky. Od tohoto roku zde působí jako jediný licencovaný učitel SkyDancing Tantry a jako vedoucí lektor dlouhodobých výcvikových programů rozvíjení lásky, sexuality, intimity a partnerských vztahů pro dospělé. Při výuce tantry využívá zkušenosti ze své dlouholeté praxe v humanistické psychoterapii. John pořádá kurzy ve Velké Británii, Německu a ČR. Je jedním z nejzkušenějších učitelů tantry a práce s energií v Evropě.
 
S sebou: pohodlné, volné oblečení, karimatku
Jak se přihlásit:  nutno se přihlásit předem, nejlépe vyplněním přihlášky na www.skydancing.cz, popř. telefonicky Jana Koláčková, tel.: 775 185 259, e-mail: jana.kolackova@goa.cz
Vaše místo je rezervováno po zaplacení zálohy 200 Kč , číslo účtu  0-1802384143/0800.
 
www.skydancing.cz