Na co se můžete těšit aneb "Pojďme se setkat"

Autor: WSA reklama <@>, Téma: Inzerce WSA, Vydáno dne: 24. 02. 2010

Naše vize a cesta je jednoduchá: celý rok připravujeme veletrhy ESOTERIKA, BIOSTYL a ECOWORLD jako místo setkání pro všechny lidi, kteří mají zájem sami o sebe i o prostředí, ve kterém žijeme. Místo, kde se navazují osobní kontakty, napadají vás nápady, potkáváte zajímavé lidi, kupujete hezké věci a v neposlední řadě se účastníte zajímavých přednášek a seminářů.


Zkrátka místo, kde proudí energie života a každý si odnese domů něco pro sebe nebo pro své blézké. Veletrhy se letos budou konat již po šesté a věřte, že nás tato práce pořád naplňuje uspokojením. Pevně doufáme, že i pro vás bude tato akce velkým přínosem. Vždy nás potěší, když potkáme staré známé…

Co je nového?  K lepšímu se změnil termín konání. Zapište si prosím do diářů: 9. – 11. 4. 2010, Praha, Výstaviště Holešovice - Průmyslový palác, veletrhy ESOTERIKA, BIOSTYL a ECOWORLD 2010.

Ke komplexnímu životnímu postoji neodmyslitelně patří také zájem o přírodní medicínu, biopotraviny atd. Proto se jeden z našich veletrhů jmenuje  BIOSTYL  a má v podtitulu slogan „Vše pro Zemi… vše o Zemi“ . Veletrh vám představí filozofii bio-stylu,, známé i neznámé produkty, služby a  novinky.  Prostě vše dobré,  o čem ještě možná nevíte.

Jsme velice potěšeni,, že nad veletrhem BIOSTYL 2010 převzal záštitu Ministr zemědělství ČR ing. Jakub Šebesta. Poprvé se také podařilo domluvit mezinárodní spolupráci, která přinese příjemný vlahý vánek do světa českých přírodních a bio výrobků. Ano, mluvíme o Francii, která se stala první partnerskou zemí veletrhu BIOSTYL 2010. Na veletrhu uvidíte velice bohaté expozice francouzských firem a budete moci ochutnat mnoho BIO produktů této slunci zaslíbené země. Odborný garant veletrhu Biostyl je PRO – BIO Svaz ČR, který tento rok slaví 20leté výročí založení a připravujeme velkou společnou expozici členů svazu spojenou s krásnou výstavou fotografií ekologického zemědělství v ČR. Odbornou „třešničkou na dortu“ bude kontraktační a odborná konference „BIOSTYL po Francouzsku“, která proběhne v pátek 9. 4.2010 v Lapidáriu Národního Muzea.

                Navázat na veletrh BIOSTYL je zcela jednoduché. Existuje přímé propojení mezi zdravým životním stylem a hledáním věcí skrytých (neboli esoterických) a chováním úcty k matičce Zemi. Mluvíme o veletrhu ESOTERIKA, respektive   ECOWORLD.

Na veletrhu ECOWORLD najdeme mnoho ekologicky šetrných výrobků a technických  vymožeností, které nám pomůžou chovat se ekologicky, tedy tak,  abychom zanechali po sobě tuto Zemi v pořádku. Partnerem veletrhu je CENIA, česká informační agentura životního prostředí. V rámci veletrhu také proběhne odborná konference, pořádaná ve spolupráci se sdružením Eurosolar.cz na téma 100% obnovitelné energie.

Veletrh ESOTERIKA představuje celou řadu cest a způsobů k poznání sama sebe, k našemu osobnímu a duchovnímu růstu. Veletrh také představuje mnoho (staro)nových technik a směrů, které se nám v této oblasti nabízejí. Prostě na veletrzích najdete všechno pro lidi, jenž mají OPEN MIND (OTEVŘENOU MYSL).

Stěžejní část všech veletrhů tvoří bohatý doprovodný program, bez kterého by obdobná akce neměla význam. Tento rok jsme pro Vás připravili program, který vyniká zejména svou  svou pestrostí a různorodostí. Jaednotliví přednášející jsou špičky ve svých oborech.

Doprovodný program je organizován společností FELICIUS o.p.s. a bude plný přednášek, seminářů, nově i diskusních panelů, ukázek tanců a mnoha dalších programů, celkově na 8 pódiích.

Ze zahraničních hostů vybíráme např.:, TIM WALLACE MURPHY, Francie, spisovatel a historik,  autor  knih Odhalený kód symbolů, Rex Deus - Strážci pravdy či Znamení bestie. ShiFu ShiDeLon, Čína,učitel a opravdový mistr energetické léčitelské metody Qi-Gong (či-kung) a Tai –Qi (tai-čchi),  mistr bojových umění. Své mistrovství získal celoživotním studiem v klášteře SHAOLIN v Číně. Je představitelem již 31. generace tzv. laických mnichů tohoto kláštera. LINE BACK, Norsko, blízká spolupracovnice Dr. Erica Pearla, která představí nejnovější výzkumy ze světa vědy, které se přímo týkají jedinečné léčitelské metody RECONNECTION(seminář s Dr. Ericem Pearlem osobně bude týden po veletrhu).. PABLO RUSSELL, Kanada, duchovní vůdce  domorodého indiánského kmene Černonožců (Blackfoot – Blood), učitel, tanečník obřadu Tanec Slunce. Pablo nám ukazuje, jak i pro nás, Evropany, je životně důležité si zachovat spjatost se Zemí. Sylvie CROCHET, Francie ředitelka, ANSIL. Sylvie Crochet je bioložka, která se zajímá o vibrační energie a je specialistkou v detekování vln s anténou Lercher, fotoaparátem Kirlian a zařízením na testování energie Géobiolis.Maitreyi Piontek, Švýcarsko, aHavaj, SHAHAB TOLOUIE, Írán, John Hawken, Marion Hopfgartner, Rakouskoutorka mezinárodních bestsellerů, duchovní léčitelka a světoznámá okultistka.Maitreyi je známá pro své praktické a střízlivé (realistické) učení. Luisa Muratori, Itálie, Alan Lowen,vědma pracující dlouhodobě na Projektu pozvednutí Energetických vibrací planety Země v rámci Transformačního procesu. Dále můžeme zmínit hosty jako např.

Domácími hosty budou  ANTONÍN BAUDYŠ ML., JAN BÍLÝ, ANNA BRADÁČOVÁ, MILAN CALÁBEK, MILAN DOLEŽAL,RNDR. PETR FOŘT, CSC., JAROSLAVA HALAŠOVÁ, HEŘMANOVÁ DARIA Bc., PAVEL HRUBÝ, MUDR. JOSEF HRUŠOVSKÝ, KAREL KEKEŠI, DAGMAR KLUDSKÁ, KVĚTA KOLOUCHOVÁ, KAREL KŘÍŽ, ALENA MACHOVÁ, JIŘÍ MARIA MAŠEK, KALYANI P. MAŠKOVÁ, MUDR. JAN MIKLÁNEK, KATEŘINA D. MOTYČKOVÁ, MUDR. PAVEL NYVLT, ND, JUDITA PESCHLOVÁ, ZINA RAJNOCHOVÁ, ING. MÍLA REJLKOVÁ, ROSA DE SAR (RNDr. Mgr. Hana Blochová) , ING. HANA SMEJTKOVÁ, ONDŘEJ SMEYKAL, ING. VÍT SYROVÝ, ALŽBĚTA ŠORFOVÁ, MARKÉTA TOMANOVÁ (MINAŘÍKOVÁ), JANA BAUDISOVÁ HEMELÍKOVÁ, VĚRA VÁRADY, ERNESTÍNA VELECHOVSKÁ, MGR. PAVEL VESELÝ, MUDR. VLADIMÍR VOGELTANZ, VÁCLAV VOKOLEK, VOSTRÁ MARKÉTA, MILGROM RENA, PAVLÍNA BRZÁKOVÁ, JIŘÍ KUCHAŘ, PAVEL VÁŇA, JAN ŠULA, MARIÁN JELÍNEK, DAVID FREJ, JITKA VODŇANSKÁ A MNOHO DALŠÍCH OSOBNOSTÍ Z ČECH MORAVY A SLEZKA.

Součástí doprovodných akcí bude také dětský koutek, výstavy, kavárny, čajovny, odpočinkové zóny.

Vše, co by Vás mohlo zajímat o doprovodném programu nebo dalších věcí spojených s veletrhy, najdete na webových stránkách veletrhů. Podrobné informace o doprovodném programu najdete brzy na stránkách společnosti Felicius o.p.s.,Jestliže chcete zasílat pravidelné informace o připravovaných programech, zaregistrujte se na našich webových stránkách.

Již dnes se na Vás těšíme stejně, jak se na Vás bude těšit více než 260 vystavovatelů z  8 zemí.

Za společnost Incheba a společnost Felicius o.p.s. Vám přeji hezké dny

Ctirad Hemelík

www.veletrhesoterika.cz, www.biostyl.cz, www.veletrhecoworld.czwww.incheba.cz, www.felicius.cz