Tantra pro ženy

Autor: Reklama <@>, Téma: Tantra, Vydáno dne: 29. 06. 2010

Zveme vás na Skalku u Doks na kurz pro ženy s Ivanou Megovou 24.9.-26.9.2010


Tantra pro ženy
24.9.-26.9.2010 (pá 19-ne 14)
Skalka u Doks
 

Tantra pro ženy - obrázekŽenská tantra je návratem k sobě, ke svému ženství, ke svému tělu, k prožitkům. Je to cesta, kdy se z konkurentek mezi ženami stávají, přítelkyně, důvěrnice, sestry. Mnoho žen má za sebou kousek bolu i jeho transformaci v opětovnou radost ze života a vzájemné sdílení slovem, dotekem či tancem, v ženách prohlubuje pocit sounáležitosti a znovuobjevenou radost z pobývání s ostatními ženami. Je to cesta k sebeúctě, k opětovné hrdosti na své tělo, jež v současném světě dusí převládající kult „dokonalosti“ Je to cesta, která nám za pomoci symbolů pradávného kultu Bohyně pomůže otevřít rozličné aspekty ženství, poodhalit a léčit naše 13. komnaty vztahů, sexuality, doteků a bytí v ženském těle. A také je to cesta radosti, tance, naplnění a přirozenosti. Cesta jak najít, ochránit a případně posunout své hranice doteků. Cesta sebepoznání při využití léčivého potenciálu toku energií ve svém těle. Cesta „nedělání“, cesta plynutí.

 

V tomto víkendu se budeme věnovat: tanci, probouzení a cítění energie ve vlastním těle, uvědomování si krásy a síly vlastního ženství, otevírání se citlivosti a důvěře v sebe i svět, budeme se učit dávat i přijímat doteky (pomalu, jemně a s citem) a meditovat. Vhodné i pro začátečnice.

Na tento víkend naváže od ledna 2011 pokračování šesti víkendů v uzavřené skupině pro větší intimitu a hloubku.

 
Co Vás čeká?
* relaxační a meditační techniky
* jemné vzájemné masáže
* energetická cvičení
* sdílení vlastních prožitků a pocitů
* tanec a prožitek v pohybu
* práce s ženskými archetypy
* objevení bohyně uvnitř své bytosti
* tantrický rituál

* dechová cvičení jako klíč k prožívání těla, emocí, sexuality i nabíjení těla energií

 

Kurzovné:1950,-Kč, Slevy: ženy na mateřské nebo zaplacení nevratné zálohy do 24.8., sleva na 1800Kč.

Po odeslání přihlášky a zaplacení nevratné zálohy 600 Kč na č.ú.1384768063/0800 vám rezervuji místo. (v.s.dat.nar., ve zprávě pro příjemce uveďte své jméno a Tantra září)

Ubytování a vegetariánské jídlo: 380,-Kč/den při spaní ve spol. místnosti, 480,-Kč/den při spaní v pokoji

Místo: Meditační centrum Skalka u Doks 22, nedaleko Máchova jezera, www.skalka22.cz
Bližší informace a přihlášky on line: www.zenskekruhy.cz
Přihlášky: Ivana Megová. Tel: 737 445 123, megova@volny.cz, Na Březince 16, Praha-5, Smíchov 150 00.
 

Mgr. Ivana Megová (nar. 1967), pedagožka, lektorka ženských kurzů,

Ivana Megová

Studovala pedagogiku na PF UJEP a psychologii na FF UK, absolventka pětiletého psychoterapeutického výcviku SUR a dvouletého výcviku tantry u Johna Hawkena, seminářů tantry u dalších učitelů (Piontek, Lowen, Hodosi). Od roku 2004 lektorka kurzů tantry, vedla pravidelný ženský tantrický klub v Praze. Věnuje se šamanismu (Pablo Russel, Alicia Hamm, J.Hawken), kultu Bohyně a dávnému postavení ženy ve společnosti. Učí na střední škole, od října‘ 09 na mateřské. Žije s partnerem,synem a dcerou v Praze.

 

Těším se na Vás Ivana