Cesta každého k duchovnosti je jeho vlastní ... není "jediné cesty" k Bohu.

Autor: Převzato <@>, Téma: Duchovno, Zdroj: /www.innerenergies.org, Vydáno dne: 16. 07. 2010

Před zahájením této cesty jsme všichni nějak plánovali.....Před zahájením této cesty jsme všichni nějak plánovali. Děti prováděly výzkum USA, hledání zajímavých a vzdělávacích míst k návštěvě a já jsem se poohlížela po kempech, místech přírodních krás a míst v USA které jsou považovány za posvátné.

Myslela jsem, že je to důležité pro dovršení vzdělání s přiblížením se k Přírodě a Duchu (Spirit). Brzy jsem zjistila, že jakékoli vzdělávání by nemělo postrádat tuto dvojici, A, obojí je složitě propojeno..

Jak jsme křižovali zemí, zahrnuli jsme návštěvy posvátných míst do našich pravidelných "exkurzí." Mnoho míst bylo státem nebo celonárodně chráněných a dokonce mělo informační centra s informacemi o kultuře lidí, kteří žili v této oblasti. Ačkoliv někdy jsme nalézali tato místa pouze pocitem uvnitř.

Nasloucháním našim instinktům jsme se přiblížili k přirozené vnitřní práci na Zemi. Mohli jsme "cítit" naši cestu na místa a zakoušet čas a směr. Často se lidé a jiné druhy "pomoci" objevovali jen tak po cestě ... i když jsme si "pomocníky" ani nemuseli uvědomit.

Když jsme dorazili na posvátné místo, chtěli jsme se držet za ruce v kruhu, říci modlitbu Stvořiteli, který nám umožňuje, abychom tady byli a nechat kámen nebo krystal jako "obětinu" Zemi (jako peníze dané do kostelní pokladničky). Než jsme začali meditovat jsme měli pár standardních řádků naší vděčné modlitby:

"Děkujeme ti Stvořiteli že nám umožňuješ být zde.
Doufáme, že tato obětina nese naše modlitby
Naděje a Lásky všem kteří to potřebují
ve znepokojivých časech. "

Pak jsme mlčky seděli několik minut. Já jsem pomáhala uvolnit se, vyčistit mysl a "naslouchat" tomu, co Země, Bůh nebo některý z Těch před nimi může chtít "říci." Doufala jsem, že vštěpuji dětem smysl pro meditaci a hlubokou modlitbu, kdy mohou začít naslouchat svému nitru a rozvíjet smysl pro spojení s Velkým Bytím v každé živé bytosti.

Asi po roce jsem zjistila že naše cesta je "mise" mnohem hlubší, než jen učení ....

Když jsme se vrátili na Floridu po první části naší cesty, prostřednictvím společného přítele jsem potkala ženu Původní krve. Vyprávěla jsem jí o našich cestách a co jsme dělali, a ona spolu s kmenovým náčelníkem Floridy měla pocit, jako kdyby jsme byli na "větší misi." Všichni jsme měli podobné sny/vize o tom, že přineseme novou energii na americkou půdu, skrze krystaly a modlitby jsme vytvořit "mřížku" láskyplné a léčivé energie, aby byla k dispozici pro všechny, kteří jí potřebují cítit. Včetně samotné Země.

Vždyť jsme Ji všichni zneužívali až na okraj propasti, a teď je to další generace, která se bude snažit, aby Ji zachránila ve světě rozpínání se všemi druhy znečištění a všech druhů požitkaření, negativity a dokonce i beznaděje. Je to také příští generace, která bude zodpovědná za přinesení změn do bytí v postojích a životním stylu - s respektem, péčí a láskou ke Všemu Živému, Zemi a Stvořiteli/Bohu.

22. září 2008, s vedením naší Původní rodiny jsme se zúčastnili s modlitbou a krystaly výsadby posledních semen duchovní části této cesty. Máme "propojena" všechna místa skrze modlitbu a milující záměr léčit a skrze píseň, vytvořenou mým nejstarším synem a mnou výslovně pro tento obřad. Píseň obsahuje tato slova (v Algonquin):

Ah-ah tak-Chee tapalot TAH
(Máme lásku)
Adaneedah toolah
(na pomoc Zemi)
Ah-tak nee-ez Tay Chee ahtn
(Víme, že ji potřebuje)
Weel-ah wuskie Go-wah
(pro své znovuzrození; nový tanec)

Navštívili jsme kolem 80 posvátných míst po celém Želvím ostrově (Turtle Island - Severní Amerika) na pěstování milující energie v modlitbě, krystalech, obřadech a prostřednictvím naší písně. Fotky z mnoha z těchto míst jsou níže, (na originální stránce) stejně jako mapy a seznam. Doufám, že tyto obrázky vám pomohou k "Ztotožnit se s vaším Božským."

Mír a Lásku mé sestry a bratři. My VŠICHNI jsme spojeni ....

Wendy (Nový Vítr - New Wind)

 

převzato z http://www.innerenergies.org/id26.html