Seminář Tajenství šamanismu

Autor: Markéta Švarcová <poradna@pristav69.cz>, Téma: Šamanismus, Vydáno dne: 17. 11. 2010

Srdečně vás zveme na základní šamanský seminář Tajenství šamanismu. Termín: sobota 20. listopadu 2010 od 10.30 do 18.30 hod s přestávkou na oběd, cena: 850 Kč. Kde? Přístav69, U Konečné 86, Praha 9, Dolní Počernice. Co s sebou? Budeme pracovat v týpí a proto se pohodlně a teple oblékněte! Vezměte si s sebou také psací potřeby a pokud máte tak i chřestidlo a šamanský buben.


Srdečně vás zveme na základní šamanský seminář Tajenství šamanismu. Termín: sobota 20. listopadu 2010 od 10.30 do 18.30 hod s přestávkou na oběd, cena: 850 Kč. Kde? Přístav69, U Konečné 86, Praha 9, Dolní Počernice. S sebou: Budeme pracovat v týpí a proto se pohodlně a teple oblékněte! Vezměte si s sebou také psací potřeby a pokud máte tak i chřestidlo a šamanský buben.

Markéta a Pavel Švarcovi, tel.: 775 651 220, poradna@pristav69.cz, www.pristav69.cz

Aby staří šamani a jejich kmeny v přírodě přežili a prospívali, museli se naučit přírodu ovládnout a využít ve svůj prospěch. Staří věděli, že mohou ovládnout jen to, s čím jsou v jednotě a jen pokud oni sami se stanu přírodou a pak přesměrují její tok. Na základním šamanském semináři se seznámíme s technikami dávných šamanů – s jejich příběhy, s vnitřní a vnější kosmologií, se změněným stavem vědomí, se spojenci, učiteli a silovými zvířaty. Pomocí šamanského bubnu vstoupíme za hranici běžné reality a dotkneme se stejného světa, kterého se dotýkali oni. Světa v jednotě. Kousek z něj si po semináři odneseme domů. Ten kousek má sílu vyléčit nás ze starých zranění a dát nám pocítit sounáležitost s celým světem. Přijďte, vaše duše se zaraduje!