Rádio Místo setkávání obnovilo svůj provoz

Autor: Lubomír Stejskal <lub.stejskal@centrum.cz>, Téma: Duchovno, Zdroj: www.mistosetkavani.cz, Vydáno dne: 16. 02. 2011

Od 1. února 2011 opět vysílá rádio Místo setkávání


Milí přátelé,

dovolujeme si Vás upozornit na nové semináře a workshopy Místa setkávání, které najdete v programu akcí na tento rok. nově tu najdete mj.možnost přihlásit se na řadu seminářů, kde není stanoven pevný termín (který s Vámi bude dohodnut dodatečně). Hodně z Vás projevilo zájem o přednášky (hlasováním v anketě) – i na ně je třeba se předběžně přihlásit – jakmile bude dostatečný počet přihlášených, ráda je pro Vás zorganizuji.

Poprvé v tomto roce jsou nabízeny v plánu akcí možnosti otevřených setkání kromě ohňů a sufijského uzdravovacího rituálu jednak oslavy svátků země, ale i setkání pro žáky i učitele všech směrů a škol reiki.

RÁDIO MÍSTO SETKÁVÁNÍ OPÉT OBNOVILO Svůj provoz! Od 1. února pro Vás opět vysíláme autorské pořady a obvyklý program, chystáme nové pořady pro děti, vysílání pořadů natáčených ze zahraničí a živé vysílání kulatých stolů, které se bohužel nepodařilo z technických důvodů zahájit již v loňském roce. Prosím, šiřte tuto informaci i mezi svými přáteli!

Nový web včetně stránek, kde si budete moci spustit jakýkoli pořad podle vlastního výběru, je dosud v přípravě, dovoluji si však Vaší pozornosti doporučit nový a velmi dobrý portál Jakuba Maliny Kaduceus (www.kaduceus.cz), a kde můžete najít řadu zajímavých novinek a článků.

S přáním všeho dobrého, a nadějí na setkání v tomto roce při příležitosti, která vás osloví

Místo setkávání,

Lenka