Otázky a odpovědi

Autor: Jiří Tichý <tichyjirido@seznam.cz>, Téma: Duchovno, Vydáno dne: 05. 03. 2011

jistě to znáte...čím dál tím víc otázek na méně a méně odpovědí...


Jelikož jsou pyramidy po celém světě známé především ty v pouštích, zajímalo by mě, kdy se odhalí ty skryté pod nánosy hlíny a zarostlé stromy. Protože jak známo, nikdo neví na co vlastně pyramidy sloužili. Dost možná, že to jsou prastaré evakuační lodě, kdy byli evakuovány důležité rodové linie. Před katastrofou, kdy padla velmi vyspělá civilizace, která se neubránila, temným silám a celá planeta byla zničena. Tak aby bylo zachováno vědění a pokrevní linie, byli posláni na Zemi, ukrytou kdesi daleko mezi hvězdami, kde platí jiné vesmírné fyzikální zákony a tak zde nic nebylo jako na předešlé planetě. Život se zkrátil, magické schopnosti zmizeli a tím byli zachráněni. Nemohli se bránit, ale taktéž na ně nebylo možno býti zaútočeno, protože zde platí jiné zákony Země. Dochovali se legendy a báje, jakožto záznam historie, jak to bylo dříve. Kdokoli koho Země přijme se sem může inkarnovat do lidského těla, ale také s jeho omezením, nebo se napojit na inkarnáta a ovlivňovat jeho jednání. A tím, že Planeta nepřijme inkarnovat se sem kohokoli, se temní musejí napojit na jiné lidi a tím manipulovat ke svým cílům.

Myslím, že je to tak trochu jedno... i bez nás to proběhne :) A řekl bych, že na každé části planety to bude úplně jinak. Myslím, že každý se narodil, nebo přemístil do oblasti kde má právě prožít to co má... A možná všichni jako bájný Fénix či Kristus vzejdem z popela... A nebo to bude úplně jinak :) ... ale každopádně na nás je najít způsob se stát šťastni nezávisle na vnějším světě. Na to být sám sebou, ať nás chválí, či haní... protože to nevychází od nás a je to pouhá manipulace... Asi proto padli naši předchůdci, nýbrž se nechali zmanipulovat, ať měli sebevětší moc a sílu. Ale pokud se necháme manipulovat okolním světem, jsme velmi, ale velmi zranitelní...

Jde o to, že když si nenasadíme masku, kterou každý den tak urputně nasazujeme, aby nás okolí bralo, tak jak nás zná, a my tím byli ušetřeni novým pohledům, které v naší mysli vytváří domněnky, zůstali sami sebou. A udělali to po čem opravdu toužíme udělat v každodenních záležitostech. Rozpustit vlas, když nás to napadne, nepřemýšlet, jestli se to nesluší, či nám to nebude slušet. Začít si prozpěvovat, i když si myslíme že se to nehodí.... BÝT SAMI SEBOU ..... ŽÍT BEZE STRACHU Z HLOUPÝCH REAKCÍ SVÉ MYSLI !!!

Jo a channeling je podle mě, jen napojení se na sebe sama, na svého ducha, můžeme jej nazvat ducha svatého, který je spojený s touto naší inkarnací, nebo je to channeling od bytostí, o kterých nemůžeme tušit jakého jsou původu. Na jaké stojí straně. Protože není nic jednoduššího, nežli se vydávat za světlo a podávat polopravdy. Tak jako jsou různé řízené meditace, různé křesťanské každo-nedělní mše..... Je to odevzdávání energie někomu na vrcholu pyramidy. Pyramidy uměle vytvořeného Kultu.
Ptejme se sami sebe a neodevzdávejme sílu, když se jedná o naši záchranu a o naši duši...

nemohu odolat :) .... MEZI SLEPÝMI, JEDNOOKÝM KRÁLEM... ;)