I. stupeň, tantra jóga pro ženy, Mohendžodáro

Autor: Reklama <@>, Téma: Tantra, Vydáno dne: 27. 04. 2011

Zveme vás na kurz tantry pro ženy Mohendžodáro s MUDr. Monikou Sičovou


I.STUPEŇ, TANTRA JÓGA PRO ŽENY, MOHENDŽODÁRO

 
 

 

Termíny:

4.- 8. 05. 2011

1.- 5. 06. 2011

29. - 03.07.2011

24. - 28.08.2011

21..- 25.09. 2011

 

www.mohendzodaro.cz

 

Jedná se o skvost mezi základními kursy a to díky času, který na sebe budeme mít. Na tomto kursu se naučíte kompletní základy tantra-jógy Mohendžodáro. Díky tantra józe pro ženy získáte kvalitní milostný život, naplnění..... Pro začínající a mírně pokročilé....

 
 


Milé ženy, přijďte ochutnat tantrické cvičení Mohendžodáro. Přijdte si užít meditace v kruhu žen a tantru pro ženy. Probereme kompletní základy pro tantra-jógu.

Přijďte ochutnat cvičení Mohendžodáro a Osho meditace. Kurs je určený hlavně pro začátečnice. Vnitřní žena, tantra a Mohendžodáro.

Toto je pobyt určený pro začátečnice nebo mírně pokročilé. Během čtyř dnů probereme kompletní základy tantra-jógy, budeme cvičit Osho meditace (Kundalini, Dynamickou, Dýchání do čaker, Nadabrahma...).

Kurs začíná ve středu večer a končí v neděli obědem.

Tento kurs je zaměřen na většinu ásan Mateřského okruhu. Probereme větší množství látky. Více informací dále získáte během kursu. Kurs slouží také jako příprava na celoroční školu Mohendžodáro, která vypukne opět 16. září 2011. Více informací o škole obdržíte na kursu. Jinak samozřejmě můžete čerpat velký užitek již ze základního kursu, budeme se Vám snažit předat kompletní meditační a cvičební základ pro Mohendžodáro.

 
 

Program:

Tantra-joga pro ženy, cvičení Mateřského okruhu, cvičení Mohendžodáro

Práce s čakrami, čakrové léčení, tanec čaker, zvuky čaker, dýchání do čaker

Osho meditace

Léčení ženského zdraví, odstraňování problémů ženských orgánů

Kompletní a systematické pojednání o nácviku praktické tantra-jógy

Naučíme se rozvádět a používat svou vlastní sexuální energii, abychom zlepšily své zdraví a prodloužily svůj život.

 

Budeme se mimo jiné zabývat těmito tématy:

Jak komunikovat se svou vnitřní ženou.

Jak porozumět vnitřním procesům ženy

Jak se ponořit do meditace a do hloubky duše

Jak pracovat se svou sexuální energií

Jak rozvádět energii z pánve do celého těla

Jak porozumět devíti aspektům ženy

Jak posílit pánevní dno

Jak zkvalitnit milování

Jak dosáhnout orgasmu

Jak navýšit své vědomí

 

Co se na kursu naučíte:

především kompletní základy tantrajógy, meditace jako je Kundalini, Dynamická. Dále dynamiku pánevního dna. Vše co se naučíte můžete okamžitě použít doma ke zlepšení vlastního zdraví. A to jak sexuálního, tak v oblasti celé malé pánve, zlepšení gynekologických potíží, jako jsou výtoky, bolesti ...

 

Každý kurs je zaměřený na jiné téma a to:

1) Příběh ženství - podpora vnitřní ženy,

2) Vnitřní zrak - podpora intuice a intuitivního naladění

3) Pohled do vesmíru - podpora kreativity

4) Štavnatá jóni - podpora sexuality

 

Také získáte zdarma skripta, podle kterých si můžete sami okamžitě začít cvičit doma. Každý kurs je veden tak, abyste z něj měly okamžitý praktický užitečný výsledek.

  

 

Místo konání: Meditační centrum Lažánky

Vede: Ma Deva Tantra, Pranama a Shunyam, kurs je veden týmově a každý lektor vnáší do problematiky svůj vhled

Příspěvek: 3.500 Kč kursovné

Příspěvek za ubytování a stravu je celkem 480 Kč (120 Kč/den - ubytování 60 Kč/den a strava 60 Kč/den). Cena za ubytování a stravu je nízká a v podstatě režijní. Můžeme si tuto cenu dovolit, protože se jedná o objekt našeho sdružení. Ubytování je skromné v meditačním centru, ve vícelůžkových pokojích nebo meditační místnosti ( zřídka). Jídlo je vždy bezmasé, ale chutné, začíná vždy ve čtrtek snídaní a končí nedělním obědem. Pokud toužíte po větším komfortu a soukromí, je možno se ubytovat v hotelu Vyhlídka v Lažánkách (cca 400 Kč/noc). Z naší zkušenosti je ale lepší zůstat bydlet v Meditačním centru, protože zůstáváte v kontaktu se skupinou a nedochází k oddělení. Strava je vždy bezmasá, abychom podpořili meditaci a meditační stav. Doporučuji na celou dobu pobytu maso a těžké potraviny vynechat. K dispozici je čajovnička, sauna (40 Kč), možnost zapůjčit lůžkoviny ( 30 Kč/kus). Jinak si můžete přivést vlastní spacák či deku. Deka je také k zapůjčení - zdarma.

Celkový příspěvek je: 3.980 Kč (kursovné, ubytování a strava)

Tento kurs slouží především také jako příprava na Celoroční školu Umění tantra-jógy, která začíná v opět 16. ZÁŘÍ 2011. Jedná se o ucelený a komplexní program vyučování tantra-jógy.

Nedílnou součástí programu jsou Osho meditace.

Také dostanete skripta a návod na domácí průpravu a samostatné cvičení doma, tak abyste si odnesly co největší užitek z čtyřdenního semináře.

 

Veškeré praktické podklady pro přihlášení a platbu kursu:

Přihláška na kurs je platná od okamžiku zaplacení zálohy 1500 Kč. Záloha je splatné obratem od zaslání přihlášky.

Přihláška na kurs je platná až po zaplacení zálohy 1500 Kč na účet.

Splatnost zálohy je tři dny po zaslání přihlášky.

Záloha se samozřejmě odečítá z ceny kursu, doplatek do plné výše kursovného je až na místě první den kursu. Vezměte si prosím sebou doklad o zaplacení zálohy.

Buď obratem nebo většinou do tří dnů Vám na váš email dojde kompletní pozvánka na kurs. Zkontrolujte si prosím správně zadanou emailovou adresu.

Záloha na kurs 1500 Kč, je splatná tři dny po zaslání přihlášky.

na účet č. 123778402/0300

variabilní symbol: Tvé datum narození uvedené v přihlášce

specifický symbol: 1. den konání akce, (např. 1510 znamená 15. října)

zpráva pro příjemce napsat: Jméno a příjmení, kurs TJ a datum kursu (např. Alena Obermajerová, kurs TJ, 15. ledna 2011)

Nezasílejte nám prosím platbu zpožděně, nevyřízené přihlášky nám dělají špatnou službu v administraci. Nehlašte se prosím bez zaplacení zálohy.

Určitě uveďte všechna data. Nezasílejte nám prosím neúplné platební údaje, máme i jiné platby z jiných škol a kursů a velmi těžko se nám identifikují platby beze jména. Naše Meditační centrum Lažánky pořádá kursy i jiných lektorů a jiných škol od kterých nám chodí platby.

Zaplacením zálohy a závaznou přihláškou na kurs s Vámi samozřejmě počítáme. Nedošla by li vaše platba správně nebo bychom jí nedokázali identifikovat, určitě se vám osobně ozveme na telefon nebo email. Jinak s vámi automaticky počítáme na kursu. Na váš email dojde bud obratem nebo do tří dnů pozvánka na kurs.

 

Platební údaje:

Název účtu OSHO SUG.MED.CENTER

ČSOB Číslo účtu: 123778402/0300

IBAN:CZ48 0300 0000 0001 2377 8402

BIC (SWIFT) CEKOCZPP

Adresa: OSMC, A. Procházky 5, 623 00 Brno

IČO: 65348818

Č.registrace: II/s-OS/1-30537/96-R u MV ČR

Kontakt: info@sugama.cz, 775 370466, 608 708996, www.mohendzodaro.cz

Místo konání kursu: Meditační centrum Lažánky, Lažánky 133, 664 71 Veverská Bitýška

 

Storno podmínky:

Odhlášení z kursu

více jak 6 týdnů (42 dní) před zahájením storno 400 Kč nebo možnost převést na jiný kurs bez storna

6 týdnů až 2 týdny před zahájením kursu, (42 dní - 14 dní), storno 50 procent kursovného

14 dní až 1 den před kursem storno 100 procent kursovného

 

Převedení 90 procent kursovného na další kurs: Při velmi vážném a urgentním důvodu (! čtěte prosím pečlivě odstavec níže!): v případě opravdu vážného důvodu storna přihlášky Vám převedeme jednou kursovné (a to plných 90 procent) na další vámi zvolený kurs. Je potřeba nás okamžitě a obratem informovat emailem do kanceláře na info(zavináč)sugama.cz. Stačí emailem, nemusíte telefonicky. Převedeme Vám vaši zálohu poníženou o 10 procent z aktuální ceny plného kursovného na Vámi zvolený kurs. Kursovné si můžete vybrat vždy do 12 kalendářních měsíců.

Většinou neúčtujeme plné storno kursovného, maximálně do výše zálohy.

Je možno za sebe poslat náhradnici, na kurs ve stejné datum, ovšem ne osobu dříve přihlášenou. V tom případě převedeme kursovné na ni.

 

Milé ženy, co se týče storna a přihlašování na kurs.

Zvažte prosím odpovědně a pečlivě všechny okolnosti a přihlašte se na kurs pokud o něj máte vážný zájem. Máme v poslední době špatnou zkušenost s tím, že měsíc před kursem se deset až čtyřicet procent účastníků odhlásí nebo přehlásí. Často bývá důvod velmi banální. Pouze několik případů je opravdu vážných. Nemůžeme tak vůbec počítat s daným počtem účastníků a potom máme na kursu buď účastníků mnoho nebo málo. Snažíme se zodpovědně a pečlivě organizovat kurs i s ohledem na počet účastníků, ale s tímto fenoménem se velmi potýkáme.

O naše kursy je veliký zájem a často bývají některé termíny dlouhou dobu dopředu obsazeny a zavřeny pro další přihlašování. Na poslední chvíli odhlášení ( poslední chvíle je pro nás i měsíc) většinou znamená, že už další účastník nepřijede, protože není možné abychom neustále vyhlašovali kurs obsazen, kurs neobsazen.a také ženy, které měly o kurs zájem později musí třeba čekat i několik měsíců na volný termín. Nemáme ani tolik administrativních pracovníků, aby neustále hlídali a obvolávali případné náhradníky.

Proto máme přísné storno podmínky. Nechceme, aby byly na úkor vás - těch poctivých a zodpovědných, ale je i spousta žen, které se lehce přihlásí a také lehce odhlásí jako vánek, například kvůli kamarádce, že se jí nechce atp., divily byste se, co je všechno možné.

Proto jsme vyhlásili ještě jeden ústupek, abychom vám co nejvíce vyšli vstříc, protože jsme opravdu rádi, že máte o Mohendžodáro zájem a chceme vám vyjít vstříc. Není naším záměrem vůbec nějaké storno, naší touhou je, abyste měly možnost Mohendžodáro ochutnat na vlastní kůži a poznat jeho blahodárný efekt.

Onemocníte-li vy osobně nebo vaše dítě nebo osoba blízká na vás závislá, nebo nastane neplánovaná operace, nebo nastane velmi vážná životní okolnost, jejichž okolnosti nejdou opravdu vyřešit, tak máte možnost převést si kursovné na další kurs, a to ve výši 90 procent kursovného. V praxi to znamená, že Vám zálohu převedeme na další vámi zvolený kurs, záloha bude ponížena o 10 procent z aktuální ceny plného kursovného. Např. záloha 1500 Kč - 398 Kč (10 procent kursovného). Kursovné je možno si vybrat do 12 kalendářních měsíců na dalším vámi zvoleném kursu.

Je potřeba nás o tom obratem informovat do kanceláře na info(zavináč)sugama.cz, stačí emailem, nemusíte telefonicky.

Rádi Vám vyjdeme vstříc, buďte ale prosím velmi pečliví s vašimi časovými plány a přihlašováním na naše kursy.

Na váš email dojde bud obratem nebo do tří dnů podrobný dopis a pozvánka na kurs.