Naučte se naslouchat hlasu předků – tématický šamanský seminář – Praha

Autor: Pozvánka <@>, Téma: Šamanismus, Zdroj: www.pristav69.cz, Vydáno dne: 01. 07. 2011

Tento seminář je určen pro ty z vás, kteří necítíte pod svýma nohama pevnou zem. Pro ty, kteří hledají energii kontinuity života, kteří se dostali do kontaktu se smrtí a kteří chtějí slyšet, jaké příběhy jim vyprávějí ti, co šli před nimi. Každá bytost touží jít domů. Šamanské metody nám ukáží cestu. Dovednosti, které se naučíte, určitě použijete i v běžném životě. Seminář je zážitkový a provázet nás bude šamanský buben.


Budeme se zabývat rodinami, ze kterých pocházíme. Tím, jak si vybrat z rodinné tradice to pro nás prospěšné, a jak dokázat nenásledovat chyby nebo zátěže našich rodičů. O tom, co nám způsobí, když své kořeny přetrhneme i o tom, co se děje, když to neuděláme... Rodiče pro nás určitě chtěli jen to nejlepší. Doba se však mění a to nejlepší pro ně, nemusí znamenat to nejlepší pro nás a ani pro naše děti. Jak dokázat pokračovat v rodinné tradici, ale jen v tom, co si my sami vybereme :)

Budeme pracovat v týpí a tak se pohodlně oblékněte. Vezměte si s sebou také psací potřeby a šátek na oči.

Termín setkání:
sobota 9. července 2011 od 11 do 19 hod s přestávkou na oběd
neděle 10. července 2011 od 10.30 do 16.30 hod s přestávkou na oběd

Cena: 1500 Kč

Místo: Praha 9, Dolní Počernice, U Konečné 86

Ubytování: Je možné přespat u nás, ale pokud byste raději jinde, dejte vědět, pošleme vám kontakt na ubytování v Dolních Počernicích. Stravování nezajišťujeme, ale není to žádný problém :-)

Přijďte, těšíme se na vás!

Pavel a Markéta Švarcovi
1. Šamanská léčitelská poradna Přístav 69
Tel.: 775 651 220
www.pristav69.cz