Negativita zabíjí

Autor: Šaman <jozka.maca@seznam.cz>, Téma: Duchovno, Vydáno dne: 19. 01. 2012

Tolika se toho namluvilo, buďte pozitivní, myslete pozitivně. Dobrá nálada a smích půl zdraví. A už vám někdo taky vysvětlil proč. A kolik víte o obyčejné vodě. O jejich účincích a hlavně o jejich schopnostech si pamatovat a přetvářet se.Japonský vědec, pan Emoto před dvěma lety na podzim u nás vydal knihu (vydání bylo celosvětové) o jeho vynálezu. Jeho vynález spočívá ve vynálezu metody jak při -15 stupních celsia pomocí mikroskopu dělat fotografie vody, tedy ledu. On tuto metodu zveřejnil proto, aby si to kdokoliv na světě mohl sám ověřit. Dokázal fakty v tomto případě se jedná o fotografie krystalů ledu pořízené při zmiňované teplotě. V knize je dostatek fotografií, které nám ukazují a dokazují schopnosti vody. Nafotil krystaly ledu špinavé vody a krystal má hnědočernou barvu a tvar brambory. Čím špinavější voda tím tmavší barva krystalu. Čistá voda z horského ledovce má jasně bílou zářivou barvu a krásný pravidelný tvar krystalu. Nádherný krystal. On ale pokusy dokázal, a je to možné si ověřit jeho metodou,  že  když vzal vzorec špinavé vody a vyfotil jeho krystal a pak nechal v místnosti tuto vodu a studenti tam chodili se smát, povídali si tam vtipy, nebo v jiném případě se u ní líbali, nebo jen na sklenici nalepil papírek na které byla napsaná modlidba a nebo jen mantra, tak vždy se ta voda vyčistila. Fotografie to průkazně ukazují. Pozitivní emoce, nebo modlidba at už předříkávaná a nebo napsaná vodu vždy vyčistila. Ale platilo to i obráceně. Když na vzorek čisté vody chodili studenti nadávat, nebo na ni nechali působit negativní emoce, strach, smutek, voda se vždy zakalila. A zase při dodávání pozitivních emocí se dokázala sama vyčistit.

Víte, že naše tělo je tvořeno až ze 75% vodou. Každá naše buňka obsahuje vodu. Stejnou vodu, kterou fotil pan Emoto a prokázal, jak se negativitou dokáže voda zakalit. Jak negativní prostředí dokáže ze živé vody udělat mrtvou. Už víte, proč jsem vám to psal. Stačí pobývat vedle negativního člověka a on vám vaši vodu v těle zaručeně umrtví. Proto se vyhýbejte negativním lidem. Každý zná to rčení, začni u sebe a můžeš změnit svět. Tolikrát se mne ptali a to jako když já se budu chovat spořádaně, tak mohu změnit svět. Ano, mne to funguje. Já jsem pozitivní, a měním všem vodu kolem sebe. I oni jsou za chvíli v lepší náladě, a ti, kteří to odmítají se mi obloukem vyhýbají. Ale ta armáda pozitivních lidí kolem mne neustále roste, nabaluje se to jako sněhová koule. A když budeme všichni pozitivní, tak se změní i politici a nebo před námi utečou. Znáte to heslo o utahování opasků. Já říkám povolit a ten co tvrdí opak, a bude-li nás dost, nevydrží nápor pozitivity a uzdraví se. Stačí jen vytrvat, i kapka čisté vody naruší kámen, stačí jen vytrvat.

Na závěr. Co si myslíte u tom, jak dobře funguje buňka v lidském těle, jak je zdravá, schopná regenerace, odolávat infekcím, spolupracovat společně s ostatními pro dobro celku, je-li nabita pozitivní silou, má nádherný zářivý krystal v každé molekule vody. A jak asi funguje bunka, s negativní energií a mrtvou vodou uvnitř  sebe. Odpovězte si sami. Jen já můžu změnit sebe, jen já rozhoduji ted a tady, jaká bude moje budoucnost. Nechť vás provází světlo, láska a požehnání síly stvoření. I vodu ve vás.
Bude-li příště, tak napíšu o schopnostech vody, její paměti a co to pro naše zdraví znamená.