Rok šedého Hada

Autor: JiHo <jiho@jitrnizeme.cz>, Téma: Astrologie, Vydáno dne: 05. 02. 2013

10. února 2013 začíná v Tibetu, Číně a v mnoha dalších zemích nový lunární rok, rok šedého Hada.Symbolem šedého, vodního Hada je průzračný potok. Voda změkčuje Hadovy vlastnosti, dává mu větší citlivost, soucit, tvořivost a činorodost. Had je duchoplný, charismatický a inteligentní, touží po penězích, moci a postavení. Protože voda oslabuje Hadovu ohnivou energii, objevují se potíže v dosahování cílů, které Had dosahuje zvýšeným usilováním. Rok Hada je rokem introspekce, plánování a hledání odpovědí. Není vhodnou dobou k riskantním investicím.

Krysa: rok Hada přináší vystřízlivění po roce Draka. Je vhodné zpomalit, přestat se honit a zaměřit se na praktičnost

Buvol: tento rok bude pro Buvola velmi příznivý, přeje postupu a rozšíření vlivu. Buvola podpoří množství příležitostí a šťastných souher okolností. Avšak pozor na pomluvy a klepy.

Tygr: rok Hada umožní Tygru znovu získat rovnováhu a hotavit se po hektickém roku Draka. Nabízí se mu možnost užít si krásnou a oddechovou dovolenou.

Zajíc: pro Zajíce je tento rok nejistý, přináší nečekané změny, možné změny bydliště nebo zaměstnání. Zajíc si musí zachovat chladnou hlavu..

Drak: v roce Hada stále přeje Drakovi štěstí hlavně v oblasti povolání, mohou se ale objevit problémy ve vztazích, především ohledně hranic a zodpovědnosti. Problematické vztahy je nutné uzdravit, nebo ukončit.

Had: čerpá sílu ze svého osobního roku, přeje mu štěstí, daří se mu po finanční stránce i v osobních vztazích. Had získává všechno, co potřebuje.

Kůň: rok Hada je pro Koně dosti náročný, problémy se mohou objevit v patnerských vztazích, nedaří se v podnikání. Útěchu může Kůň hledat v rodinném kruhu.

Ovce: rok Hada přináší zajímavá setkání i možnost cestování. Pozor ale na přílišné výdaje a skandální drby.

Opice: rok může přinést emoční chaos, ale celkově je Opici rok Hada příznivě nakloněn. Rodina jí bude podporou a inspirací..

Fénix: rok Hada může přinést rodinné problémy, ale celkově bude Fénixe příznivý. Také v zaměstnání se bude dařit..

Pes: v roce Hada čeká Psa úspěch v zaměstnání i v osobním životě. Přináší řadu uspokojivých odpovědí o smyslu života.

Kanec: Had je Kancův protivník, takže v tomto roce se Kanci příliš dařit nebude. Problémy je možné očekávat především v milostných záležitostech.

V jakém znamení taoistického lunárního kalendáře
jste se narodili si najdete zde.