Sobota s makrobiotikou

Autor: Karel Vebr <@>, Téma: Duchovno a zdraví, Vydáno dne: 15. 02. 2013

Makrobiotika, volně přeloženo znamená dlouhý a naplněný život


 Není to jen stravovací program, který už tolika lidem pomohl od různých neduhů a chorob, ale její hlavní cíl daleko přesahuje snahu po individuálním uzdravení. Je to celá funkční, tisíci lety prověřená životní filosofie, která sesoustřeďuje  na vyrovnanost energií jin a jang, které pak ovlivňují naší fyzickou i psychickou stránku. S harmonizací energií, se zde pracuje pomocí stravy, cvičení, myšlenek a celého životního přístupu a projevu Už dávno je známé, že zdraví, psychika a osud jsou neoddělitelně spojené nádoby, Je s podivem, že v dnešní době lidé tak málo ví o makrobiotice nebo o ní mají předsudky. Chcete se dozvědět, jak přispět k vlastnímu harmonickému životu na úrovni zdraví,psychiky i osudu?

Zveme vás na sobotu s makrobiotikou

Po celý den Vám bude vařit makrobiotické menu autorka MAKROBIOTICKÉ KUCHAŘKY Iva Chourová.

Ve 13.00 hod. nás čeká beseda s Ing. Martinem Novákem o škodlivosti elektromagnetického smogu a jak na to (ochrana před elektromagnetickým zářením - mobilní telefony, televize, počítače.)

V 15.00 hod. - beseda s NADĚŽDOU KUBÍKOVOU - dlouholetou lektorkou makrobiotického životního stylu na téma Eliminace a zdraví moderního člověka.

Tento program proběhne v rámci festivalu Miluj svůj život v gymnáziu Omská, Omská 1300, Praha 10 Vršovice (učebna v přízemí:) Vstup na tento program je volný.Více informací k celé akci najdete na www.ezotera.cz/ano, info: 608 377 573, ano@ezotera.cz.