A zase svobodná vůle.

Autor: Šaman <jozka.maca@seznam.cz>, Téma: Duchovno, Vydáno dne: 22. 10. 2014

Svobodná vůle. Máte ji vůbec. Nevěříme na něco jen proto, že nám to říkají? Co když je to opačně? Jasnovidec Croiset,od roku 1947 zkoumaný jasnovidec německými a zejména holandskými vědci Více jak 400 x provedli takzvaný židlový test a vždy byl úspěšný. O co se jedná. Dostal nákres řad židlí( 30) a z obálky si vylosoval postupně čísla na všechny židle. Pak popsal, kdo na těch židlích bude sedět. Zda muž či žena, uváděl podrobnosti o tom, kdo má jaké oblíbené jídlo, jakou má povahu, kolik má dětí, kdy za války umřeli jejich  rodíče . Podle vědců, uváděl informace, které se nedali předem odvodid ani nijak zjistit. Pak po 14 dnech vybrali náhodně 30 lidí a oni si taky vylosovali z obálky čísla a asistentka dohlédla, aby si sedli na číslo židle, které před tím vylosoval Croiset. Teprve pak přišel on a začal číst své zápisky. Přítomným osobám běhával mráz po zádech z přesnosti jeho údajů. Jeden to komentoval slovy. A kde se nachází naše svobodná vůle, naše svoboda. I nizozemská policie se na něj vícekrát obrátila o pomoc a vždy úspěšně.

JAK MOHL 14 DNÍ PŘEDEM VĚDĚT, KDO NA TÉ ŽIDLI BUDE SEDĚT A JAK JE MOŽNÉ, ŽE TITO LIDÉ SI VYTÁHLI PO 14 DNECH ZROVNA TO ČÍSLO. ZDRCUJÍCÍ JE FAKT, ŽE 14 DNÍ PŘEDEM BYLO NĚCO DANÉ A LIDÉ TO NEMOHLI ZMĚNIT. MINIMÁLNĚ VE 400 PŘÍPADECH. Vynásob si to číslo 30 osobami a vyjde ti že během desetiletí 12tisíckrát řekl dopředu co se stane, kdo si kam sedne a vždy mu to vyšlo. To přece už není náhoda ale pravidlo či zákon shůry daný. Nevím, jak mi někdo vysvětlí, že si může dělat co chce. Oni přece taky mohli. Ve 12 tisících případech si mohli dělat co chtěli. To už ale přece není náhoda.

SKUTEČNĚ!!!

Když je to napsané osudem, stane se??? A co svobodná vůle, nebo je to jen omyl o svobodná vůle je jen zbožné přání. KDO VÍ.