Láska je vším...

Autor: Převzato <@>, Téma: Duchovno, Zdroj: zlata.dusicka.sweb.cz, Vydáno dne: 05. 07. 2015

Poselství od Zlaté dušičky, přijaté 3.7.2015


Láska je vším, co budeš držet ve svých dlaních. Nebudeš se bát smrti. Budeš mít víru v Boží záměr. Nepoznáš strach a bázeň. Staneš se laskavým a milujícím. Člověče vnímej tuto vizi, zaměř se na ni a prosazuj svou sílu. Mnohé překonáš a pochopíš, že život je tvůj přítel stejně tak, jako ty jsi přítel života♥

Nehoň se za nemožným. Využij možností. Odpovídej na výzvy a hledej příležitosti. Osvoboď svou duši od předsudků. Staň se sám sebou člověče. Braň sám sebe. Staneš se vědomým a poznáš nebesa. A vykoupíš se ze svých hříchů.

Odevzdej pouta, která si sám nasazuješ. Vyhlédni ven z okna a svůj pohled věnuj všemu, cos dosud nevnímal. Člověče odpovídej na láskyplné volání. Nauč se porozumět. Odemkni své srdce a pusť ven to, co ses bál propustit. Vytvoříš ráj a ten se stane tvým světem.

Otevři oči dokořán a uvidíš sám sebe v očích druhých. A teprve pak si uvědomíš, žes dosud nežil. Vyjdi z klece ven a roztáhni křídla. Máš tolik zranění, která potřebuješ vyléčit...Ale láska ti pomůže. Milujeme tě člověče, ať jsi jaký jsi. Otec i syn ti žehnají.

Tato poselství mohou být volně šířena v nezměněné podobě
s kontaktem na autora a s aktivními odkazy na internetové
stránky včetně této poznámky.
Zdroj: zlata.dusicka.sweb.czzlata.dusicka@seznam.cz