Jitřní země je věnována duchovní tématice, jako jóga, witchcraft, kult Bohyně, posvátná sexualita, tantra, mystika, ale tématem je i zdravá výživa, vegetariánství, ekologie, léčivé rostliny.
Jitřní země 
Translate - select language ^
 
  Dnešní datum: 26. 10. 2020     | Mapa stránek | Fórum JZ | Galerie JZ | Na Chvojnici | Galerie Na Chvojnici | Biozahrada |
   
 
kulatý roh  Náhodný citátkulatý roh
A.J. Liebling:
Svoboda tisku patří tomu, kdo jej vlastní.

kulatý roh  Hlavní menukulatý roh
Hlavní stránka
Mapa stránek Jitřní země
Přehled rubrik
Odkazy
Galerie Jitřní země
Ankety
Nejčtenější stovka
Rozšířené vyhledávání
Poslat nové heslo
Upravit čtenářskou registraci
Zrušit svoji registraci čtenáře

kulatý roh  Přehled rubrikkulatý roh

kulatý roh  Nejčtenějšíkulatý roh
Aktuální stav
(12. 01. 2018, 2873x)
Svět se mění
(19. 11. 2017, 2812x)
Naslouchejte si každou vteřinou
(02. 11. 2017, 2799x)
Váš rok
(02. 01. 2018, 2471x)
Mayský sněm promlouvá
(15. 11. 2017, 2428x)
Spojení duší
(23. 08. 2018, 2384x)

kulatý roh  Počasí, Slunce, Lunakulatý roh

Solar X-rays:
Status
Geomagnetic Field:
Status
Aktuální snímky Slunce


kulatý roh  O Jitřní zemikulatý roh
Jitřní země
ISSN 1801-0601
Vydavatel: J. Holub, Kralice n. Osl.
Jitřní země byla založena na pod­zim roku 2000. Věnuje se hlavně duchovní tématice, ať už je to jó­ga, witchcraft (wicca), kult Bo­hy­ně, posvátná sexualita a tantra, mys­ti­ka, New Age, ša­ma­nis­mus ale také třeba zdravá výživa, vege­tari­án­ství, lé­čivé rost­liny a eko­logie.

Sebepoznání

* Cesty do nitra 3.


Převzato - Sebepoznání - 06. 06. 2004 (3686 přečtení)

Pozvánka na týdenní zážitkový seminář v Jizerských horách s Marií Hlávkovou.                                                            

Cesty do nitra III. 


aneb Naše kořeny a místo ve světě

 

 

7. – 14. 8. 2004

Lektorka: Mgr. Marie Hlávková

 

Týdenní zážitkový pobyt v Jizerských horách. Podíváme se do svého nitra a budeme mít možnost uvědomit si své zdroje, energie a potřeby, ale i skryté bloky, napětí či strachy, pocházející z našich kořenů a minulých zkušeností. Prostřednictvím prožitkové práce ve skupině se setkáme se sebou a uvědomíme si způsoby chování, které používáme a které nám v životě pomáhají či nás brzdí. Arteterapeutické a psychoterapeutické techniky. Relaxace, masáže, tanec, zpěv.

Program je zajištěn v rozsahu cca 5 – 6 hodin denně. Maximální počet ve skupině je 16.

Základní témata semináře: Můj životní příběh, moje kořeny – rodiče a předci, zdroje a sebehodnotí, místo ve světě a ve skupině, závislost a nezávislost.

Ubytování: V Penzionu UKO v Bedřichově, Jizerské hory. Penzion je nový, pěkně vybavený a bude celý k dispozici pro tuto skupinu. V penzionu je společenská místnost se zařízenou kuchyňkou, bar s nápoji, zahrada s bazénem, zahradním grilem a otevřeným ohništěm, šachová terasa.

Pokoje: 2-lůžkové pokoje a 4-5ti lůžkové dvoupatrové apartmány (všechny se 2 ložnicemi, v jednom apartmánu je k dispozici kuchyňka). Rozmístění účastníků bude přizpůsobeno počtu žen a mužů. V ideálním případě budou na každém pokoji 2 osoby. Každý pokoj a apartmán má vlastní koupelnu a WC, TV+SAT.

Stravování: V ceně je snídaně. Možnost dokoupit společné večeře a obědy (platba na místě). Strava klasická i vegetariánská (nutno objednat předem). Cenové relace jsou v jednání a budou sděleny dodatečně.

Je možno se stravovat individuálně v několika blízkých restauracích, případně si vařit v kuchyňce.

Doprava: Vlastní.

Tipy pro volný čas: V okolí penzionu se nachází mnoho značených turistických tras pro turistiku či cykloturistiku (půjčovna kol je nedaleko). V blízkosti penzionu se nachází bowling, tenisové kurty, koupaliště. Nedaleko je Jablonecká přehrada, rozhledna a další zajímavá místa.

 

Cena: 4 450 Kč

Cena zahrnuje ubytování (7 nocí) se snídaní a program.

 

Platební podmínky: Při rezervaci je splatná záloha ve výši 2 200 Kč. Doplatek nejpozději do 7.7.2004. Doporučujeme platbu na účet s uvedením data narození jako variabilního symbolu.

Storno podmínky: a) 300 Kč jako nevratný manipulační poplatek, b) 20% z ceny pobytu 59 až 30 dní před zahájením, b) 50% z ceny pobytu 29 až 15 dní před zahájením, c) 70% z ceny pobytu 14 až 10 dní před zahájením, c) 90% z ceny pobytu 9 až 5 dní před zahájením, d) 100% z ceny pobytu méně než 5 dní před zahájením

Pořadatel: Ing. Ivana Balková, tel: 724 085 002, email: a1-1@volny.cz, www.volny.cz/a1-1

Bankovní spojení: eBanka, č.ú. 787775001/2400

 

 

Pokud se vám tento článek líbil, přidejte jej na

 

[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5
Celý článek | Zpět | Komentářů: 0 | Informační e-mailVytisknout článek


Komentovat článek     

Pro přidávání komentářů musíte být čtenář registrovaný a přihláąený a mít nastavený odběr info-mailů.


 

NAHORU | Hlavní stránka

kulatý roh  Přihlášený čtenářkulatý roh

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


kulatý roh  Aktualitykulatý roh
25. 10. 2020:

Exsenátor Jan Veleba: " V nadcházejícím týdnu jde v podstatě o všechno a pokud se nezklidní situace ve společnosti a na postu ministra zdravotnictví se rychle neobjeví kvalitní osobnost, pak opoziční demoblok a mediotelevizní žumpa ČT využijí všech prostředků k likvidaci vládnoucího hnutí, speciálně premiéra Andreje Babiše. Pokud by se jim to podařilo, tak tato společnost končí...
Naše společnost je nemocná, ztratila se slušnost, ztratila se elementární úcta k jakýmkoliv hodnotám, ztratil se stud. Nenajdete normální slušnou diskusi, názor proti názoru, najdete jenom urážky, zesměšňování a útoky...
"

Celý článek...


25. 10. 2020:

Sociolog Petr Hampl: "Epidemii si nemůže řešit každý sám. Výsledek je závislý na spolupráci. Jenže jsme v situaci, kdy se lidem lže téměř neustále a téměř o všem. O migraci, dluzích, Evropské unii, školství, mezi- národních smlouvách a čemkoliv jiném vás napadne...
Být ekonomickou celebritou – to dnes znamená, že dobře vypadáte, máte kontakty v médiích, a dokolečka opakujete, že řešením všeho je snížení daní pro bohaté, snížení státních výdajů a deregulace. To se naučíte za dvě minuty. K tomu nepotřebujete číst složité studie v cizích jazycích...
"

Celý článek...


24. 10. 2020:

MUDr. Ivan David: "Vláda se nechala dotlačit k uvolnění opatření. Ti, kteří ji k tomu tlačili, dnes tvrdí, že vláda udělala chybu. Radit, jak se to dělat má, je o dost lehčí, než to dělat. To je ověřený fakt. Vláda musí vážit mnoho aspektů současně. Více chránit obyvatele a vystavovat se nelibosti, že jsou omezeni? Nezasahovat do podnikání, než do něj zasáhne virus, nebo ho omezit a vystavovat se hněvu a žádostem o odškodnění? Atd.
Vláda se neměla nechat dotlačit k „rozvolnění“, jenže kdo by uvěřil, že to pomohlo, když by následky nenastaly?… Koho odškodnit za újmu způsobenou vládou více a koho méně, neboť nelze dát všem stejně. Pokud by újmu způsobil nebržděný koronavirus, zase by to bylo přičítáno vládě, na koronaviru si nikdo nic nevezme...
"

Celý článek...


07. 10. 2020:

Ladislav Petráš: " Vůbec se nedivím USA, SRN VB a dalším zemím, že mají z Ruska strach. Vždyť žádný jejich občan by asi neustál to, co občané Ruska: Skripal a jeho dcera a jako poslední (zatím) případ Navalnyj. Ten prý odolal dokonce zdokonalenému Novičoku. To je opravdu hrozba zejména pro členské země NATO. Představte si, že takto chemicky odolný Rus přijede třeba do ČR a začne tady okolo sebe sypat Novičok (jako kdyby nestačil ten zpropadený ricin v kufru). No hrůza jen pomyslet... "

Celý článek...

Pozn. red.:  U všech afér, dezinformací i "informací" je vždy na místě stará otázka: Kdo z toho má prospěch?


26. 09. 2020:

Vytvoření koalice proti dokončení výstavby Nord Stream 2 vedené Spojenými státy naznačuje, že Washington nastoupil na cestu „hospodářského lupičství“, píše bulharský deník Duma. Jak si je jistý autor bulharského vydání, USA se tímto způsobem snaží nejen eliminovat konkurenta, ale také nadále udržovat Evropu na krátkém vodítku.

Celý článek...
WebArchiv - archiv českého webu        optimalizace PageRank.cz       Bělehrad.Cz      Výrobky z konopí a bio bavlny - URBANSHOP     

Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS v2.8.3a - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Aby bylo legislativě EU učiněno zadost, vezměte na vědomí, že tento web využívá cookies, jako naprostá většina všech stránek na internetu. Dalším používáním webu s jejich využitím souhlasíte.

Redakce neodpovídá za obsah článků, komentářů ke článkům a diskusí ve Fóru,
které vyjadřují názory autorů a nemusí se vždy shodovat s názorem redakce.
Pro zpoplatněné weby platí zákaz přebírání článků z Jitřní země!