Jitřní země je věnována duchovní tématice, jako jóga, witchcraft, kult Bohyně, posvátná sexualita, tantra, mystika, ale tématem je i zdravá výživa, vegetariánství, ekologie, léčivé rostliny.
Jitřní země 
Translate - select language ^
 
  Dnešní datum: 23. 10. 2019     | Mapa stránek | Fórum JZ | Galerie JZ | Na Chvojnici | Galerie Na Chvojnici | Biozahrada |
   
 
kulatý roh  Náhodný citátkulatý roh
Deborah Eisenbergová, americká spisovatelka:
Američané jsou jediný národ na světě, který věří své vlastní propagandě.

kulatý roh  Hlavní menukulatý roh
Hlavní stránka
Mapa stránek Jitřní země
Přehled rubrik
Odkazy
Galerie Jitřní země
Ankety
Nejčtenější stovka
Rozšířené vyhledávání
Poslat nové heslo
Upravit čtenářskou registraci
Zrušit svoji registraci čtenáře

kulatý roh  Přehled rubrikkulatý roh

kulatý roh  Nejčtenějšíkulatý roh
Nežijte ve lži
(20. 11. 2016, 2680x)
Hodiny odbíjejí
(30. 12. 2016, 2669x)
Mayský sněm
(07. 01. 2017, 2608x)
Jako v pohádkách…
(07. 12. 2016, 2523x)
Mayská rada
(14. 02. 2017, 2441x)
Upozornění
(28. 11. 2016, 2390x)

kulatý roh  Počasí, Slunce, Lunakulatý roh
 
Předpověď pro ČR 1.den title= Předpověď pro ČR 2.den Předpověď pro ČR 3.den
 

Solar X-rays:
Status
Geomagnetic Field:
Status
Aktuální snímky Slunce


kulatý roh  O Jitřní zemikulatý roh
Jitřní země
ISSN 1801-0601
Vydavatel: J. Holub, Kralice n. Osl.
Jitřní země byla založena na pod­zim roku 2000. Věnuje se hlavně duchovní tématice, ať už je to jó­ga, witchcraft (wicca), kult Bo­hy­ně, posvátná sexualita a tantra, mys­ti­ka, New Age, ša­ma­nis­mus ale také třeba zdravá výživa, vege­tari­án­ství, lé­čivé rost­liny a eko­logie.

Hudba jinak

* Víkendový seminář s Petrou Schwabe


Pozvánka - Hudba jinak - 15. 11. 2005 (5094 přečtení)

Vážení přátelé,
srdečně vás zveme na předvánoční víkendový seminář německé léčitelky a malířky - Petry Schwabe - "LÉČENÍ ZVUKEM".
Přijďte nabrat energii, zazpívat si s Tashi a v čase adventním pročistit mysl i tělo :-)))

Seminář proběhne v tomto termínu: 9.12. - 11.12.2005 v příjemném prostoru mateřského centra v Karlíně.
Adresa: A -centrum, Vítkova 10, Praha 8- Karlín

Pokud Vás tato mimořádná nabídka zaujala (Petra ještě nikdy nebyla k dispozici jedné skupině celý víkend...)
Rezervujte si místa na čísle:
724020336 (Radka Šindlerová), nebo mejlujte na sindlerova@gema.cz  

Přejeme krásný dušičkový čas.
za Tashi Deley
RadkaVÍKENDOVÝ SEMINÁŘ „LÉČENÍ ZVUKEM“

 

s  PETROU   SCHWABE (DE)

a  alikvotní skupinou

„ TASHI  DELEY“ (Praha)
 
             9.12.  -  11.12. 2005
 
 
A – CENTRUM,  Vítkova 10,  Praha 8 – Karlín
 
 
Program:
Pátek 9.12.2005 – 19:00 - 21:30
Úvodní relaxace s Tashi Deley , zahájení semináře, ukázkové léčení jedné osoby
 
Sobota 10.12.2005  10:00 – 18:00
Postupné léčení účastníků semináře – při léčení Petra přináší vzkazy a odpovědi pro všechny léčené, vysvětluje příčiny potíží a objasňuje metodu léčení zvukem (hlasem), která je dostupná pro každého člověka. Alikvotní skupina Tashi Deley zarámuje program alikvotním zpěvem.
 
Neděle 11.12.2005  10:00 -18:00
Postupné léčení účastníků semináře, prohloubení znalostí o fenoménu léčení hlasem, objasnění alikvotních technik, relaxace s Tashi Deley.
 
 
 
Páteční ochutnávka  -  500,-Kč
Jen Sobota  - 1500,-Kč
Jen Neděle  - 1500,-Kč
Sobota a neděle -  2000,-Kč
Celý seminář  - 2300,-Kč 

PETRA SCHWABE (Rainbow Women)je německá léčitelka a malířka. Je fenoménem v alikvotním oboru. Sama sebe nenazývá alikvotní zpěvačkou, ale je schopna velmi účinně prozpívat energetické pole člověka. Stává se energetickým kanálem a nástrojem léčení. Narazí-li na blok, nemůže dál zpívat a začne kašlat.  Je-li pole zdravé a čisté, vzniknou při jejím zpěvu nejčistší alikvotní tóny.
 
  
Alikvotní zpěv je hlasová technika, která moduluje barvu lidského hlasu a vytváří tak zdání dvojhlasého i vícehlasého zpěvu. Má kořeny v kulturách jižní a jihovýchodní Asie. Alikvotní zpěv má léčivé účinky a je v současné době stále více vyhledáván jako prostředek relaxace, muzikoterapie a léčby.
 
 
  Zpěváky alikvotní skupiny „TASHI DELEY“ sbližuje společný zájem o alternativní přístup k hudbě,  meditativní alikvotní zpěv a rozvoj osobnosti pomocí harmonického zpěvu doprovázeného hrou na tibetské mísy, sruti, brumle a šamanské bubny.
 
 
Jste-li v souladu s podstatou všech věcí, vše ostatní k vám přichází samo v souladu s vaší …
…  příznivou vibrací…

Celý článek | Zpět | Informační e-mailVytisknout článek

 

NAHORU | Hlavní stránka

kulatý roh  Přihlášený čtenářkulatý roh

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


kulatý roh  Aktualitykulatý roh
19. 10. 2019:

Komentátor Tomáš Vyoral: "Když se neznámá paní vyjádří na internetu vůči ilegálním imigrantům, nejvyšší státní zůstupce Pavel Zeman je pobouřen a angažuje se. Zatímco když starosta Řeporyjí Pavel Novotný opakovaně na internetu i jinde vyzývá a volá po smrti svých politických oponentů – konkrétních lidí, k močení na jejich hroby a bůhví k čemu, tak soudruh Zeman mlčí. Není hate speech jako hate speech..."

Celý článek...


17. 10. 2019:

Z komentářů na Internetu: "Elán je samozřejmě skandalizován pod trapnou a průhlednou záminkou. Normální lidé si to uvědomují. Dobře také vědí, že útoky např. na Jarka Nohavicu mají úplně stejný důvod - pošpinit člověka, který se nebojí myslet a chovat jinak, než se těm hajzlíkům hodí. Mají smůlu. Mnoho lidí je dávno prohlédlo a doslova jimi pohrdají."

Celý článek: Mediálne potkany reagujú: Klip Elánu “Bulvárne krysy” ich zasiahol presne tam, kde mal


05. 10. 2019:

Ekonomka Markéta Šichtařová: "Ministerstvo práce a sociálních věcí se vytasilo s třicetistránkovou příručkou pro provozovatele takzvaných mikrojeslí. Příručka obsahuje instrukce, jak batolátkům vymýt mozek a udělat jim binec v jejich pohlaví. Nabádá k tomu, aby se během her ‚potíralo rozdělení na muže a ženy‘. Aby se klukům stejně jako holčičkám dávaly panenky a holkám zase autíčka...
Proč stejný druh lidí zbožňuje a hájí Gretu, jejíž loutkovodiči v podstatě vyzývají k diktatuře? Proč stejný typ lidí je ochoten uvažovat o tom, že se (pro začátek) ve školních jídelnách zakáže maso? Proč tihle lidé obyčejně hájí norský Barnevernet a byli by nejraději, kdyby se zavedl i u nás?...
"

Celý článek...


03. 10. 2019:

Zemřel Karel Gott - komentář z Internetu: "oceňuji jeho pracovitost, laskavou lidskou stránku, rozhled i to, že po roce 89 se nedal ke zlodějům, neobrážel VIP dýchánky kavárny, žádné politické uskupení si ho nekoupilo. Vytvářel v zahraničí o republice dobrý obraz, vydělal státu spoustu valut, danil doma, ne v daňovém ráji. Zůstal svůj.
Mrkl jsem jen na minutku jinam a už to jede. Knížepán, Klvaňa, Stanjura, Bělobrádek, Šídlo, Roman Týc, Jakub Janda, že prý zpíval i v Rusku a za komunistů.... u jiných, co se dnes angažují na správné straně, to samozřejmě nevadí. Vytáhli i autistu, kdysi dětského maskota Trautenberga, Mikiho Kotase. Jsem zvědavý, co na to bojovník proti sochám z Prahy 6 nebo Milionové chvilky... Nic pozitivního nedokázali, proti Goťákovi jsou ubožáci. Lumpové, co stojí proti vlastnímu národu, se přede všemi zase veřejně odkopávají...
"

Celý článek...


29. 09. 2019:

Jiří Zimola: "Hroutí se mi svět. Svatý Václav nežil, Koněv neosvobodil a Červená Karkulka sežrala vlka. Ještěže mi na nezávislé veřejnoprávní ČT vysvětlí, jak mám zacházet s fake news! :-)"

Celý článek...


27. 09. 2019:

Novinářka Lucie Groene Odkolek: "Miloš Zeman by za normálních okolností určitě přišel položit květiny, ale logicky nechce, aby vzpomínka na rok 1989 byla opět zneužita k projevům „pohrdání Zemanem“. Místo zpráv o oslavách 30. výročí 17. listopadu by se na první stránky tisku dostali ti, kteří mediálně nejúčinněji urazili prezidenta. Do situace, kdy prezident raději zůstane doma, nás tedy dostali právě ti, co si o sobě z nepochopitelných důvodů myslí, že jsou slušnější než Miloš Zeman, a potom se před novináři předvádějí v trapnostech..."

Celý článek...


24. 09. 2019:

Jana Bobošíková: "Dokud se nenajde většina ve Sněmovně, která by jasně prohlásila, že Česká televize neplní svou zákonnou funkci – tedy poskytování objektivních, ověřených, ve svém celku vyvážených a všestranných informací pro svobodné vytváření názoru – jsou tyto diskuse zbytečné. Jediný, kdo může změnit současný stav zpravodajství a publicistiky České televize, jsou poslanci. Ti ale, přestože často deklarují nespokojenost s Českou televizí, odvahu situaci řešit nemají. Česká televize je nyní skutečně nezávislá v tom smyslu, že si děla co chce, protože ti, kdo mají vynucovat dodržování zákona o ČT, na svou povinnost rezignovali..."

Celý článek...
WebArchiv - archiv českého webu        optimalizace PageRank.cz       Bělehrad.Cz      Výrobky z konopí a bio bavlny - URBANSHOP     

Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS v2.8.2RC8 - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Aby bylo legislativě EU učiněno zadost, vezměte na vědomí, že tento web využívá cookies, jako naprostá většina všech stránek na internetu. Dalším používáním webu s jejich využitím souhlasíte.

Redakce neodpovídá za obsah článků, komentářů ke článkům a diskusí ve Fóru,
které vyjadřují názory autorů a nemusí se vždy shodovat s názorem redakce.
Pro zpoplatněné weby platí zákaz přebírání článků z Jitřní země!