Jitřní země je věnována duchovní tématice, jako jóga, witchcraft, kult Bohyně, posvátná sexualita, tantra, mystika, ale tématem je i zdravá výživa, vegetariánství, ekologie, léčivé rostliny.
Jitřní země 
Translate - select language ^
 
  Dnešní datum: 22. 10. 2019     | Mapa stránek | Fórum JZ | Galerie JZ | Na Chvojnici | Galerie Na Chvojnici | Biozahrada |
   
 
kulatý roh  Náhodný citátkulatý roh
Mark Twain:
Bůh stvořil člověka, poněvadž byl zklamán opicemi. Pak už na další experimenty rezignoval.

kulatý roh  Hlavní menukulatý roh
Hlavní stránka
Mapa stránek Jitřní země
Přehled rubrik
Odkazy
Galerie Jitřní země
Ankety
Nejčtenější stovka
Rozšířené vyhledávání
Poslat nové heslo
Upravit čtenářskou registraci
Zrušit svoji registraci čtenáře

kulatý roh  Přehled rubrikkulatý roh

kulatý roh  Nejčtenějšíkulatý roh
Nežijte ve lži
(20. 11. 2016, 2679x)
Hodiny odbíjejí
(30. 12. 2016, 2669x)
Mayský sněm
(07. 01. 2017, 2608x)
Jako v pohádkách…
(07. 12. 2016, 2523x)
Mayská rada
(14. 02. 2017, 2441x)
Upozornění
(28. 11. 2016, 2389x)

kulatý roh  Počasí, Slunce, Lunakulatý roh
 
Předpověď pro ČR 1.den title= Předpověď pro ČR 2.den Předpověď pro ČR 3.den
 

Solar X-rays:
Status
Geomagnetic Field:
Status
Aktuální snímky Slunce


kulatý roh  O Jitřní zemikulatý roh
Jitřní země
ISSN 1801-0601
Vydavatel: J. Holub, Kralice n. Osl.
Jitřní země byla založena na pod­zim roku 2000. Věnuje se hlavně duchovní tématice, ať už je to jó­ga, witchcraft (wicca), kult Bo­hy­ně, posvátná sexualita a tantra, mys­ti­ka, New Age, ša­ma­nis­mus ale také třeba zdravá výživa, vege­tari­án­ství, lé­čivé rost­liny a eko­logie.

Tantra

* Tantra pro ženy


Pozvánka - Tantra - 28. 08. 2006 (5535 přečtení)

Pozvánka na dva kurzy pro ženy s Ivanou Megovou a Míšou Košťálovou, konané na Skalce u Doks 13.-15.10. 2006 a na Křivoklátě 10.-12.11.2006.

TANTRA PRO ŽENY

Probouzení divoké ženské energie a jemnosti ženského těla

Energie a tělo
Dva volně na sebe navazující víkendy:
13.-15.10. 2006 Skalka u Doks
10.-12.11.2006 Křivoklát

Zveme vás na víkend probouzení divoké ženské přirozenosti, nespoutaného ženského já, které se spojuje s jemností ženského těla a vnímavostí její duše. Vydáme se na cestu znovu objevování divoké a nespoutané ženské síly, která byla často potlačována,a která dřímá v nitru každé z nás, aby nám pomohla obnovit naší živost a spontaneitu.
Zároveň budeme probouzet jemnost, smyslnost a vnímavost našeho těla v bezpečném kruhu ostatních žen, který nám umožní procítit svou vlastní intimitu a hranice. Přijmeme moudrost a jedinečnost podoby našeho ženského těla, abychom mohly naplno prožívat potěšení ze své vlastní ženské sexuality.

Při prvním víkendu se zaměříme na:
 • Otevření prožívání energetického těla skrze dynamická cvičení, uvolnění se do probuzené energie a práce s ní
 • bioenergetická cvičení uvolňující energetické bloky v těle
 • práce s čakrami
 • uvolňování a probouzení naší pánve, jako zdroje potěšení a živosti
 • Ženské archetypy
 • Masáže pro uvolnění a zvýšení citlivosti našeho těla
 • Dechová cvičení jako klíč k prožívání těla, emocí, sexuality i nabíjení těla energií
Témata druhého víkendu:
 • Posvátná ženská sexualita a specifika jejího prožívání
 • Propojení sexuality a energie, srdce a pohlaví
 • Uctění a přijetí těla jako chrámu duše
 • Archetyp temné bohyně Kálí a využití její energie pro léčení
 • Meditace skrze sexuální energii a dynamická cvičení
 • Tantrické klíče k energii – pohyb, zvuk a dech
Víkendy na sebe volně navazují,ale je možné je absolvovat i samostatně.

Jak budeme pracovat:
Tanec a bioenergetická cvičení k rozproudění naší energie,masáže pro uvolnění a zvýšení citlivosti našeho těla,tantrické meditace k prožití posvátné dimenze sebe sama,dechová cvičení k prohloubení naší schopnosti prožívat potěšení,sdílení v ženském kruhu i ve dvojicích pro vybudování upřímného a bezpečného prostoru podporujícího náš růst a vytvoření posilující ženské komunity.

Lektorky:
Mgr. Ivana Megová, (39 let), pedagožka, lektorka tantry,
dále studovala psychologii na FF UK, absolventka psychoterapeutického výcviku SUR a dvouletého výcviku tantry u Johna Hawkena, seminářů tantry u dalších učitelů., Věnuje se šamanismu, kultu Bohyně, dávnému postavení ženy ve společnosti.

Michaela Košťálová, lektorka tantry,
absolventka dvouletého výcviku Skydancing Tantry u Johna Hawkena, seminářů Tao a síla ženské sexuality s Maitreyi Piontek, Tanec 5 rytmů s Julií Deal, studuje sociální pedagogiku, účastnice tříletého výcviku dramaterapie, věnuje se tantricko-taoistickým i klasickým masážím. Zajímá se o tanec, magii, šamanismus a kult Bohyně.

Kurzovné: 1650,-Kč za víkend, (sleva: při účasti na dvou kurzech cena kurzu 1550 Kč), při zaplacení zálohy do 1 měsíce před začátkem kurzu sleva 150Kč. Jídlo 150,-Kč za den, ubytování: pokoj s lůžkovinami 220,- Kč/noc, pokoj ve vlastním spacáku 180Kč/ noc, spol.místnost ve spacáku 100,- Kč/noc.

Bližší informace: www.tantra.cz/chram
Přihlášky: Ivana : 737 445 123, megova@volny.cz 
                Míša : 603 185 066 nebo 777 01 31 61, sibylha@seznam.cz


Těšíme se na Vás
Ivana a Míša


Celý článek | Zpět | Informační e-mailVytisknout článek

 

NAHORU | Hlavní stránka

kulatý roh  Přihlášený čtenářkulatý roh

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


kulatý roh  Aktualitykulatý roh
19. 10. 2019:

Komentátor Tomáš Vyoral: "Když se neznámá paní vyjádří na internetu vůči ilegálním imigrantům, nejvyšší státní zůstupce Pavel Zeman je pobouřen a angažuje se. Zatímco když starosta Řeporyjí Pavel Novotný opakovaně na internetu i jinde vyzývá a volá po smrti svých politických oponentů – konkrétních lidí, k močení na jejich hroby a bůhví k čemu, tak soudruh Zeman mlčí. Není hate speech jako hate speech..."

Celý článek...


17. 10. 2019:

Z komentářů na Internetu: "Elán je samozřejmě skandalizován pod trapnou a průhlednou záminkou. Normální lidé si to uvědomují. Dobře také vědí, že útoky např. na Jarka Nohavicu mají úplně stejný důvod - pošpinit člověka, který se nebojí myslet a chovat jinak, než se těm hajzlíkům hodí. Mají smůlu. Mnoho lidí je dávno prohlédlo a doslova jimi pohrdají."

Celý článek: Mediálne potkany reagujú: Klip Elánu “Bulvárne krysy” ich zasiahol presne tam, kde mal


05. 10. 2019:

Ekonomka Markéta Šichtařová: "Ministerstvo práce a sociálních věcí se vytasilo s třicetistránkovou příručkou pro provozovatele takzvaných mikrojeslí. Příručka obsahuje instrukce, jak batolátkům vymýt mozek a udělat jim binec v jejich pohlaví. Nabádá k tomu, aby se během her ‚potíralo rozdělení na muže a ženy‘. Aby se klukům stejně jako holčičkám dávaly panenky a holkám zase autíčka...
Proč stejný druh lidí zbožňuje a hájí Gretu, jejíž loutkovodiči v podstatě vyzývají k diktatuře? Proč stejný typ lidí je ochoten uvažovat o tom, že se (pro začátek) ve školních jídelnách zakáže maso? Proč tihle lidé obyčejně hájí norský Barnevernet a byli by nejraději, kdyby se zavedl i u nás?...
"

Celý článek...


03. 10. 2019:

Zemřel Karel Gott - komentář z Internetu: "oceňuji jeho pracovitost, laskavou lidskou stránku, rozhled i to, že po roce 89 se nedal ke zlodějům, neobrážel VIP dýchánky kavárny, žádné politické uskupení si ho nekoupilo. Vytvářel v zahraničí o republice dobrý obraz, vydělal státu spoustu valut, danil doma, ne v daňovém ráji. Zůstal svůj.
Mrkl jsem jen na minutku jinam a už to jede. Knížepán, Klvaňa, Stanjura, Bělobrádek, Šídlo, Roman Týc, Jakub Janda, že prý zpíval i v Rusku a za komunistů.... u jiných, co se dnes angažují na správné straně, to samozřejmě nevadí. Vytáhli i autistu, kdysi dětského maskota Trautenberga, Mikiho Kotase. Jsem zvědavý, co na to bojovník proti sochám z Prahy 6 nebo Milionové chvilky... Nic pozitivního nedokázali, proti Goťákovi jsou ubožáci. Lumpové, co stojí proti vlastnímu národu, se přede všemi zase veřejně odkopávají...
"

Celý článek...


29. 09. 2019:

Jiří Zimola: "Hroutí se mi svět. Svatý Václav nežil, Koněv neosvobodil a Červená Karkulka sežrala vlka. Ještěže mi na nezávislé veřejnoprávní ČT vysvětlí, jak mám zacházet s fake news! :-)"

Celý článek...


27. 09. 2019:

Novinářka Lucie Groene Odkolek: "Miloš Zeman by za normálních okolností určitě přišel položit květiny, ale logicky nechce, aby vzpomínka na rok 1989 byla opět zneužita k projevům „pohrdání Zemanem“. Místo zpráv o oslavách 30. výročí 17. listopadu by se na první stránky tisku dostali ti, kteří mediálně nejúčinněji urazili prezidenta. Do situace, kdy prezident raději zůstane doma, nás tedy dostali právě ti, co si o sobě z nepochopitelných důvodů myslí, že jsou slušnější než Miloš Zeman, a potom se před novináři předvádějí v trapnostech..."

Celý článek...


24. 09. 2019:

Jana Bobošíková: "Dokud se nenajde většina ve Sněmovně, která by jasně prohlásila, že Česká televize neplní svou zákonnou funkci – tedy poskytování objektivních, ověřených, ve svém celku vyvážených a všestranných informací pro svobodné vytváření názoru – jsou tyto diskuse zbytečné. Jediný, kdo může změnit současný stav zpravodajství a publicistiky České televize, jsou poslanci. Ti ale, přestože často deklarují nespokojenost s Českou televizí, odvahu situaci řešit nemají. Česká televize je nyní skutečně nezávislá v tom smyslu, že si děla co chce, protože ti, kdo mají vynucovat dodržování zákona o ČT, na svou povinnost rezignovali..."

Celý článek...
WebArchiv - archiv českého webu        optimalizace PageRank.cz       Bělehrad.Cz      Výrobky z konopí a bio bavlny - URBANSHOP     

Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS v2.8.2RC8 - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Aby bylo legislativě EU učiněno zadost, vezměte na vědomí, že tento web využívá cookies, jako naprostá většina všech stránek na internetu. Dalším používáním webu s jejich využitím souhlasíte.

Redakce neodpovídá za obsah článků, komentářů ke článkům a diskusí ve Fóru,
které vyjadřují názory autorů a nemusí se vždy shodovat s názorem redakce.
Pro zpoplatněné weby platí zákaz přebírání článků z Jitřní země!