Jitřní země je věnována duchovní tématice, jako jóga, witchcraft, kult Bohyně, posvátná sexualita, tantra, mystika, ale tématem je i zdravá výživa, vegetariánství, ekologie, léčivé rostliny.
Jitřní země 
Translate - select language ^
 
  Dnešní datum: 06. 06. 2020     | Mapa stránek | Fórum JZ | Galerie JZ | Na Chvojnici | Galerie Na Chvojnici | Biozahrada |
   
 
kulatý roh  Náhodný citátkulatý roh
Václav Klaus:
Náš úkol byl ne zajistit každému štěstí a bohatství, náš úkol byl změnit politický, ekonomický, sociální systém z komunismu v něco docela jiného a to se stoprocentně podařilo. Kdyby byli všichni se vším spokojeni, tak svět končí, protože by nebyla sebemenší motivace něco dělat.

kulatý roh  Hlavní menukulatý roh
Hlavní stránka
Mapa stránek Jitřní země
Přehled rubrik
Odkazy
Galerie Jitřní země
Ankety
Nejčtenější stovka
Rozšířené vyhledávání
Poslat nové heslo
Upravit čtenářskou registraci
Zrušit svoji registraci čtenáře

kulatý roh  Přehled rubrikkulatý roh

kulatý roh  Nejčtenějšíkulatý roh
Aktuální stav
(12. 01. 2018, 2430x)
Naslouchejte si každou vteřinou
(02. 11. 2017, 2402x)
Svět se mění
(19. 11. 2017, 2375x)
Nejsme připraveni
(27. 09. 2017, 2269x)

kulatý roh  Počasí, Slunce, Lunakulatý roh
 
Předpověď pro ČR 1.den title= Předpověď pro ČR 2.den Předpověď pro ČR 3.den
 

Solar X-rays:
Status
Geomagnetic Field:
Status
Aktuální snímky Slunce


kulatý roh  O Jitřní zemikulatý roh
Jitřní země
ISSN 1801-0601
Vydavatel: J. Holub, Kralice n. Osl.
Jitřní země byla založena na pod­zim roku 2000. Věnuje se hlavně duchovní tématice, ať už je to jó­ga, witchcraft (wicca), kult Bo­hy­ně, posvátná sexualita a tantra, mys­ti­ka, New Age, ša­ma­nis­mus ale také třeba zdravá výživa, vege­tari­án­ství, lé­čivé rost­liny a eko­logie.

Tantra

* Tantra pro ženy


Pozvánka - Tantra - 28. 08. 2006 (5636 přečtení)

Pozvánka na dva kurzy pro ženy s Ivanou Megovou a Míšou Košťálovou, konané na Skalce u Doks 13.-15.10. 2006 a na Křivoklátě 10.-12.11.2006.

TANTRA PRO ŽENY

Probouzení divoké ženské energie a jemnosti ženského těla

Energie a tělo
Dva volně na sebe navazující víkendy:
13.-15.10. 2006 Skalka u Doks
10.-12.11.2006 Křivoklát

Zveme vás na víkend probouzení divoké ženské přirozenosti, nespoutaného ženského já, které se spojuje s jemností ženského těla a vnímavostí její duše. Vydáme se na cestu znovu objevování divoké a nespoutané ženské síly, která byla často potlačována,a která dřímá v nitru každé z nás, aby nám pomohla obnovit naší živost a spontaneitu.
Zároveň budeme probouzet jemnost, smyslnost a vnímavost našeho těla v bezpečném kruhu ostatních žen, který nám umožní procítit svou vlastní intimitu a hranice. Přijmeme moudrost a jedinečnost podoby našeho ženského těla, abychom mohly naplno prožívat potěšení ze své vlastní ženské sexuality.

Při prvním víkendu se zaměříme na:
 • Otevření prožívání energetického těla skrze dynamická cvičení, uvolnění se do probuzené energie a práce s ní
 • bioenergetická cvičení uvolňující energetické bloky v těle
 • práce s čakrami
 • uvolňování a probouzení naší pánve, jako zdroje potěšení a živosti
 • Ženské archetypy
 • Masáže pro uvolnění a zvýšení citlivosti našeho těla
 • Dechová cvičení jako klíč k prožívání těla, emocí, sexuality i nabíjení těla energií
Témata druhého víkendu:
 • Posvátná ženská sexualita a specifika jejího prožívání
 • Propojení sexuality a energie, srdce a pohlaví
 • Uctění a přijetí těla jako chrámu duše
 • Archetyp temné bohyně Kálí a využití její energie pro léčení
 • Meditace skrze sexuální energii a dynamická cvičení
 • Tantrické klíče k energii – pohyb, zvuk a dech
Víkendy na sebe volně navazují,ale je možné je absolvovat i samostatně.

Jak budeme pracovat:
Tanec a bioenergetická cvičení k rozproudění naší energie,masáže pro uvolnění a zvýšení citlivosti našeho těla,tantrické meditace k prožití posvátné dimenze sebe sama,dechová cvičení k prohloubení naší schopnosti prožívat potěšení,sdílení v ženském kruhu i ve dvojicích pro vybudování upřímného a bezpečného prostoru podporujícího náš růst a vytvoření posilující ženské komunity.

Lektorky:
Mgr. Ivana Megová, (39 let), pedagožka, lektorka tantry,
dále studovala psychologii na FF UK, absolventka psychoterapeutického výcviku SUR a dvouletého výcviku tantry u Johna Hawkena, seminářů tantry u dalších učitelů., Věnuje se šamanismu, kultu Bohyně, dávnému postavení ženy ve společnosti.

Michaela Košťálová, lektorka tantry,
absolventka dvouletého výcviku Skydancing Tantry u Johna Hawkena, seminářů Tao a síla ženské sexuality s Maitreyi Piontek, Tanec 5 rytmů s Julií Deal, studuje sociální pedagogiku, účastnice tříletého výcviku dramaterapie, věnuje se tantricko-taoistickým i klasickým masážím. Zajímá se o tanec, magii, šamanismus a kult Bohyně.

Kurzovné: 1650,-Kč za víkend, (sleva: při účasti na dvou kurzech cena kurzu 1550 Kč), při zaplacení zálohy do 1 měsíce před začátkem kurzu sleva 150Kč. Jídlo 150,-Kč za den, ubytování: pokoj s lůžkovinami 220,- Kč/noc, pokoj ve vlastním spacáku 180Kč/ noc, spol.místnost ve spacáku 100,- Kč/noc.

Bližší informace: www.tantra.cz/chram
Přihlášky: Ivana : 737 445 123, megova@volny.cz 
                Míša : 603 185 066 nebo 777 01 31 61, sibylha@seznam.cz


Těšíme se na Vás
Ivana a Míša


Celý článek | Zpět | Informační e-mailVytisknout článek

 

NAHORU | Hlavní stránka

kulatý roh  Přihlášený čtenářkulatý roh

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


kulatý roh  Aktualitykulatý roh
05. 06. 2020:

Bývalá europoslankyně Jana Bobošíková: " Neexistuje žádný faktický ani procedurální důvod, proč by se měl Evropský parlament zabývat volbou členů Rady ČT. Existují jen důvody mocenské a ideologické. Nepřekvapuje mě, že konzervativní katolička v radě veřejnoprávní televize členské země EU není v progresivistických bruselských kruzích vítána a vzbuzuje tam obavy. Navíc, když rozumí ekonomii a její akademická činnost je ověnčena mezinárodními cenami.
Překvapuje mě ale, že europoslanci, zvolení českými občany, se snaží zpochybňovat v Bruselu rozhodnutí poslanců českého parlamentu. Neuvědomují si, že si tak vyslouží především pohrdání, a to i od těch, kteří jim nyní přikyvují. Zrada a hledání vrchnostenského biče, namísto domácí diskuse a argumentů, je projevem zbabělosti a slabosti.
"

Celý článek...


05. 06. 2020:

Poslankyně Zuzana Majerová Zahradníková: "Nedávno jsme mj. ve Sněmovně rozhodovali o vydání poslankyně SPD, Karly Maříkové. Hrozily jí tři roky vězení! Za jednu jedinou napsanou větu... Africký migrant za znásilnění dostal roky pouze dva! Takové jsou u nás tresty, taková je spravedlnost..."

Celý článek....


31. 05. 2020:

Poslanec Jiří Kobza: "George Orwell musí rotovat v hrobě jako vrtule, protože kdyby byl tady mezi námi, tak by určitě křičel nahlas, říkal by: "Proboha, lidi, já jsem svůj román 1984 psal jako varování, ne jako návod!""

Celý článek...


23. 05. 2020:

Režisér Zdeněk Troška: "Byli jsme zemědělskou velmocí, naprosto soběstačnou a navíc jsme ještě spoustu úrody vyváželi. Ať to bylo v rostlinné či živočišné výrobě. Každý řekne – proč máme draze dovážet brambory, mrkev, zelí či obilí ze zahraničí, když si můžeme vypěstovat svoje? Proč brambory ze Španělska? Proč mrkev z Itálie? A za jaké ceny? Před třemi týdny jsem se nestačil divit ve volyňském COOPu ceně za žlutou papriku... 172,90 korun! A dneska květák za stovku a bakelitová rajčata za dvě stě? Myslíte, že to běžný občan na vesnici či v maloměstě koupí?"

Celý článek...


06. 05. 2020:

Profesor Milan Zelený: " Jen malá Česká republika má přes 250 registrovaných stran a hnutí; rozpolcenost, nenávist a nespolupráce jsou markantní...
Není nic naivnějšího než „Ekonomická diplomacie“ politického pózování, domluv, vydírání a rozdrcení toho, co nám všem dnes chybí nejvíce: spolupráce – ne „spoluprátse“ – na globální úrovni.
"

Celý článek...
WebArchiv - archiv českého webu        optimalizace PageRank.cz       Bělehrad.Cz      Výrobky z konopí a bio bavlny - URBANSHOP     

Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS v2.8.3a - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Aby bylo legislativě EU učiněno zadost, vezměte na vědomí, že tento web využívá cookies, jako naprostá většina všech stránek na internetu. Dalším používáním webu s jejich využitím souhlasíte.

Redakce neodpovídá za obsah článků, komentářů ke článkům a diskusí ve Fóru,
které vyjadřují názory autorů a nemusí se vždy shodovat s názorem redakce.
Pro zpoplatněné weby platí zákaz přebírání článků z Jitřní země!