Jitřní země je věnována duchovní tématice, jako jóga, witchcraft, kult Bohyně, posvátná sexualita, tantra, mystika, ale tématem je i zdravá výživa, vegetariánství, ekologie, léčivé rostliny.
Jitřní země 
Translate - select language ^
 
  Dnešní datum: 28. 11. 2020     | Mapa stránek | Fórum JZ | Galerie JZ | Na Chvojnici | Galerie Na Chvojnici | Biozahrada |
   
 
kulatý roh  Náhodný citátkulatý roh
Nositel Nobelovy ceny v oboru lékařství D. Varelly, onkolog z Brazílie:
V dnešním světě se investuje pětkrát víc do léků na mužskou potenci a do silikonů pro ženy, než do léčení pacientů trpících Alzheimerovou chorobou.
Proto budeme mít za pár roků stařenky s velkým poprsím a stařečky s tvrdým penisem, ale nikdo z nich si nebude pamatovat, na co to je.

kulatý roh  Hlavní menukulatý roh
Hlavní stránka
Mapa stránek Jitřní země
Přehled rubrik
Odkazy
Galerie Jitřní země
Ankety
Nejčtenější stovka
Rozšířené vyhledávání
Poslat nové heslo
Upravit čtenářskou registraci
Zrušit svoji registraci čtenáře

kulatý roh  Přehled rubrikkulatý roh

kulatý roh  Nejčtenějšíkulatý roh
Aktuální stav
(12. 01. 2018, 2942x)
Váš rok
(02. 01. 2018, 2536x)
Spojení duší
(23. 08. 2018, 2487x)
Co nás provází
(29. 01. 2018, 2377x)
Pracujte v souladu se svou duší
(14. 12. 2017, 2235x)

kulatý roh  Počasí, Slunce, Lunakulatý roh

Solar X-rays:
Status
Geomagnetic Field:
Status
Aktuální snímky Slunce


kulatý roh  O Jitřní zemikulatý roh
Jitřní země
ISSN 1801-0601
Vydavatel: J. Holub, Kralice n. Osl.
Jitřní země byla založena na pod­zim roku 2000. Věnuje se hlavně duchovní tématice, ať už je to jó­ga, witchcraft (wicca), kult Bo­hy­ně, posvátná sexualita a tantra, mys­ti­ka, New Age, ša­ma­nis­mus ale také třeba zdravá výživa, vege­tari­án­ství, lé­čivé rost­liny a eko­logie.

Astrologie

* Energie v červenci 2007


Ivana Muková - Astrologie - 02. 08. 2007 (5221 přečtení)

Vzniká Nová Země: O znovustvoření kosmu a o hvězdné bráně Lva v roce 2007
Od Archanděla Michaela přijala Celia Fenn


Po intenzivních energiích na slunovrat 21.6. jsme se nyní dostali k otevření hvězdné brány ve Lvu mezi 26.7.-12.8.2007.
V tuto dobu začíná Země se svým novým cyklem spirituální evoluce. Zároveň se brzy ráno spojuje Slunce s hvězdou Sirius, což staří Egypťané nazývali "heliaktický východ". Tato 2 Slunce Země se pak na obloze spojí a označují otevření hvězdné brány Síria, při němž budou na modrou planetu Zemi přenášeny významné evoluční energie a kódování z modré hvězdy Sírius. (Pár dní před konjunkcí bude planeta, v tomto případě Sírius, naposledy vidět bezprostředně po západu Slunce těsně nad západním horizontem – to se nazývá heliaktický západ. Heliaktický východ – den po konjunkci se planeta objeví před východem Slunce na východním horizontě a společně se Sluncem bude stoupat po ranní obloze. Dříve tomu byl připisován velký význam. Pro Egypťany tím začínal Nový rok. Také je to otevření brány Síria v bráně Lva.)
 
Tím započne nejen nový roční cyklus, ale vstupujeme i do nového časového cyklu, který povede k okamžiku, který staří Mayové nazývali "znovuzrození vesmíru" nebo stvoření nového kosmického dne (podle Mayského kalendáře v r. 2012).
 
V současnosti vstupujeme do nového 9-tiletého cyklu, který bude dokončen v roce 2016.
Nejen Země, ale i galaxie a samotný vesmír, se nyní nachází v cyklu obnovování a znovuzrození. Je to Vaším úkolem, jako obyvatelé Země se probudit k Vašemu pravému poslání jako spolustvořitelé a společně s Božským zdrojem vytvářet novou Zemi. To je ten důvod, proč jste tady.
 
Vězte, Vy nejmilejší, světlo ve Vaší galaxii a na Zemi je stále intenzivnější, ale při vytváření vyklíčí a přežije pouze to, co je zcela ze světla a z bezpodmínečné lásky. Vše, co je založeno na strachu nebo využívání jiných se odhalí a bude odmítnuto těmi, kdo hledají mír, lásku a radost.
Nejmilejší duše, jaký dar, že máte Vy, lidstvo, lidští andělé, tu čest poprvé stvořit něco společně s posvátným duchem. To, co vytvoříte, bude základem pro nový cyklus a Novou Zemi. NYNÍ je čas se rozhodnout pro život, lásku, mír, radost a krásu. Země čeká na Vaše rozhodnutí, Vy jste ti stvořitelé. My z Andělských světů jsme zde při Vás, abychom podporovali Vaše rozhodování a utváření.
 
V červenci byli mnozí z Vás vedeni na určitá místa k určitým rituálům lásky. Mnozí si vybrali den 7.7., aby energiemi 07 07 07 oslavili otevírání nových hvězdných bran v procesu "znovusjednocení" Země s galaxií. Jiní zvolili pro globální znovusjednocení den 17.7. Oba dny byly dobrou přípravou na silné energie znovuzrození vesmíru a obnovení, které k Vám budou proudit hvězdnou branou Lva od konce července do začátku srpna.
 
O vytváření (jako spolustvořitelé) v dokonalé harmonii a skrze posvátné spojení
Po mužských energiích v dubnu a květnu jste v červnu uctívali ženské božství a trojí energii bohyně. V červenci a srpnu se ženské božství bude ukazovat, aby se setkalo se svým božským protějškem, mužským božstvím, a aby společně vytvořili dokonalý "oheň" nebo "posvátný plamen", také známý jako "plamen duchovních dvojčat". Na Vaší obloze to symbolizuje posvátné spojení dvou energií - heliakický východ Síria. Sírius nese energie Isis, velké matky, a Slunce mužské energie Ra-Herakuti-Osiria. V jejich posvátném spojení spočívá dokonalá vyváženost srdečné radosti a kreativity, které jsou potřeba pro společné tvoření s posvátným duchem.
 
Po přechodu do slunečního znamení Lva se bude tato bohyně projevovat jako ohnivá bohyně, radostná, horká, teplá, smyslná, perfektní síla pro ultimativní přeměnu a znovustvoření kosmu.
 
Nejmilejší pomocníci světla, energie budou intenzivní, elektrické, radostné, turbulentní a kreativní! Zůstaňte ukotveni ve svém centru, ve světlu a míru, buďte klidní a trpěliví. Jděte po Vaší cestě životem s velkorysostí, úctou a bezpodmínečnou láskou.
 
Vše bude na velmi hluboké úrovni proměňováno a znovuzrozeno. Vy nejmilejší, již nejste těmi lidmi, co před 10 lety. Jste jiní a Země je jiná. Jste světlejší a zářivější, jste lidskými anděli, kteří napomáhají Zemi a nové lidské společnosti ke znovuzrození. Odeberte se s námi do proudu těchto energií lásky, míru, radosti a lásky.
 
Nové úkoly a nové dohody a "čtvrtá" vlna
Nejmilejší pomocníci světla, většina z Vás úspěšně dokončila své "dohodnuté úkoly" již v době před znovustvořením vesmíru. V současnosti si domlouváte a přijímáte nové úlohy a začínáte s novou prací, na kterou jste se připravovali a vzdělávali.
 
Mnoho z Vás nyní přistoupí na duchovní spojení s duchovním partnerem a budou spolu pracovat jako tým. Tyto milující a tvořivé a radostné energie budou součástí toho, jak budete novou Zemi a nové energie této periody zažívat, přivedou Vás k okamžiku znovustvoření kosmu.
 
Pro mnoho z Vás je toto okamžik, kdy vstoupíte do svého plného potenciálu a projevíte světu, kdo opravdu jste. Je čas vyjádřit Vaši sílu a dovolit Vašemu světlu se zviditelnit. Až začne proudit energie hvězdné brány Lva k Zemi, uskuteční se masové probuzení, které budeme nazývat "čtvrtou vlnou".
 
Ti, kteří budou ve "čtvrté vlně", nejsou částí rodiny pomocníků světla jako Vy, jsou to "zcela normální" lidé, kteří se probudí jako ti, kdo jsou, a budou hledat rodinu pomocníků světla, aby se k nim připojili, měli jejich podporu a sjednotili se s nimi. Budou rozčarováni jakmile energie zrychlí události v jejich životě. Milá rodino pomocníků světla, bude to Vaším úkolem je podporovat tím, že jim budete posílat svoje světlo, že budete žít svoji pravdu a ukážete jim, že lidé mohou být i v těchto nových energiích vyrovnaní a v pohodě.
 
Byli jste pro tuto dobu vzděláváni a připravováni po mnoho inkarnací a po mnoho tisíc let. Nyní je čas probuzení. Nyní je čas stvoření. Je to doba znovuzrození kosmu - zrodí se nová realita a nový kosmos.
 
Energie v červenci
Slunce bude do 23.7. ve vodním znamení Raka (jemná a pečující energie) a pak přejde do ohnivého temperamentního Lva.
Nov byl 14.7. Ve znamení Raka (mírný, jemný, láskyplný a hluboký).
Úplněk byl 30.7. ve Vodnáři, se Sluncem ve Lvu, v období hvězdné brány Lva, což s sebou dokonale přinese energie nového věku. Bude to intenzivní doba, respektujte tyto energie, uctívejte je meditacemi a rituály se světlem.
Jupiter a Pluto jsou oba retrográdní (ustupují) ve znamení Střelce a centrum galaxie stojí 26 stupňů ve Střelci, což dá k dispozici galaktickou moc, která bude motorem pro nadcházející hluboké změny.
 
Vy nejmilejší, přejeme Vám vše nejlepší při vytváření nové Země. Neboť toto je Váš osud a je čas se probudit a projevit, kdo jste. Neboť Vy jste děti hvězd. Vy jste božskou esencí v lidské podobě. Vy jste mocnými stvořiteli.
 
Vy jste.
 
Nyní přišel čas!
 
© 2007-8 Celia Fenn und Starchild Global
 
přeložila Martina Mangová

 

 

Pokud se vám tento článek líbil, přidejte jej na

 

[Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 1] 1 2 3 4 5
Celý článek | Zpět | Komentářů: 6 | Informační e-mailVytisknout článek


Komentovat článek     

Pro přidávání komentářů musíte být čtenář registrovaný a přihláąený a mít nastavený odběr info-mailů.


 

NAHORU | Hlavní stránka

kulatý roh  Přihlášený čtenářkulatý roh

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


kulatý roh  Aktualitykulatý roh
16. 11. 2020:

Profesor dr. Ivo Budil: "Bylo by nespravedlivé popírat obrovské vzepětí emocí v listopadu 1989 spjatých právě s osobou Václava Havla. Ocitl se zkrátka ve správný čas na pravém místě...
Bylo to skutečné národní společenství, naplněné pozitivní energií a historickým optimismem. Zrodila se mobilizující a osvobozující vize, která mohla dát českému národu obrovský rozvojový impulz. To, že k tomu nedošlo, mělo několik příčin. Především jsme byli navzdory různým vzletným frázím západních státníků řazeni do mocenského bloku, který objektivně prohrál čtyřicetiletý konflikt. A jak prozíravě prohlásil keltský náčelník Brennus v roce 387 před Kristem po vítězství nad Římany: „Běda poraženým.“ Česká republika byla do nového evropského ekonomického systému začleněna jako závislá a využívaná periférie, jejíž produktivita, pracovní síly a potenciál měly primárně pomoci posílit zhoršující se výkonnost západoevropského hospodářství. Významná část místní politické elity, a to v čele s Václavem Havlem, si tuto skutečnost buď vůbec neuvědomovala, nebo zmíněné kolonizaci přímo napomáhala...
"

Celý článek...


03. 11. 2020:

Publicista a spisovatel Benjamin Kuras: "Mimořádně komická jsou – po všech těch neprokázaných nařčeních Trumpa – nyní naopak prokázaná odhalení hrátek Bidenova syna Huntera s Ukrajinou, Ruskem a Čínou, nalezených v porouchaném laptopu, který ten trouba nechal v opravně a zapomněl si jej vyzvednout. Figurují tam dolárky za zprostředkování kontaktu na Bidena, když byl viceprezidentem. Jako třeba měsíční padesátitisícové platby od ukrajinského energetického holdingu Burisma nebo tříapůlmilionový šek od manželky bývalého moskevského starosty. Teda bylo by to komické, kdyby na tom nebylo tragické to, že polovině Američanů to nevadí."

Celý článek...


01. 11. 2020:

Blesk ty fotografie nepořídil, Blesk ty fotografie koupil. Víte, co to znamená? Ministr zdravotnictví padl na politickou provokaci,“ řekl ve studiu ČT24 komentátor Českého rozhlasu Petr Nováček.

Celý článek...


27. 10. 2020:

Profesor Ivo Budil: "Přiznám se, že neznám žádného novináře z Blesku, ale domnívám se, že nejde o poeticky naladěné a citlivé osoby chodící o půlnoci o samotě rozjímat na opuštěné hradby Vyšehradu o smyslu českých dějin. Ten člověk tam bezpochyby šel za určitým cílem, který splnil. Nenazýval bych ho jednoduše udavačem, protože prostě dělal svoji práci. Pan profesor Prymula náležel mezi mocné muže, kteří mají vlivné nepřátele. Podobné praktiky jsme v české politice zažili již mnohokrát, a to včetně svržení předsedy vlády. Pan profesor Prymula není prvním a ani zdaleka posledním, komu se něco podobného přihodilo...
Problém České republiky spočívá v tom, že mocenské jádro Evropské unie má zájem na tom, udržovat ji v polokoloniálním či periferním postavení, k čemuž slouží liberálně levicové a aktivistické politické strany, mainstreamová média a akademické kruhy. Jakýkoliv náznak lidového vůdce, který by české společnosti umožnil plně využít její potenciál, tedy musí být zničen či diskreditován.
"

Celý článek...


27. 10. 2020:

Jaroslav Štefec: Něco tady smrdí. A hodně. Akce, jejímž cílem byla likvidace Romana Prymuly a jeho odstavení z postu ministra zdravotnictví má všechny atributy klasické operace bezpečnostních služeb. Prolhané, plné podivností a postavené na písku. Takže kdybych si mohl tipnout, směřovaly by moje úvahy spíše než oblíbeným „směrem Moskva“ (případně Peking) daleko pravděpodobnější českou cestou, případně směrem k našim „spojencům“. Podivností typu „agenta s kufrem plným ricinu“ je víc než dost. Počínaje otázkou, kdo poslal fotografa bulvárního plátku v daný čas na dané místo, až po „podivné“ znalosti jistého Moravce, takto naduté a arogantní hlásné trouby antibabišovské tak zvaně „veřejnoprávní“ televize...
Ten, kdo celou akci připravil a naplánoval, rozhodně počítal s reakcí „antirouškařů“ a dalších obhájců „práva na vymření půlky národa“, samozřejmě té, v níž nebudou oni...

Celý článek...
WebArchiv - archiv českého webu        optimalizace PageRank.cz       Bělehrad.Cz      Výrobky z konopí a bio bavlny - URBANSHOP     

Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS v2.8.3a - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Aby bylo legislativě EU učiněno zadost, vezměte na vědomí, že tento web využívá cookies, jako naprostá většina všech stránek na internetu. Dalším používáním webu s jejich využitím souhlasíte.

Redakce neodpovídá za obsah článků, komentářů ke článkům a diskusí ve Fóru,
které vyjadřují názory autorů a nemusí se vždy shodovat s názorem redakce.
Pro zpoplatněné weby platí zákaz přebírání článků z Jitřní země!