Jitřní země je věnována duchovní tématice, jako jóga, witchcraft, kult Bohyně, posvátná sexualita, tantra, mystika, ale tématem je i zdravá výživa, vegetariánství, ekologie, léčivé rostliny.
Jitřní země 
Translate - select language ^
 
  Dnešní datum: 22. 10. 2020     | Mapa stránek | Fórum JZ | Galerie JZ | Na Chvojnici | Galerie Na Chvojnici | Biozahrada |
   
 
kulatý roh  Náhodný citátkulatý roh
Karel Havlíček Borovský
Kdo si nechce hubu spálit, musí mlčet nebo chválit

kulatý roh  Hlavní menukulatý roh
Hlavní stránka
Mapa stránek Jitřní země
Přehled rubrik
Odkazy
Galerie Jitřní země
Ankety
Nejčtenější stovka
Rozšířené vyhledávání
Poslat nové heslo
Upravit čtenářskou registraci
Zrušit svoji registraci čtenáře

kulatý roh  Přehled rubrikkulatý roh

kulatý roh  Nejčtenějšíkulatý roh
Aktuální stav
(12. 01. 2018, 2861x)
Svět se mění
(19. 11. 2017, 2801x)
Naslouchejte si každou vteřinou
(02. 11. 2017, 2788x)
Váš rok
(02. 01. 2018, 2459x)
Mayský sněm promlouvá
(15. 11. 2017, 2416x)

kulatý roh  Počasí, Slunce, Lunakulatý roh

Solar X-rays:
Status
Geomagnetic Field:
Status
Aktuální snímky Slunce


kulatý roh  O Jitřní zemikulatý roh
Jitřní země
ISSN 1801-0601
Vydavatel: J. Holub, Kralice n. Osl.
Jitřní země byla založena na pod­zim roku 2000. Věnuje se hlavně duchovní tématice, ať už je to jó­ga, witchcraft (wicca), kult Bo­hy­ně, posvátná sexualita a tantra, mys­ti­ka, New Age, ša­ma­nis­mus ale také třeba zdravá výživa, vege­tari­án­ství, lé­čivé rost­liny a eko­logie.

Duchovno

* Kořeny lidské civilizace


Pozvánka - Duchovno - 14. 02. 2008 (3560 přečtení)

„Kdo nezná svoje kořeny, nezná sám sebe“.

Již mnohokrát použili „mocní“ tohoto světa stejný vzorec pro ovládnutí druhé kultury. Vzali lidem jejich kořeny – přetvořili jejich dějiny, zmanipulovali jejich jazyk, písmo, rituály. Tím jim odebrali i možnost plně prožívat moudrost a vědomosti jejich předků. Ty jsou ovšem nedílnou součástí schopnosti žít plnohodnotným a vědomým životem. Jak málo stačí k ovládnutí jiné kultury.


       A tak i já jsem si pokládal otázku: „Kdo jsem a odkud pocházím?“ Pomineme-li ve vší úctě teorii pana Darwina, nabídnou se nám dvě pravdě podobné možnosti. Obě mají velké množství svých zastánců a obě jsou svým způsobem zdokumentovány ve starých textech, kresbách a bájích. Ani jednu možnost tedy nelze vyloučit. Pojďme si obě teze přiblížit. Jedna z nich tvrdí, že člověka vytvořila technicky vysoce vyspělá civilizace. Ta jasně vymezila původní předurčení člověka jako nástroj pro manuální práci a k uspokojování svých fyzických potřeb. Dnes bychom tyto bytosti nazvali klony. Druhá teze vidí člověka jako bytost, kterou stvořila vesmírná inteligence – Stvořitel – jako svůj obraz. Tím mu dala do vínku i nekonečnou moudrost a možnost prožívat různé úrovně vědomí podle jeho vlastního rozhodnutí – tedy svobodu volby.

       Kde je tedy pravda? Pokud by byla pouze na jedné straně znamenalo by to, že některá z verzí je chybná. Avšak v lidském vědomí nemůže vyvstat nic, co by nemělo jakýsi reálný základ. Neboli: „Na všem je vždy něco pravdy“. Z toho logicky vyplývá, že obě možnosti by měly být správné!? Ale jak je to možné?

       Pojďme se na věc podívat z jiného pohledu. Paralelní světy, či existence různých dimenzí jsou dnes již běžně přijímané, a to i částí vědeckých kruhů. Zkusme si tedy představit, že na počátku tohoto příběhu existovaly na naší planetě dvě (nebo i více) dimenzí najednou. V jedné z nich žili lidé – klony, a v druhé dimenzi lidé – výtvor vesmírné inteligence – Stvořitele. Jejich světy se vzájemně neprolínaly a obě úrovně žily svým vlastním životem, ve svých vlastních energetických vibracích. Co se však stane, když „stvoření“ lidé začnou svoje energetické vibrace snižovat? Začne se úměrně snižovat i jejich vědomí. A pokud se jejich vibrace sníží na úroveň lidí – klonů, obě dimenze se prolnou a mohou i splynout! Ale proč by vědomý člověk začal snižovat svou energii, a tím upadl do nevědomosti? Těžko říci. Snad se mohlo jednat o součást plánu, kdy se lidé „od Stvořitele“ svobodně a vědomě rozhodli podstoupit zkoušku a projít „temným“ údolím nevědomosti.

       Tímto by se mohlo vysvětlit i náhlé zmizení mayské civilizace, která nemusela zkoušku přijmout, nebo mohla z vlastní vůle, či z jiného důvodu zvýšit své energetické vibrace a přesunout se zpátky do své domovské úrovně. Avšak předtím nám zanechala doklady svojí vyspělé kultury a mimo jiné i svůj kalendář, který končí rokem 2012, jež mnoho lidí pokládá za možný konec světa. Zřejmě se však jedná o datum a jeden z důležitých mezníků, kdy se obě dimenze začnou znovu výrazně rozcházet a lidé začnou přecházet do své původní energetické úrovně, do své domoviny. Tento proces však může probíhat postupně i mnoho let a zřejmě začal již vstupem do tohoto nového tisíciletí.

       Logicky se nám nabízí otázka: „Kdo z lidí dokáže vstoupit do nového „Zlatého věku“ a kdo ne?“ Zřejmě to bude otázka volby a svobodného rozhodnutí každého člověka a pro nikoho z lidí není brána uzavřena. Vše je pouze otázkou vědomí a svobodné volby.
 

                                                                                              © Jaromír Fiala 2008
                                                                                            www.polibekatlantidy.cz
                                                                                             www.kissofatlantis.com

Celý článek | Zpět | Informační e-mailVytisknout článek

 

NAHORU | Hlavní stránka

kulatý roh  Přihlášený čtenářkulatý roh

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


kulatý roh  Aktualitykulatý roh
07. 10. 2020:

Ladislav Petráš: " Vůbec se nedivím USA, SRN VB a dalším zemím, že mají z Ruska strach. Vždyť žádný jejich občan by asi neustál to, co občané Ruska: Skripal a jeho dcera a jako poslední (zatím) případ Navalnyj. Ten prý odolal dokonce zdokonalenému Novičoku. To je opravdu hrozba zejména pro členské země NATO. Představte si, že takto chemicky odolný Rus přijede třeba do ČR a začne tady okolo sebe sypat Novičok (jako kdyby nestačil ten zpropadený ricin v kufru). No hrůza jen pomyslet... "

Celý článek...

Pozn. red.:  U všech afér, dezinformací i "informací" je vždy na místě stará otázka: Kdo z toho má prospěch?


26. 09. 2020:

Vytvoření koalice proti dokončení výstavby Nord Stream 2 vedené Spojenými státy naznačuje, že Washington nastoupil na cestu „hospodářského lupičství“, píše bulharský deník Duma. Jak si je jistý autor bulharského vydání, USA se tímto způsobem snaží nejen eliminovat konkurenta, ale také nadále udržovat Evropu na krátkém vodítku.

Celý článek...


18. 09. 2020:

Jan Schneider: "Tak nám zase někoho otrávili. Jegora Gajdara v Irsku (2006), Skripalovy ve Velké Británii (2018), a teď Navalného v Německu? Kdyby ho ale opravdu otrávili nervovým jedem na bázi organofosfátů v Rusku, byl by dávno nebožtík a kolem něj by bylo mnoho dalších. Kdyby ho otrávili toutéž látkou v Německu, dopadlo by to stejně. To je moc divných věcí najednou. Ti novodobí Goebbelsové ale tvrdí, že se tak opravdu stalo, a že na odebraných vzorcích tu shodu potvrdilo několik laboratoří. Má to jen jeden háček. Ty vzorky nebyly odebrány forenzně průkazným způsobem. Neobstály by před jakýmkoliv soudem jako důkaz ani v případě ukradené koloběžky..."

Celý článek...


11. 09. 2020:

Jan Keller: Novičok patří spolu s ricinem do skupiny vysoce toxických chemických látek, které Rusko používá ve třech jasně definovaných případech.

  • Za prvé tehdy, když má pocit, že minulé sankce, které proti němu byly přijaty, jsou příliš slabé, ztrácejí svoji účinnost a potřebovaly by zdůraznit.
  • Za druhé Rusové k některé z těchto látek sahají, když mají dojem, že jejich diplomatické vztahy s jinou zemí jsou jakžtakž uspokojivé, takže je nutno je náležitě vyostřit a zdramatizovat. Za tímto účelem se někdy spokojují pouze s fingovanou hrozbou, kterou se snaží široce medializovat s pomocí těch nejvěrohodnějších mediálních kanálů.
  • Nejběžnější je třetí případ, kdy sahají k novičoku proto, aby zhatili některý z projektů, na němž s partnerskou stranou léta spolupracovali a od něhož si slibují velký ekonomický přínos. V posledním případě šlo o to, že Rusové potřebovali, aby v Německu vznikl odpor proti plynovodu Nord Stream 2, který je právě před dokončením. Protože Německo zůstávalo hluché vůči americkým výhradám proti tomuto energetickému projektu, museli Rusové sáhnout k novičoku, aby měli odpůrci rusko-německé spolupráce v oblasti energetiky silnější argumenty.

Celý článek...


10. 09. 2020:

„Díky sankcím zavedeným v roce 2014 je dnes Rusko mnohem méně závislé na přílivu zahraničního kapitálu, takže pandemie způsobila jeho ekonomice menší škody," vysvětlila v rozhovoru pro agenturu Bloomberg Elina Ribakova, zástupkyně hlavní ekonomky z Institutu mezinárodních financí ve Washingtonu.

Celý článek...
WebArchiv - archiv českého webu        optimalizace PageRank.cz       Bělehrad.Cz      Výrobky z konopí a bio bavlny - URBANSHOP     

Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS v2.8.3a - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Aby bylo legislativě EU učiněno zadost, vezměte na vědomí, že tento web využívá cookies, jako naprostá většina všech stránek na internetu. Dalším používáním webu s jejich využitím souhlasíte.

Redakce neodpovídá za obsah článků, komentářů ke článkům a diskusí ve Fóru,
které vyjadřují názory autorů a nemusí se vždy shodovat s názorem redakce.
Pro zpoplatněné weby platí zákaz přebírání článků z Jitřní země!