Jitřní země je věnována duchovní tématice, jako jóga, witchcraft, kult Bohyně, posvátná sexualita, tantra, mystika, ale tématem je i zdravá výživa, vegetariánství, ekologie, léčivé rostliny.
Jitřní země 
Translate - select language ^
 
  Dnešní datum: 21. 10. 2020     | Mapa stránek | Fórum JZ | Galerie JZ | Na Chvojnici | Galerie Na Chvojnici | Biozahrada |
   
 
kulatý roh  Náhodný citátkulatý roh
Rudyard Kipling:
Moc bez odpovědnosti je odvěkou výsadou kdejaké běhny.

kulatý roh  Hlavní menukulatý roh
Hlavní stránka
Mapa stránek Jitřní země
Přehled rubrik
Odkazy
Galerie Jitřní země
Ankety
Nejčtenější stovka
Rozšířené vyhledávání
Poslat nové heslo
Upravit čtenářskou registraci
Zrušit svoji registraci čtenáře

kulatý roh  Přehled rubrikkulatý roh

kulatý roh  Nejčtenějšíkulatý roh
Aktuální stav
(12. 01. 2018, 2859x)
Svět se mění
(19. 11. 2017, 2796x)
Naslouchejte si každou vteřinou
(02. 11. 2017, 2785x)
Váš rok
(02. 01. 2018, 2454x)
Mayský sněm promlouvá
(15. 11. 2017, 2412x)

kulatý roh  Počasí, Slunce, Lunakulatý roh

Solar X-rays:
Status
Geomagnetic Field:
Status
Aktuální snímky Slunce


kulatý roh  O Jitřní zemikulatý roh
Jitřní země
ISSN 1801-0601
Vydavatel: J. Holub, Kralice n. Osl.
Jitřní země byla založena na pod­zim roku 2000. Věnuje se hlavně duchovní tématice, ať už je to jó­ga, witchcraft (wicca), kult Bo­hy­ně, posvátná sexualita a tantra, mys­ti­ka, New Age, ša­ma­nis­mus ale také třeba zdravá výživa, vege­tari­án­ství, lé­čivé rost­liny a eko­logie.

Duchovno

* Maskování – zastírání skutečnosti


Jiřina Miltech - Duchovno - 19. 06. 2008 (4438 přečtení)

Překrytí energií Tmy Mistrovskými energiemi

Jak je mi těžko u srdce, když se mám podělit se zkušenostmi s destruktivními energiemi. Tak ráda bych šla životem výlučně se zážitky s energiemi, jež nazýváme LÁSKOU. Stále však žijeme v duálním světě a naše úkoly jsou zde pro nás zhmotněny v duálním provedení. Učíme se Světlu – dobru, tudíž naše úkoly v tomto světě Světla jsou pro zdůraznění a kontrast projeveny v duální podobě Světla – v podobě Tmy – nedobra.


Před 10 lety jsem zoufale volala o pomoc a inspiraci. Pak jsem se dostala díky „multi levlu marketingu“ a jejich vzdělávacímu systému prostřednictvím knížek osobního růstu ke knížkám o duchovnosti. Ty mně připravily na setkání s Hnutím pro vědomí Krishny. Byla jsem naprosto spokojena. Poznala jsem spoustu lidí – tu nejčistší a nejupřímnější společnost ve svém prozatímním životě. Studovala jsem s nimi Védy, pracovala na svém základním duchovním vzdělání. Byla jsem prostě nadšena, protože konečně dostávala potravu ke svému posílení i má duše. O harekrišnovské kuchyni se nemusím zmiňovat, tu všichni aspoň z doslechu známe.

Pak se mi dostalo té cti seznámit se s Duchovním Mistrem tohoto hnutí. Jestli nevíte, kdo jím je, kupte si jeho knížku – prodá vám ji každý mnich v šafránovém rouchu. Je jich kolem nás hodně. Byla jsem unesena. Všechny spisy jsou velice logicky a čtivě napsány. Kochala jsem se smysluplným čtením.

Samozřejmě každodenní duchovní prací se mi zvyšovaly vibrace. Získala jsem schopnost nahlédnout pod skutečnost věcí. Snad se to dá nazvat vhledem. Dívala jsem se s láskou na obrázek Mistra pro náš vesmír pro dalších deset tisíc let. Má čistá soustředěnost byla odměněna. Zahlédla jsem co je skryto pod aurou mistrovských energií, jež tato bytost vyzařovala do prostoru.

Byla jsem zděšena, protože pod rouškou čistoty jsem uviděla démonickou bytost. Byla šedé až černé barvy a koukala se velice zmateně a vystrašeně, že jí někdo vidí bez maskování. Ani jsem si netroufala se o tento vjem podělit se svými kolegy. Věděla jsem, co by mi odpověděli. Dopadla bych stejně jako čarodějnice v době inkvizice. Snad by mně neupálili, ale zcela jistě bych byla pranýřována a zostuzena, protože zjevně podle zásad tohoto společenství, mně dostaly do svých spárů démonské síly.

Dále jsem studovala védskou filozofii a hledala v ní to dobré, to ryzí, co je skryté pod mistrovským maskováním bytostmi destrukce. A věřte, je toho mnoho. V současnosti se zabýváme zkoumáním, co je v Bibli pravé a co je tam přidané nebo odebrané. Zrovna tak dopadly i Védy. Také se staly nástrojem mocných k ovládnutí otroků – obyčejných lidí – těch, kteří na mocné pracují.

I toto je plánem a záměrem Nejvyššího. Na konci každého věku a na začátku nového – navazujícího, je třeba ztížit podmínky pro duchovní vzestup lidských bytostí. Je to ono „odstraňování zrna od plev“. Dále pokračují ti, kdo jsou schopni prohlédnout ono energetické mlžení, jež vytvářejí destruktivní bytosti pro svůj osobní prospěch.

„Věrni“ zůstávají jen ti, kteří jsou příliš pohodlní dát si další práci se studiem a zabudovat do každého okamžiku svého života „zlatou síť lásky“, kterou překryjí vše kolem sebe, aby „poznali a procítili“ ryzost čistoty svého bytí, všeho, co tvoří a co je součástí jejich života.

Jsme uklidňováni ze všech stran (shora i zdola), že nakonec všichni prohlédneme. Krásná a příjemná představa, pokud si včas neuvědomíme, co to dá další duchovní práce na sobě samém. Jedná se o překonání starých názorů zuby nehty se držících v naší skutečnosti. Jsou to sebelítost a alibismus. Mocné démonské programy. Testují naše odhodlání a skutečnou vyspělost naší bytosti na fyzické úrovni bytí. Naše duše samozřejmě ví a okamžitě by nás o tom informovala, kdybychom ji přes své nebetyčné ego naslouchali.

Ano. I radar a vše kolem něho můžeme překrýt „zlatou sítí lásky“. Jen ten cíl nesmí být laksní. Provedení za účelem odhalení skutečné pravdy. Jinak bychom dělali to, co všichni světští i církevní mocipáni. Mlžili bychom skutečnost sami před sebou. Toho skutečného, co se skrývá pod rouškou láskyplné ochrany nás všech. Krásná látka ke zpracování. Plná zvratových překvapení.

Přeji zdar a požehnání našemu „lovu na pravdu“. Ať ve vašich sítích uvízne jen pravda a skutečná láska, ne ta maskovací.

Jiřina Miltech
 

 

 

Pokud se vám tento článek líbil, přidejte jej na

 

[Akt. známka: 1,75 / Počet hlasů: 8] 1 2 3 4 5
Celý článek | Zpět | Komentářů: 18 | Informační e-mailVytisknout článek


Komentovat článek     

Pro přidávání komentářů musíte být čtenář registrovaný a přihláąený a mít nastavený odběr info-mailů.


 

NAHORU | Hlavní stránka

kulatý roh  Přihlášený čtenářkulatý roh

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


kulatý roh  Aktualitykulatý roh
07. 10. 2020:

Ladislav Petráš: " Vůbec se nedivím USA, SRN VB a dalším zemím, že mají z Ruska strach. Vždyť žádný jejich občan by asi neustál to, co občané Ruska: Skripal a jeho dcera a jako poslední (zatím) případ Navalnyj. Ten prý odolal dokonce zdokonalenému Novičoku. To je opravdu hrozba zejména pro členské země NATO. Představte si, že takto chemicky odolný Rus přijede třeba do ČR a začne tady okolo sebe sypat Novičok (jako kdyby nestačil ten zpropadený ricin v kufru). No hrůza jen pomyslet... "

Celý článek...

Pozn. red.:  U všech afér, dezinformací i "informací" je vždy na místě stará otázka: Kdo z toho má prospěch?


26. 09. 2020:

Vytvoření koalice proti dokončení výstavby Nord Stream 2 vedené Spojenými státy naznačuje, že Washington nastoupil na cestu „hospodářského lupičství“, píše bulharský deník Duma. Jak si je jistý autor bulharského vydání, USA se tímto způsobem snaží nejen eliminovat konkurenta, ale také nadále udržovat Evropu na krátkém vodítku.

Celý článek...


18. 09. 2020:

Jan Schneider: "Tak nám zase někoho otrávili. Jegora Gajdara v Irsku (2006), Skripalovy ve Velké Británii (2018), a teď Navalného v Německu? Kdyby ho ale opravdu otrávili nervovým jedem na bázi organofosfátů v Rusku, byl by dávno nebožtík a kolem něj by bylo mnoho dalších. Kdyby ho otrávili toutéž látkou v Německu, dopadlo by to stejně. To je moc divných věcí najednou. Ti novodobí Goebbelsové ale tvrdí, že se tak opravdu stalo, a že na odebraných vzorcích tu shodu potvrdilo několik laboratoří. Má to jen jeden háček. Ty vzorky nebyly odebrány forenzně průkazným způsobem. Neobstály by před jakýmkoliv soudem jako důkaz ani v případě ukradené koloběžky..."

Celý článek...


11. 09. 2020:

Jan Keller: Novičok patří spolu s ricinem do skupiny vysoce toxických chemických látek, které Rusko používá ve třech jasně definovaných případech.

  • Za prvé tehdy, když má pocit, že minulé sankce, které proti němu byly přijaty, jsou příliš slabé, ztrácejí svoji účinnost a potřebovaly by zdůraznit.
  • Za druhé Rusové k některé z těchto látek sahají, když mají dojem, že jejich diplomatické vztahy s jinou zemí jsou jakžtakž uspokojivé, takže je nutno je náležitě vyostřit a zdramatizovat. Za tímto účelem se někdy spokojují pouze s fingovanou hrozbou, kterou se snaží široce medializovat s pomocí těch nejvěrohodnějších mediálních kanálů.
  • Nejběžnější je třetí případ, kdy sahají k novičoku proto, aby zhatili některý z projektů, na němž s partnerskou stranou léta spolupracovali a od něhož si slibují velký ekonomický přínos. V posledním případě šlo o to, že Rusové potřebovali, aby v Německu vznikl odpor proti plynovodu Nord Stream 2, který je právě před dokončením. Protože Německo zůstávalo hluché vůči americkým výhradám proti tomuto energetickému projektu, museli Rusové sáhnout k novičoku, aby měli odpůrci rusko-německé spolupráce v oblasti energetiky silnější argumenty.

Celý článek...


10. 09. 2020:

„Díky sankcím zavedeným v roce 2014 je dnes Rusko mnohem méně závislé na přílivu zahraničního kapitálu, takže pandemie způsobila jeho ekonomice menší škody," vysvětlila v rozhovoru pro agenturu Bloomberg Elina Ribakova, zástupkyně hlavní ekonomky z Institutu mezinárodních financí ve Washingtonu.

Celý článek...
WebArchiv - archiv českého webu        optimalizace PageRank.cz       Bělehrad.Cz      Výrobky z konopí a bio bavlny - URBANSHOP     

Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS v2.8.3a - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Aby bylo legislativě EU učiněno zadost, vezměte na vědomí, že tento web využívá cookies, jako naprostá většina všech stránek na internetu. Dalším používáním webu s jejich využitím souhlasíte.

Redakce neodpovídá za obsah článků, komentářů ke článkům a diskusí ve Fóru,
které vyjadřují názory autorů a nemusí se vždy shodovat s názorem redakce.
Pro zpoplatněné weby platí zákaz přebírání článků z Jitřní země!