Jitřní země je věnována duchovní tématice, jako jóga, witchcraft, kult Bohyně, posvátná sexualita, tantra, mystika, ale tématem je i zdravá výživa, vegetariánství, ekologie, léčivé rostliny.
Jitřní země 
Translate - select language ^
 
  Dnešní datum: 21. 10. 2020     | Mapa stránek | Fórum JZ | Galerie JZ | Na Chvojnici | Galerie Na Chvojnici | Biozahrada |
   
 
kulatý roh  Náhodný citátkulatý roh
polský básník Julian Tuwim:
"Mysleme na chudé", řekl lodžský fabrikant: "To nic nestojí."

kulatý roh  Hlavní menukulatý roh
Hlavní stránka
Mapa stránek Jitřní země
Přehled rubrik
Odkazy
Galerie Jitřní země
Ankety
Nejčtenější stovka
Rozšířené vyhledávání
Poslat nové heslo
Upravit čtenářskou registraci
Zrušit svoji registraci čtenáře

kulatý roh  Přehled rubrikkulatý roh

kulatý roh  Nejčtenějšíkulatý roh
Aktuální stav
(12. 01. 2018, 2859x)
Svět se mění
(19. 11. 2017, 2796x)
Naslouchejte si každou vteřinou
(02. 11. 2017, 2785x)
Váš rok
(02. 01. 2018, 2454x)
Mayský sněm promlouvá
(15. 11. 2017, 2412x)

kulatý roh  Počasí, Slunce, Lunakulatý roh

Solar X-rays:
Status
Geomagnetic Field:
Status
Aktuální snímky Slunce


kulatý roh  O Jitřní zemikulatý roh
Jitřní země
ISSN 1801-0601
Vydavatel: J. Holub, Kralice n. Osl.
Jitřní země byla založena na pod­zim roku 2000. Věnuje se hlavně duchovní tématice, ať už je to jó­ga, witchcraft (wicca), kult Bo­hy­ně, posvátná sexualita a tantra, mys­ti­ka, New Age, ša­ma­nis­mus ale také třeba zdravá výživa, vege­tari­án­ství, lé­čivé rost­liny a eko­logie.

Duchovno

* Vidět očima lásky nikdy neomrzí


Jiřina Miltech - Duchovno - 05. 07. 2008 (2627 přečtení)

Život je vědomá meditace
Mým životním partnerem pro toto vtělení je úžasný muž. Jsme skutečně ideální manželství. On je typický „hmoťák“ a já mám tendenci se neustále „vznášet“ – nebýt nohama na zemi. Jsem mu skutečně vděčná, že mě – třeba v posledním momentě – vždy spolehlivě za achilovku stáhne zpět do naší společné reality. Bez něj bych jen těžko mohla naplnit svou část úkolu, který v této době máme především naplnit: „Jak v nebi – tak i na Zemi.“ Zřejmě bych už nenaplnila svou část tvoření v rámci Stvoření „- tak i na Zemi“. Tím by má existence zde ztratila svůj smysl.


Díky němu jsem schopná být zde, i když neustále ve stavu meditace, protože na něj se skutečně mohu spolehnout. Vždy mně ukotví na pozemské rovině. On je má životní jistota. Jistota toho, že mohu v klidu duchovně stoupat. V okamžiku, kdy začínám hodně ulítávat, vždy mně zachrání pro existenci na této úrovni bytí – bytí člověkem na úrovni pozemské existence.

Mohu si užívat svou část tvoření v rámci Stvoření bez starosti o vědomé udržení se zde. Velice mně to baví a mám pocit, že se mi i daří. Až si mnohokrát říkám, zda v okamžiku, kdy bude náš úkol pro tuto inkarnaci naplněn, zda zde budu ještě moci a nebo chtít zůstat. Zda bude mít bytí zde ještě nějaký význam. Po naplnění plánu pro tento život budu muset umřít? Budu mít pak co na práci?

Když nevím, zeptám se směrem vzhůru a moji rádcové z vyšších rovin bytí mi formou děje ve spánku odpoví.

Jsme na semináři. Jirka, náš oblíbený léčitel, baví přítomné. Zaměstnává je barevnými sklíčky různě pohozenými na stole. Přitom vypráví, co všechno lze za pomocí sklíček léčit. Proč to jde. Jaké programy jsou vloženy do sklíček – nosičů informací. Tím objasňuje co je třeba zrovna v této době řešit. Vlastně uvolňuje celou společnost, aby mohl v klidu odvádět svou práci léčitele. Dochází k vědomé meditaci a všichni lehce, nenásilnou a přitom užitečnou formou, odbourávají ono „přílišné chtění“, které tak blokuje příjem všeho dobrého, co nám život na této planetě přináší. Na něco se upneme a naší pozornosti unikne to, co opravdu potřebujeme.

Nakonec všichni, aniž by si to nějak výrazně uvědomovali, jsou relaxovaní, uvolnění a je úspěšně načato jejich léčení, které bude dobíhat v průběhu dalších dní.

Ozývá se Miluška. Je jí dobře a už teď se těší na další setkání. Pokaždé, když se společně setkáme, posunou se všichni energeticky o stupínek výše. Energeticky se překalibrováváme. Vlastně nyní nadšeně reaguje Miluščina dušička, protože je jí konečně dopřáno samotnou Miluškou pozornosti. Všichni jsme na tom stejně.

„Kdy se zase uvidíme? A budete se chtít s námi ještě setkat? Neomrzíme vás?“

Všichni se dívají na mně. A já se slyším odpovídat: „Dívat se očima lásky neomrzí nikdy.“

Pořád je to o tom jednom. V okamžiku, kdy si uvědomíme, že jediné, co má pro naši duši, pro náš duchovní vzestup, význam, v tom okamžiku se naplní smysl našeho bytí. Třeba pouhým uvědoměním si této skutečnosti. Nakročíme k aktivnímu – vědomému zapojení naší lidské bytosti do procesu duchovního vzestupu. V tomto okamžiku je naše duše blažená. A blaženost je vyšší chutí lásky.

Mise moudrosti je misí lásky, smysluplného tvoření v rámci Stvoření, které nás láskou a blažeností naplňuje. Blaženost je milostí – odměnou – jež se nám v hojné míře dostává, když plníme misi lásky, když žijeme svůj život v dobru a v lásce. Blaženost je onou hojností, jež nám předesílá svým poselstvím „Svatý grál“. To je jeho posláním i významem. Blaženost je pocit spokojenosti a naplněnosti po úspěšně vykonané práci.

Miluščin dotaz pak vyjadřuje touhu člověka po přirozeném a zdravém dopingu (úředně ještě nezakázaném) zvaném „blaženost“. Onom pocitu naplnění z hojnosti láskyplných činností. Činností na Cestě moudrosti skrze fyzickou zkušenost, skrze život.

Vidět očima lásky znamená dívat se a vidět vše, z čeho se tvoření v rámci Stvoření skládá. Chápat souvislosti a souvztažnosti všeho se vším. Vidě třeba i vinu, ale zároveň si uvědomovat prospěch, který z tohoto prožitku či díla, lidská bytost má. A radovat se z jeho úspěchu, který je zde vždy. Tedy i v případě údajného neúspěchu. Vždy se dostaví moudrost z prožitku zkušenosti na fyzické rovině bytí tady a teď. Třeba to tak někdy na první pohled nevypadá.

Získaná moudrost je vždy radost, tedy blaženost, tedy kýžený výsledek z výsledku našeho snažení – žití.

Po každé, když se díváme, díváme se očima lásky. Vidíme a cítíme moudrost, které jsme se svým pohledem v tomto okamžiku dotkli.

Dosaženou moudrostí, transformací svého života na vyšší úroveň vibrací, jsme si právě odstartovali další tvoření v rámci Stvoření. Očekáváme a již nyní vidíme, jak se formuje další moudrost, další blaženost ještě dokonalejší než ta, ze které se zrovna těšíme.

Nikdy nekončící moudrost, síla a blaženost z tvoření v rámci Stvoření.

Docela dobrý důvod k existenci na pozemské úrovni, nemyslíte?

Jiřina Miltech
 

 

 

Pokud se vám tento článek líbil, přidejte jej na

 

[Akt. známka: 3,67 / Počet hlasů: 6] 1 2 3 4 5
Celý článek | Zpět | Komentářů: 0 | Informační e-mailVytisknout článek


Komentovat článek     

Pro přidávání komentářů musíte být čtenář registrovaný a přihláąený a mít nastavený odběr info-mailů.


 

NAHORU | Hlavní stránka

kulatý roh  Přihlášený čtenářkulatý roh

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


kulatý roh  Aktualitykulatý roh
07. 10. 2020:

Ladislav Petráš: " Vůbec se nedivím USA, SRN VB a dalším zemím, že mají z Ruska strach. Vždyť žádný jejich občan by asi neustál to, co občané Ruska: Skripal a jeho dcera a jako poslední (zatím) případ Navalnyj. Ten prý odolal dokonce zdokonalenému Novičoku. To je opravdu hrozba zejména pro členské země NATO. Představte si, že takto chemicky odolný Rus přijede třeba do ČR a začne tady okolo sebe sypat Novičok (jako kdyby nestačil ten zpropadený ricin v kufru). No hrůza jen pomyslet... "

Celý článek...

Pozn. red.:  U všech afér, dezinformací i "informací" je vždy na místě stará otázka: Kdo z toho má prospěch?


26. 09. 2020:

Vytvoření koalice proti dokončení výstavby Nord Stream 2 vedené Spojenými státy naznačuje, že Washington nastoupil na cestu „hospodářského lupičství“, píše bulharský deník Duma. Jak si je jistý autor bulharského vydání, USA se tímto způsobem snaží nejen eliminovat konkurenta, ale také nadále udržovat Evropu na krátkém vodítku.

Celý článek...


18. 09. 2020:

Jan Schneider: "Tak nám zase někoho otrávili. Jegora Gajdara v Irsku (2006), Skripalovy ve Velké Británii (2018), a teď Navalného v Německu? Kdyby ho ale opravdu otrávili nervovým jedem na bázi organofosfátů v Rusku, byl by dávno nebožtík a kolem něj by bylo mnoho dalších. Kdyby ho otrávili toutéž látkou v Německu, dopadlo by to stejně. To je moc divných věcí najednou. Ti novodobí Goebbelsové ale tvrdí, že se tak opravdu stalo, a že na odebraných vzorcích tu shodu potvrdilo několik laboratoří. Má to jen jeden háček. Ty vzorky nebyly odebrány forenzně průkazným způsobem. Neobstály by před jakýmkoliv soudem jako důkaz ani v případě ukradené koloběžky..."

Celý článek...


11. 09. 2020:

Jan Keller: Novičok patří spolu s ricinem do skupiny vysoce toxických chemických látek, které Rusko používá ve třech jasně definovaných případech.

  • Za prvé tehdy, když má pocit, že minulé sankce, které proti němu byly přijaty, jsou příliš slabé, ztrácejí svoji účinnost a potřebovaly by zdůraznit.
  • Za druhé Rusové k některé z těchto látek sahají, když mají dojem, že jejich diplomatické vztahy s jinou zemí jsou jakžtakž uspokojivé, takže je nutno je náležitě vyostřit a zdramatizovat. Za tímto účelem se někdy spokojují pouze s fingovanou hrozbou, kterou se snaží široce medializovat s pomocí těch nejvěrohodnějších mediálních kanálů.
  • Nejběžnější je třetí případ, kdy sahají k novičoku proto, aby zhatili některý z projektů, na němž s partnerskou stranou léta spolupracovali a od něhož si slibují velký ekonomický přínos. V posledním případě šlo o to, že Rusové potřebovali, aby v Německu vznikl odpor proti plynovodu Nord Stream 2, který je právě před dokončením. Protože Německo zůstávalo hluché vůči americkým výhradám proti tomuto energetickému projektu, museli Rusové sáhnout k novičoku, aby měli odpůrci rusko-německé spolupráce v oblasti energetiky silnější argumenty.

Celý článek...


10. 09. 2020:

„Díky sankcím zavedeným v roce 2014 je dnes Rusko mnohem méně závislé na přílivu zahraničního kapitálu, takže pandemie způsobila jeho ekonomice menší škody," vysvětlila v rozhovoru pro agenturu Bloomberg Elina Ribakova, zástupkyně hlavní ekonomky z Institutu mezinárodních financí ve Washingtonu.

Celý článek...
WebArchiv - archiv českého webu        optimalizace PageRank.cz       Bělehrad.Cz      Výrobky z konopí a bio bavlny - URBANSHOP     

Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS v2.8.3a - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Aby bylo legislativě EU učiněno zadost, vezměte na vědomí, že tento web využívá cookies, jako naprostá většina všech stránek na internetu. Dalším používáním webu s jejich využitím souhlasíte.

Redakce neodpovídá za obsah článků, komentářů ke článkům a diskusí ve Fóru,
které vyjadřují názory autorů a nemusí se vždy shodovat s názorem redakce.
Pro zpoplatněné weby platí zákaz přebírání článků z Jitřní země!