Jitřní země je věnována duchovní tématice, jako jóga, witchcraft, kult Bohyně, posvátná sexualita, tantra, mystika, ale tématem je i zdravá výživa, vegetariánství, ekologie, léčivé rostliny.
Jitřní země 
Translate - select language ^
 
  Dnešní datum: 05. 12. 2020     | Mapa stránek | Fórum JZ | Galerie JZ | Na Chvojnici | Galerie Na Chvojnici | Biozahrada |
   
 
kulatý roh  Náhodný citátkulatý roh
Adam Michnik:
Na komunismu je nejhorší to, co přijde po něm.

kulatý roh  Hlavní menukulatý roh
Hlavní stránka
Mapa stránek Jitřní země
Přehled rubrik
Odkazy
Galerie Jitřní země
Ankety
Nejčtenější stovka
Rozšířené vyhledávání
Poslat nové heslo
Upravit čtenářskou registraci
Zrušit svoji registraci čtenáře

kulatý roh  Přehled rubrikkulatý roh

kulatý roh  Nejčtenějšíkulatý roh
Aktuální stav
(12. 01. 2018, 2951x)
Váš rok
(02. 01. 2018, 2548x)
Spojení duší
(23. 08. 2018, 2504x)
Co nás provází
(29. 01. 2018, 2388x)
Pracujte v souladu se svou duší
(14. 12. 2017, 2247x)

kulatý roh  Počasí, Slunce, Lunakulatý roh

Solar X-rays:
Status
Geomagnetic Field:
Status
Aktuální snímky Slunce


kulatý roh  O Jitřní zemikulatý roh
Jitřní země
ISSN 1801-0601
Vydavatel: J. Holub, Kralice n. Osl.
Jitřní země byla založena na pod­zim roku 2000. Věnuje se hlavně duchovní tématice, ať už je to jó­ga, witchcraft (wicca), kult Bo­hy­ně, posvátná sexualita a tantra, mys­ti­ka, New Age, ša­ma­nis­mus ale také třeba zdravá výživa, vege­tari­án­ství, lé­čivé rost­liny a eko­logie.

Šamanismus s J. Hawkenem

* Magický Cornwall s Johnem Hawkenem


Reklama - Šamanismus s J. Hawkenem - 18. 02. 2009 (9099 přečtení)

Cesta za poznáváním magické krajiny a silových míst Cornwallu s meditací a rituály. Vnější krajina, moře, vřesoviště, starobylá posvátná místa, léčí naši krajinu vnitřní.


Magický Cornwall

s Johnem Hawkenem

 
15.- 21.června 2009
 
 Poznávání magické krajiny a silových míst Cornwallu s meditací a rituály.
 Vnější krajina, moře, vřesoviště, starobylá posvátná místa, léčí naši krajinu vnitřní.
 
 

Cornwall

Stará posvátná místa Keltů tady v Cornwallu jsou plná tajemství. Tato místa na nás působí svou krásou a mocnou atmosférou a hluboce se dotýkají našeho vnitřního světa. Otvírají v nás brány procitnutí a uvědomění.

Pobytem, v tichu a v meditaci, na těchto místech se dostáváme do kontaktu s našimi vnitřními sny, s tím, po čem v hloubi duše ve svém životě toužíme. Navštívíme několik kamenných kruhu, “kámen zrození”, posvátné studny a 2500 let starou iniciační komnatu, která je zasvěcena keltské bohyni země. Budeme putovat po útesech nad Atlantikem, po vřesovištích, žulových skalách a procházet se obklopeni okouzlujícími květy rhododendronovych lesů.

Během dne budeme venku v přírodě, večer budeme objevovat ozvěnu těchto zážitků v našem vnitřním světě za pomoci meditace, tvořivosti, šamanského medicínského kruhu a podle přání i dalších šamanských praktik.

Čas určeny k relaxaci, klidná poloha a atmosféra centra spolu s dobrou stravou přispívají k dovolené osvěžující tělo, duši i ducha.

 

John Hawken, psychoterapeut a učitel tantry, zakladatel a ředitel SkyDancing Tantra Institut UK. Po pět let byl členem šamanské lóže Dreamweavers Morningstar, vedené Arwyn Dreamwalker, kde se věnovali především studiu šamanských tradic Keltů a domorodých amerických kmenů. Dnes předává tato učení formou šamanských kurzů a výcviku pod názvem Medicínská cesta. Tato učení vycházejí z nauky medicínského kruhu - šamanskému způsobu vnímání a vymezování se vůči realitě a všemu kolem nás v respektu a rovnosti. Specializuje se na rituály zemských mystérií na posvátných místech, jako jsou kamenné kruhy a další silová místa v jeho rodném Cornwallu, ale víc a víc i v České republice. Jeho největší láskou a vášní jsou rituály Šamanských léčivých kruhů. V České republice vyučuje šamanismus více jak 6 let.
 

Termín: : 15.- 21.června 2009. Začátek skupiny je v pondělí 15.6. v 11 hodin v Glastonbury, konec v neděli 21.6. ráno ve Field of Dreams snídaní před odjezdem do Bristolu. Zpět v Bristolu budeme v 11.30, tak abyste stihli odpolední let do Prahy. Účastníci jsou většinou z Čech, Slovenska, Německa nebo VB. Kurz je a angličtině s překladem do češtiny.

Místo konání: The Field of Dreams, ve vesnici Sancreed, u městečka Penzance, v Cornwall, nejihozápadnější cíp Anglie. www.thefieldofdreams.co.uk

Cena: Cena: 8 500,-Kč/osobu, cena pro páry je 15 800,-Kč/pár.  Děti jsou zdarma. Cena zahrnuje kurzovné, stravu, ubytování a dopravu z Glastonbury do Field of Dreams a zpět do Bristolu.

Doprava: není zahrnuta v ceně a každý účastník si zajišťuje sám. Nejbližší mezinárodní letiště je BRISTOL http://www.easyjet.com/ přímá linka Praha-Bristol. Alternativně je možno využít NEWQUAY (pouze pro zpáteční let) http://www.ryanair.comwww.ryanair.com , http://www.flybe.comna trase Brno nebo Praha - Londýn Stansted/Gatwick - Newquay,nebo http://www.bmibaby.comna trase Praha - Cardiff. Všechny společnosti fungují na bázi čím dříve si let rezervujete, tím je levnější! Popř.autobusové linky Praha-Londýn-Glastonbury/Penzance www.nationalexpress.com. Kontaktujte nás ohledně vašich letenek, velmi rádi poskytneme bližší informace.

TIP: Doporučujeme letět již o víkendu (v sobotu bývají nejlevnější letenky) do Bristolu, odtud se přesunout autobusem do Glastonbury, neděli strávit prohlídkou Glastonbury. V případě zájmu můžeme zprostředkovat levné ubytování v Back packers hostelu za 15liber/noc. Jinak na internetu najdete širokou nabídku ubytování v Glastonbury!  

Ubytování: Na pokojích s povlečením.

Strava: Účastníci kurzu společně vaří a se starají o úklid kuchyně. Menu i suroviny budou připraveny, společná práce při přípravě jídla je součástí skupiny. Strava začíná v pondělí obědem (picknick) a končí v neděli snídaní.

Přihlášky a platba: vyplněním přihlášky na www.skydancing.cz  spolu se zasláním zálohy ve výši 3000,-Kč na účet č.: 0-1802384143/0800, jako variabilní symbol uveďte Vaše datum narození (ve tvaru RRMMDD). Doplatek 5800,-Kč zaplatit 14 dní před konáním akce opět na konto.

 

S sebou: Spacák, pohodlnou turistickou obuv - pohorky či goretex, nepromokavou a větruodolnou bundu, čepici, plavky, krém s ochranným faktorem, kapesné cca 50 liber

 

Kontakt: Gabriela Římská

tel. 774 36 90 56 nebo Milada Chalupová 608 159 491


Celý článek | Zpět | Informační e-mailVytisknout článek

 

NAHORU | Hlavní stránka

kulatý roh  Přihlášený čtenářkulatý roh

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


kulatý roh  Aktualitykulatý roh
16. 11. 2020:

Profesor dr. Ivo Budil: "Bylo by nespravedlivé popírat obrovské vzepětí emocí v listopadu 1989 spjatých právě s osobou Václava Havla. Ocitl se zkrátka ve správný čas na pravém místě...
Bylo to skutečné národní společenství, naplněné pozitivní energií a historickým optimismem. Zrodila se mobilizující a osvobozující vize, která mohla dát českému národu obrovský rozvojový impulz. To, že k tomu nedošlo, mělo několik příčin. Především jsme byli navzdory různým vzletným frázím západních státníků řazeni do mocenského bloku, který objektivně prohrál čtyřicetiletý konflikt. A jak prozíravě prohlásil keltský náčelník Brennus v roce 387 před Kristem po vítězství nad Římany: „Běda poraženým.“ Česká republika byla do nového evropského ekonomického systému začleněna jako závislá a využívaná periférie, jejíž produktivita, pracovní síly a potenciál měly primárně pomoci posílit zhoršující se výkonnost západoevropského hospodářství. Významná část místní politické elity, a to v čele s Václavem Havlem, si tuto skutečnost buď vůbec neuvědomovala, nebo zmíněné kolonizaci přímo napomáhala...
"

Celý článek...


03. 11. 2020:

Publicista a spisovatel Benjamin Kuras: "Mimořádně komická jsou – po všech těch neprokázaných nařčeních Trumpa – nyní naopak prokázaná odhalení hrátek Bidenova syna Huntera s Ukrajinou, Ruskem a Čínou, nalezených v porouchaném laptopu, který ten trouba nechal v opravně a zapomněl si jej vyzvednout. Figurují tam dolárky za zprostředkování kontaktu na Bidena, když byl viceprezidentem. Jako třeba měsíční padesátitisícové platby od ukrajinského energetického holdingu Burisma nebo tříapůlmilionový šek od manželky bývalého moskevského starosty. Teda bylo by to komické, kdyby na tom nebylo tragické to, že polovině Američanů to nevadí."

Celý článek...


01. 11. 2020:

Blesk ty fotografie nepořídil, Blesk ty fotografie koupil. Víte, co to znamená? Ministr zdravotnictví padl na politickou provokaci,“ řekl ve studiu ČT24 komentátor Českého rozhlasu Petr Nováček.

Celý článek...


27. 10. 2020:

Profesor Ivo Budil: "Přiznám se, že neznám žádného novináře z Blesku, ale domnívám se, že nejde o poeticky naladěné a citlivé osoby chodící o půlnoci o samotě rozjímat na opuštěné hradby Vyšehradu o smyslu českých dějin. Ten člověk tam bezpochyby šel za určitým cílem, který splnil. Nenazýval bych ho jednoduše udavačem, protože prostě dělal svoji práci. Pan profesor Prymula náležel mezi mocné muže, kteří mají vlivné nepřátele. Podobné praktiky jsme v české politice zažili již mnohokrát, a to včetně svržení předsedy vlády. Pan profesor Prymula není prvním a ani zdaleka posledním, komu se něco podobného přihodilo...
Problém České republiky spočívá v tom, že mocenské jádro Evropské unie má zájem na tom, udržovat ji v polokoloniálním či periferním postavení, k čemuž slouží liberálně levicové a aktivistické politické strany, mainstreamová média a akademické kruhy. Jakýkoliv náznak lidového vůdce, který by české společnosti umožnil plně využít její potenciál, tedy musí být zničen či diskreditován.
"

Celý článek...


27. 10. 2020:

Jaroslav Štefec: Něco tady smrdí. A hodně. Akce, jejímž cílem byla likvidace Romana Prymuly a jeho odstavení z postu ministra zdravotnictví má všechny atributy klasické operace bezpečnostních služeb. Prolhané, plné podivností a postavené na písku. Takže kdybych si mohl tipnout, směřovaly by moje úvahy spíše než oblíbeným „směrem Moskva“ (případně Peking) daleko pravděpodobnější českou cestou, případně směrem k našim „spojencům“. Podivností typu „agenta s kufrem plným ricinu“ je víc než dost. Počínaje otázkou, kdo poslal fotografa bulvárního plátku v daný čas na dané místo, až po „podivné“ znalosti jistého Moravce, takto naduté a arogantní hlásné trouby antibabišovské tak zvaně „veřejnoprávní“ televize...
Ten, kdo celou akci připravil a naplánoval, rozhodně počítal s reakcí „antirouškařů“ a dalších obhájců „práva na vymření půlky národa“, samozřejmě té, v níž nebudou oni...

Celý článek...
WebArchiv - archiv českého webu        optimalizace PageRank.cz       Bělehrad.Cz      Výrobky z konopí a bio bavlny - URBANSHOP     

Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS v2.8.3a - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Aby bylo legislativě EU učiněno zadost, vezměte na vědomí, že tento web využívá cookies, jako naprostá většina všech stránek na internetu. Dalším používáním webu s jejich využitím souhlasíte.

Redakce neodpovídá za obsah článků, komentářů ke článkům a diskusí ve Fóru,
které vyjadřují názory autorů a nemusí se vždy shodovat s názorem redakce.
Pro zpoplatněné weby platí zákaz přebírání článků z Jitřní země!