Jitřní země je věnována duchovní tématice, jako jóga, witchcraft, kult Bohyně, posvátná sexualita, tantra, mystika, ale tématem je i zdravá výživa, vegetariánství, ekologie, léčivé rostliny.
Jitřní země 
Translate - select language ^
 
  Dnešní datum: 15. 12. 2019     | Mapa stránek | Fórum JZ | Galerie JZ | Na Chvojnici | Galerie Na Chvojnici | Biozahrada |
   
 
kulatĂ˝ roh  Náhodný citátkulatĂ˝ roh
Henry Wotton, britský diplomat (1659):
Velvyslanec je čestný muž, vyslaný za hranice, aby tam lhal ve prospěch vlasti.

kulatĂ˝ roh  Hlavní menukulatĂ˝ roh
Hlavní stránka
Mapa stránek Jitřní země
Přehled rubrik
Odkazy
Galerie Jitřní země
Ankety
Nejčtenější stovka
Rozšířené vyhledávání
Poslat nové heslo
Upravit čtenářskou registraci
Zrušit svoji registraci čtenáře

kulatĂ˝ roh  Přehled rubrikkulatĂ˝ roh

kulatĂ˝ roh  NejčtenějšíkulatĂ˝ roh
Hodiny odbíjejí
(30. 12. 2016, 2816x)
Mayský sněm
(07. 01. 2017, 2730x)
Mayská rada
(14. 02. 2017, 2572x)
Mayský sněm promlouvá
(01. 04. 2017, 2451x)
Být otevření
(16. 01. 2017, 2396x)
Jsme bytostmi Země
(01. 02. 2017, 2329x)

kulatĂ˝ roh  Počasí, Slunce, LunakulatĂ˝ roh
 
Předpověď pro ČR 1.den title= Předpověď pro ČR 2.den Předpověď pro ČR 3.den
 

Solar X-rays:
Status
Geomagnetic Field:
Status
Aktuální snímky Slunce


kulatĂ˝ roh  O Jitřní zemikulatĂ˝ roh
Jitřní země
ISSN 1801-0601
Vydavatel: J. Holub, Kralice n. Osl.
Jitřní země byla založena na pod­zim roku 2000. Věnuje se hlavně duchovní tématice, ať už je to jó­ga, witchcraft (wicca), kult Bo­hy­ně, posvátná sexualita a tantra, mys­ti­ka, New Age, ša­ma­nis­mus ale také třeba zdravá výživa, vege­tari­án­ství, lé­čivé rost­liny a eko­logie.

Šamanismus s J. Hawkenem

* Magický Cornwall s Johnem Hawkenem


Reklama - Šamanismus s J. Hawkenem - 18. 02. 2009 (8808 přečtení)

Cesta za poznáváním magické krajiny a silových míst Cornwallu s meditací a rituály. Vnější krajina, moře, vřesoviště, starobylá posvátná místa, léčí naši krajinu vnitřní.


Magický Cornwall

s Johnem Hawkenem

 
15.- 21.června 2009
 
 Poznávání magické krajiny a silových míst Cornwallu s meditací a rituály.
 Vnější krajina, moře, vřesoviště, starobylá posvátná místa, léčí naši krajinu vnitřní.
 
 

Cornwall

Stará posvátná místa Keltů tady v Cornwallu jsou plná tajemství. Tato místa na nás působí svou krásou a mocnou atmosférou a hluboce se dotýkají našeho vnitřního světa. Otvírají v nás brány procitnutí a uvědomění.

Pobytem, v tichu a v meditaci, na těchto místech se dostáváme do kontaktu s našimi vnitřními sny, s tím, po čem v hloubi duše ve svém životě toužíme. Navštívíme několik kamenných kruhu, “kámen zrození”, posvátné studny a 2500 let starou iniciační komnatu, která je zasvěcena keltské bohyni země. Budeme putovat po útesech nad Atlantikem, po vřesovištích, žulových skalách a procházet se obklopeni okouzlujícími květy rhododendronovych lesů.

Během dne budeme venku v přírodě, večer budeme objevovat ozvěnu těchto zážitků v našem vnitřním světě za pomoci meditace, tvořivosti, šamanského medicínského kruhu a podle přání i dalších šamanských praktik.

Čas určeny k relaxaci, klidná poloha a atmosféra centra spolu s dobrou stravou přispívají k dovolené osvěžující tělo, duši i ducha.

 

John Hawken, psychoterapeut a učitel tantry, zakladatel a ředitel SkyDancing Tantra Institut UK. Po pět let byl členem šamanské lóže Dreamweavers Morningstar, vedené Arwyn Dreamwalker, kde se věnovali především studiu šamanských tradic Keltů a domorodých amerických kmenů. Dnes předává tato učení formou šamanských kurzů a výcviku pod názvem Medicínská cesta. Tato učení vycházejí z nauky medicínského kruhu - šamanskému způsobu vnímání a vymezování se vůči realitě a všemu kolem nás v respektu a rovnosti. Specializuje se na rituály zemských mystérií na posvátných místech, jako jsou kamenné kruhy a další silová místa v jeho rodném Cornwallu, ale víc a víc i v České republice. Jeho největší láskou a vášní jsou rituály Šamanských léčivých kruhů. V České republice vyučuje šamanismus více jak 6 let.
 

Termín: : 15.- 21.června 2009. Začátek skupiny je v pondělí 15.6. v 11 hodin v Glastonbury, konec v neděli 21.6. ráno ve Field of Dreams snídaní před odjezdem do Bristolu. Zpět v Bristolu budeme v 11.30, tak abyste stihli odpolední let do Prahy. Účastníci jsou většinou z Čech, Slovenska, Německa nebo VB. Kurz je a angličtině s překladem do češtiny.

Místo konání: The Field of Dreams, ve vesnici Sancreed, u městečka Penzance, v Cornwall, nejihozápadnější cíp Anglie. www.thefieldofdreams.co.uk

Cena: Cena: 8 500,-Kč/osobu, cena pro páry je 15 800,-Kč/pár.  Děti jsou zdarma. Cena zahrnuje kurzovné, stravu, ubytování a dopravu z Glastonbury do Field of Dreams a zpět do Bristolu.

Doprava: není zahrnuta v ceně a každý účastník si zajišťuje sám. Nejbližší mezinárodní letiště je BRISTOL http://www.easyjet.com/ přímá linka Praha-Bristol. Alternativně je možno využít NEWQUAY (pouze pro zpáteční let) http://www.ryanair.comwww.ryanair.com , http://www.flybe.comna trase Brno nebo Praha - Londýn Stansted/Gatwick - Newquay,nebo http://www.bmibaby.comna trase Praha - Cardiff. Všechny společnosti fungují na bázi čím dříve si let rezervujete, tím je levnější! Popř.autobusové linky Praha-Londýn-Glastonbury/Penzance www.nationalexpress.com. Kontaktujte nás ohledně vašich letenek, velmi rádi poskytneme bližší informace.

TIP: Doporučujeme letět již o víkendu (v sobotu bývají nejlevnější letenky) do Bristolu, odtud se přesunout autobusem do Glastonbury, neděli strávit prohlídkou Glastonbury. V případě zájmu můžeme zprostředkovat levné ubytování v Back packers hostelu za 15liber/noc. Jinak na internetu najdete širokou nabídku ubytování v Glastonbury!  

Ubytování: Na pokojích s povlečením.

Strava: Účastníci kurzu společně vaří a se starají o úklid kuchyně. Menu i suroviny budou připraveny, společná práce při přípravě jídla je součástí skupiny. Strava začíná v pondělí obědem (picknick) a končí v neděli snídaní.

Přihlášky a platba: vyplněním přihlášky na www.skydancing.cz  spolu se zasláním zálohy ve výši 3000,-Kč na účet č.: 0-1802384143/0800, jako variabilní symbol uveďte Vaše datum narození (ve tvaru RRMMDD). Doplatek 5800,-Kč zaplatit 14 dní před konáním akce opět na konto.

 

S sebou: Spacák, pohodlnou turistickou obuv - pohorky či goretex, nepromokavou a větruodolnou bundu, čepici, plavky, krém s ochranným faktorem, kapesné cca 50 liber

 

Kontakt: Gabriela Římská

tel. 774 36 90 56 nebo Milada Chalupová 608 159 491


Celý článek | Zpět | Informační e-mailVytisknout článek

 

NAHORU | Hlavní stránka

kulatĂ˝ roh  Přihlášený čtenářkulatĂ˝ roh

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


kulatĂ˝ roh  AktualitykulatĂ˝ roh
13. 11. 2019:

Tereza Spencerová: "Moralesova demise přišla pouhý týden poté, co zamítl německému koncernu těžbu lithia s tím, že lithium ?patří bolivijskému lidu?? západní a prozápadní mainstream mezitím dál odmítá nazývat puč pučem, očividně podle pravidla, že co je dobré pro Západ, nikdy pučem nemůže být?"

Celý článek...


13. 11. 2019:

Advokát Jaroslav Ortman: "Jestli odkazem listopadu 89 má být, že neuznáváme svobodné volby, že neuznáváme vítěze voleb a že mají odstoupit pod tlakem ulice, tak potom organizátorům nejde o listopad. Pak jim jde v podstatě o revoluční únor 1948, kdy ulice diktovala a vytvářela akční výbory Národní fronty, zavírala lidi, svrhávala je z funkcí, advokáty vyhazovala z Advokátní komory. To je pro mě naprosto nepřijatelné a tyhle metody neuznávám. A tvrdím, že je to faleš, faleš, faleš, a pokud někdo vyzývá k takovým krokům, tak patří buď do blázince, nebo by se nad jeho výzvami měly zamyslet orgány činné v trestním řízení."

Celý článek...


05. 11. 2019:

Nekorektní blog Petra Kubáče: "klimatický summit" se stěhuje potřetí, tentokrát do Madridu. Ve Španělsku protesty nehrozí, protože v tomto "demokratickém" státě dostanete za pořádání referenda víc než v Jižní Americe za terorismus a vraždy. Takže letecké palivo přece jen bude spáleno. Pozoruhodná je situace Grety Thurnbergové, protože plout na plachetinici (i miliardářské kevlarové) Atlantikem do Evropy v listopadu je poukázka na smrt v bouři. Proto bude zlý skřítek šetřit CO2 tak, že přijme španělskou pomoc a pojede jejich velkou, železnou (patrně vojenskou) lodí s táákhle velkým naftovým motorem běžícím nepřetžitě během celé (více než) týden trvající cesty...

Celý článek...


01. 11. 2019:

Neviditelný pes: Pirátka Krausová se schází s trestně stíhaným šéfem reklamky JCDecaux Tenzerem, přičemž pirát Michálek se snaží svoji přítelkyni z maléru vytáhnout, což je zcela pochopitelné, důvody jsou zcela jasné, a odskákat to má z důvodů ne zcela pochopitelných Mikuláš Ferjenčík. Takto je to řečeno jazykem prostým.
Akutní případy Piráti zpravidla řeší bonzováním v Bruselu, ale v tomto případě to nepůjde. Musí si to vyřešit sami. Na to mají transparentní celopirátskou diskusi. Božínku? oni mají štěstí, že takové blbosti jsou mimo rozlišovací schopnost lidí, kteří chodí do práce, mají rodinu, řeší děti a složenky a na luštění ptydepe nemají čas. Aférku Krausové a Michálka a Tenzera nebudou voliči vnímat. Tu vnímají ti, kdo je nevolí, stejně to fungue s Babišem...

Celý článek...


31. 10. 2019:

Zástupce ombudsmanky Stanislav Křeček: "Co dříve řekl učitel, nebo jiná obecně vážená osobnost, bylo bráno jako jisté měřítko hodnot, obecného vkusu a morálky. Kdo je dnes takovou osobností? Považuje se za ni každý a nazývá se to svobodou. Jsem vždy spíše pobaven, kolik ústavních právníků a politologů se objeví na sociálních sítích v souvislosti s jakýmkoliv právním nebo politickým problémem. Oni neříkají svůj názor, což by jistě bylo možné a vhodné, ale soudí jiné za to, že nesdílejí jejich představu o věci...
...poněkud přehlížíme tu část nenávistných projevů, které signalizují vážnější problémy ve společnosti. Sociální rozdíly nás mohou více ohrozit než nějaké výkřiky omezených hlupáků... Stovky milionů lidí žijí v naprosté chudobě, zatímco pár desítek miliardářů neví, kam s penězi...
"

Celý článek...


28. 10. 2019:

Hudebník Petr Štěpánek: "Bé bé bé, nepozvali nás na Hrad. Bů bů, to se řekneee! Jeden by i zaplakal. Už ale nedodávají, že kdyby je pozvali, pozvání by teatrálně odmítali, případně by zase ze slavnostního aktu demonstrativně odcházeli. Že, Mirko Stojedničko?" ...

Celý článek...


19. 10. 2019:

Komentátor Tomáš Vyoral: "Když se neznámá paní vyjádří na internetu vůči ilegálním imigrantům, nejvyšší státní zůstupce Pavel Zeman je pobouřen a angažuje se. Zatímco když starosta Řeporyjí Pavel Novotný opakovaně na internetu i jinde vyzývá a volá po smrti svých politických oponentů ? konkrétních lidí, k močení na jejich hroby a bůhví k čemu, tak soudruh Zeman mlčí. Není hate speech jako hate speech..."

Celý článek...
WebArchiv - archiv českého webu        optimalizace PageRank.cz       Bělehrad.Cz      Výrobky z konopí a bio bavlny - URBANSHOP     

Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS v2.8.2RC8 - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Aby bylo legislativě EU učiněno zadost, vezměte na vědomí, že tento web využívá cookies, jako naprostá většina všech stránek na internetu. Dalším používáním webu s jejich využitím souhlasíte.

Redakce neodpovídá za obsah článků, komentářů ke článkům a diskusí ve Fóru,
které vyjadřují názory autorů a nemusí se vždy shodovat s názorem redakce.
Pro zpoplatněné weby platí zákaz přebírání článků z Jitřní země!