Jitřní země je věnována duchovní tématice, jako jóga, witchcraft, kult Bohyně, posvátná sexualita, tantra, mystika, ale tématem je i zdravá výživa, vegetariánství, ekologie, léčivé rostliny.
Jitřní země 
Translate - select language ^
 
  Dnešní datum: 25. 10. 2020     | Mapa stránek | Fórum JZ | Galerie JZ | Na Chvojnici | Galerie Na Chvojnici | Biozahrada |
   
 
kulatý roh  Náhodný citátkulatý roh
Karel Havlíček Borovský
Kdo si nechce hubu spálit, musí mlčet nebo chválit

kulatý roh  Hlavní menukulatý roh
Hlavní stránka
Mapa stránek Jitřní země
Přehled rubrik
Odkazy
Galerie Jitřní země
Ankety
Nejčtenější stovka
Rozšířené vyhledávání
Poslat nové heslo
Upravit čtenářskou registraci
Zrušit svoji registraci čtenáře

kulatý roh  Přehled rubrikkulatý roh

kulatý roh  Nejčtenějšíkulatý roh
Aktuální stav
(12. 01. 2018, 2870x)
Svět se mění
(19. 11. 2017, 2809x)
Naslouchejte si každou vteřinou
(02. 11. 2017, 2798x)
Váš rok
(02. 01. 2018, 2469x)
Mayský sněm promlouvá
(15. 11. 2017, 2426x)

kulatý roh  Počasí, Slunce, Lunakulatý roh

Solar X-rays:
Status
Geomagnetic Field:
Status
Aktuální snímky Slunce


kulatý roh  O Jitřní zemikulatý roh
Jitřní země
ISSN 1801-0601
Vydavatel: J. Holub, Kralice n. Osl.
Jitřní země byla založena na pod­zim roku 2000. Věnuje se hlavně duchovní tématice, ať už je to jó­ga, witchcraft (wicca), kult Bo­hy­ně, posvátná sexualita a tantra, mys­ti­ka, New Age, ša­ma­nis­mus ale také třeba zdravá výživa, vege­tari­án­ství, lé­čivé rost­liny a eko­logie.

Duchovno

* Nová Karen - KŘÍDLA


Od čtenáře (www.emergingearthangels.com) - Duchovno - 27. 05. 2009 (3025 přečtení)

Bez domova, ale s čistým plátnem, 24.5.2009


Vítejte!

Chvílemi jsme již téměř plně odstraněni z našich starých realit v tolika situacích a pocit bez domova je možná nyní jen naše volba a to dokonce i když nesmíme zřetelně vědět proč. Možná jen putujeme kolem bez jasného uvědomění si „domova“ - ještě nevíme, kam patříme a také co budeme dělat příště... ačkoli v jisté úrovni již velmi dobře víme, že něco velice nového, již viditelného je na blízkém horizontu.

Třebaže jsme toho starého opustili již mnoho v uplynulých měsících a týdnech, stále ještě čekáme na konečné kousky zapadající do skládající se mozaiky naší nové reality. Mnoho nových energií ve formě jedinců a věcí se nedávno přesunulo do našich starých oblastí a převzali naše staré role v průběhu toho, jak opouštíme naše dosavadní způsoby života a dovolujeme něčemu nebo někomu, aby místo nich umístil něco nového. Tak každá nová energie přijíždí zaplnit naše volná místa, pro každého z nás, kdo se přemístí k další realitě a zkušenostem. Musí být o něco před námi, abychom mohli zažít naši zamýšlenou svobodu uvolněnou z dávného světa. Úplně každý kousek musí být na místě předem připraveném.

Tyto finální kroky musí být dokončené předtím, než zažijeme dramatické ukotvení v nových energiích a k našemu velmi novému světu a realitě 21. června. A vězte také, že vždy je okno s energií kolem každého takového význačného data. Slunovraty jsou ukazately času a také i tentokrát se použije jeho energetického potenciálu k podpoře a zažehnutí této velkolepé události.

Vrchol června 2008 nás chtěl dostat z našich starých schémat a starých rolí a mnozí to pociťovali jako silné trauma. Byly to energie, které byly velmi vyzývavé a obtížné ke zvládnutí. A letos zase vyvoří síly z nastávajícího slunovratu v červnu 2009 opak. Budeme namísto toho, abychom padali a byli taženi dolů, formálně ustaveni oprávněnými správci naší krásné planety Země. Bude to všechno o našem ukotvení, uzemnění.

Jestli jste ten, kdo dokončuje vzestupový proces, můžete se cítit, jakobyste „čekali" docela opuštěni a jakoby bez spojením s velkou částí všeho. A další, kteří jsou ještě v procesu, nechávají tyto finální kousky padat do míst, kde jsou užitečné k rozhodnutím ohledně možných budoucích plánů. Jsme uvnitř přetvářeni a něco velmi nového a vzrušujícího se právě rozvíjí. Možná jsme „ztraceni“ právě teď, bez domova, padáme, a přitom bychom chtěli zažívat pohodlí, skvělé známosti nebo uzdravující klid.

Tento čas je jako žádný jiný, jak to je dar a jen málokdy budeme mít možnost zažít podobnou zkušenost. Budeme-li se dívat zpět z doby, která teprve přijde, ucítíme kouzlo zázraku, jak vše zrovna přichází a my se ocitáme uprostřed procesu zrození... Velmi mnoho se vyčistí... tak mnoho musí být očištěno pro nový začátek. Nic již pak nebude stejné jako dřív.

Podobně může být teď vhodný čas pro hledání našeho srdce srdcí, zkoumání jaké to je, když si něco opravdově a z duše přejeme.

Stále ještě neděláte to, co si myslíte, že „byste měli" dělat? Nakonec si uvědomíte, že můžete již brzo dělat cokoli vy chcete. Kdybyste měli několik miliónu dolarů a všechny vaše potřeby by byly uspokojené, co byste dále vytvořily a jak by dál vypadal váš život? Kdo by ještě v něm byl? Co byste dělali? Nalezli byste sebe plně odstraněné ze starého světa s jeho omezeními? A jaká by byla vaše znovu nalezená svoboda, cítili byste ji stále ještě?

Nyní může být i skoro nemožné udělat jakýkoliv druh rozhodnutí. Během několika posledních týdnů zažíváme mnoha způsoby přesně to, co uvádím po mnoho let jako „signál zastavení" energie. Tato situace přijde vždy, když jsme ve velkém přechodu. Posune nás vpřed, pomůže uskutečnit mnohé plány a přání.

Jestli se pokusíme vytvořit něco před tím, než budou všechny kousky na místě a taky předtím, než se vše připraví nahoře pro nás, nejspíše budeme muset předtím mnoho zrušit. I při tomto způsobu jsme však chránění, jako vždy. Je vždy nejlepší jednoduše věřit, že všechno je v božské a perfektní objednávce.

Třebaže můžeme najít sebe jako věčně putující sem a tam, jakoby bez domova, naše perfektní domovy, osudy, partneři a místa na zemi přijdou v pravý čas... a věřte mi, bude mít cenu na ně čekat !

Přeji vám mnoho lásky, síly a vděčnosti.

Karen

(kráceno)

Překlad: Sanny (Lubomír Stejskal)

Zdroj: http://www.emergingearthangels.com/latest.html
 

 

 

Pokud se vám tento článek líbil, přidejte jej na

 

[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5
Celý článek | Zpět | Komentářů: 0 | Informační e-mailVytisknout článek


Komentovat článek     

Pro přidávání komentářů musíte být čtenář registrovaný a přihláąený a mít nastavený odběr info-mailů.


 

NAHORU | Hlavní stránka

kulatý roh  Přihlášený čtenářkulatý roh

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


kulatý roh  Aktualitykulatý roh
25. 10. 2020:

Exsenátor Jan Veleba: " V nadcházejícím týdnu jde v podstatě o všechno a pokud se nezklidní situace ve společnosti a na postu ministra zdravotnictví se rychle neobjeví kvalitní osobnost, pak opoziční demoblok a mediotelevizní žumpa ČT využijí všech prostředků k likvidaci vládnoucího hnutí, speciálně premiéra Andreje Babiše. Pokud by se jim to podařilo, tak tato společnost končí...
Naše společnost je nemocná, ztratila se slušnost, ztratila se elementární úcta k jakýmkoliv hodnotám, ztratil se stud. Nenajdete normální slušnou diskusi, názor proti názoru, najdete jenom urážky, zesměšňování a útoky...
"

Celý článek...


25. 10. 2020:

Sociolog Petr Hampl: "Epidemii si nemůže řešit každý sám. Výsledek je závislý na spolupráci. Jenže jsme v situaci, kdy se lidem lže téměř neustále a téměř o všem. O migraci, dluzích, Evropské unii, školství, mezi- národních smlouvách a čemkoliv jiném vás napadne...
Být ekonomickou celebritou – to dnes znamená, že dobře vypadáte, máte kontakty v médiích, a dokolečka opakujete, že řešením všeho je snížení daní pro bohaté, snížení státních výdajů a deregulace. To se naučíte za dvě minuty. K tomu nepotřebujete číst složité studie v cizích jazycích...
"

Celý článek...


24. 10. 2020:

MUDr. Ivan David: "Vláda se nechala dotlačit k uvolnění opatření. Ti, kteří ji k tomu tlačili, dnes tvrdí, že vláda udělala chybu. Radit, jak se to dělat má, je o dost lehčí, než to dělat. To je ověřený fakt. Vláda musí vážit mnoho aspektů současně. Více chránit obyvatele a vystavovat se nelibosti, že jsou omezeni? Nezasahovat do podnikání, než do něj zasáhne virus, nebo ho omezit a vystavovat se hněvu a žádostem o odškodnění? Atd.
Vláda se neměla nechat dotlačit k „rozvolnění“, jenže kdo by uvěřil, že to pomohlo, když by následky nenastaly?… Koho odškodnit za újmu způsobenou vládou více a koho méně, neboť nelze dát všem stejně. Pokud by újmu způsobil nebržděný koronavirus, zase by to bylo přičítáno vládě, na koronaviru si nikdo nic nevezme...
"

Celý článek...


07. 10. 2020:

Ladislav Petráš: " Vůbec se nedivím USA, SRN VB a dalším zemím, že mají z Ruska strach. Vždyť žádný jejich občan by asi neustál to, co občané Ruska: Skripal a jeho dcera a jako poslední (zatím) případ Navalnyj. Ten prý odolal dokonce zdokonalenému Novičoku. To je opravdu hrozba zejména pro členské země NATO. Představte si, že takto chemicky odolný Rus přijede třeba do ČR a začne tady okolo sebe sypat Novičok (jako kdyby nestačil ten zpropadený ricin v kufru). No hrůza jen pomyslet... "

Celý článek...

Pozn. red.:  U všech afér, dezinformací i "informací" je vždy na místě stará otázka: Kdo z toho má prospěch?


26. 09. 2020:

Vytvoření koalice proti dokončení výstavby Nord Stream 2 vedené Spojenými státy naznačuje, že Washington nastoupil na cestu „hospodářského lupičství“, píše bulharský deník Duma. Jak si je jistý autor bulharského vydání, USA se tímto způsobem snaží nejen eliminovat konkurenta, ale také nadále udržovat Evropu na krátkém vodítku.

Celý článek...
WebArchiv - archiv českého webu        optimalizace PageRank.cz       Bělehrad.Cz      Výrobky z konopí a bio bavlny - URBANSHOP     

Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS v2.8.3a - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Aby bylo legislativě EU učiněno zadost, vezměte na vědomí, že tento web využívá cookies, jako naprostá většina všech stránek na internetu. Dalším používáním webu s jejich využitím souhlasíte.

Redakce neodpovídá za obsah článků, komentářů ke článkům a diskusí ve Fóru,
které vyjadřují názory autorů a nemusí se vždy shodovat s názorem redakce.
Pro zpoplatněné weby platí zákaz přebírání článků z Jitřní země!