Jitřní země je věnována duchovní tématice, jako jóga, witchcraft, kult Bohyně, posvátná sexualita, tantra, mystika, ale tématem je i zdravá výživa, vegetariánství, ekologie, léčivé rostliny.
Jitřní země 
Translate - select language ^
 
  Dnešní datum: 28. 10. 2020     | Mapa stránek | Fórum JZ | Galerie JZ | Na Chvojnici | Galerie Na Chvojnici | Biozahrada |
   
 
kulatý roh  Náhodný citátkulatý roh
Václav Klaus:
Náš úkol byl ne zajistit každému štěstí a bohatství, náš úkol byl změnit politický, ekonomický, sociální systém z komunismu v něco docela jiného a to se stoprocentně podařilo. Kdyby byli všichni se vším spokojeni, tak svět končí, protože by nebyla sebemenší motivace něco dělat.

kulatý roh  Hlavní menukulatý roh
Hlavní stránka
Mapa stránek Jitřní země
Přehled rubrik
Odkazy
Galerie Jitřní země
Ankety
Nejčtenější stovka
Rozšířené vyhledávání
Poslat nové heslo
Upravit čtenářskou registraci
Zrušit svoji registraci čtenáře

kulatý roh  Přehled rubrikkulatý roh

kulatý roh  Nejčtenějšíkulatý roh
Aktuální stav
(12. 01. 2018, 2878x)
Svět se mění
(19. 11. 2017, 2815x)
Naslouchejte si každou vteřinou
(02. 11. 2017, 2804x)
Váš rok
(02. 01. 2018, 2477x)
Mayský sněm promlouvá
(15. 11. 2017, 2433x)
Spojení duší
(23. 08. 2018, 2394x)

kulatý roh  Počasí, Slunce, Lunakulatý roh

Solar X-rays:
Status
Geomagnetic Field:
Status
Aktuální snímky Slunce


kulatý roh  O Jitřní zemikulatý roh
Jitřní země
ISSN 1801-0601
Vydavatel: J. Holub, Kralice n. Osl.
Jitřní země byla založena na pod­zim roku 2000. Věnuje se hlavně duchovní tématice, ať už je to jó­ga, witchcraft (wicca), kult Bo­hy­ně, posvátná sexualita a tantra, mys­ti­ka, New Age, ša­ma­nis­mus ale také třeba zdravá výživa, vege­tari­án­ství, lé­čivé rost­liny a eko­logie.

Duchovno a zdraví

* Poselství stařešiny kmene Hopi pro Čechy- zápisky z přednášky


Převzato (www.cestyksobe.cz) - Duchovno a zdraví - 27. 10. 2009 (4435 přečtení)

Čechy jsou jedinečným místem, které určuje tempo transformace. Co změníme na sobě, energie se přenáší dál. Čím více jsme láskou, čím více milujeme, ale také čím zdravěji žijeme, hýbáme celou planetou. Čechy leží v srdci Evropy a prochází jimi planetární strom života. Máme zodpovědost. Narodili jsme se tu, abychom naplnili své poslání. Hopi zdůraznuje především kvalitu stravy a připomíná jedinečný význam rodinného krbu. Ukazuje cestu jak dojít do jednoty a propojit mužský a ženský princip v sobě skrze stravu a naši krev.Setkání s Royem Littlesunem proběhlo v KD Vltavská 24.10.2009 (10-12 hodin).

Roy mluvil jasně a srozumitelně. Setkáváme se ve velmi důležitém okamžiku Velkého Plánu, změny mysli a vědomí. Rozhoduje o tom každý člověk.

Vysvětlil život člověka na této planetě Zemi, na příkladu bílého plastového kýble s vodou, železnou pánví na vaření a hadrem.

Bílá nádoba znázorňuje JEDNOTU všeho, veškeré možnosti, i všechno nevědomí tam spí, je tam Stvořitel, odsud všichni přicházíme na Zem. Pánev představuje separaci, oddělení, dualitu. Hadr nás.

Přicházíme do pánve, do světa duality a nevíme to. Pokud nějakým způsobem nejsme z pánve spojeni s bílým kýblem, náš život je bezcenný, bezvýznamný, nevíme, kdo jsme. Pokud jsme spojeni s kýblem, můžeme ty nekonečné možnosti zrealizovat. Každý přicházíme na zem s nějakým plánem, úkolem. Proč jsme si vybrali přijít ze světa jednoty do světa duality? Co budeme v daném životě objevovat, řešit? Rodinu, vztahy, práci, poznávání, atd.? Pokud to nevíme, jsme jak odříznuti, pak potřebujeme vzrušení, zábavu, náhradní program. Bez zábavy jsme znudění až do bodu, kdy chceme spáchat sebevraždu ať už přímo-fyzicky nebo nepřímo vevnitř. Veškeré nemoci jsou sebevraždou.

POKUD JSME FYZICKY ZDRÁVI, PAK JSME CELOSTNÍ. Narodili jsme se ucelení, životní podmínky si vybíráme sami.
NA ZEMI PANUJE PŘEDSTAVA, ŽE JSME SE NARODILI V HŘÍCHU.
PŘIŠLI JSME NA TENTO SVĚT, ABYCHOM SI UVĚDOMILI, KDO OPRAVDU JSME. Když to nepoznáme během jednoho života, tak se musíme narodit několikrát. JSME STVOŘITELI VLASTNÍ REALITY. KAŽDÝ PŘICHÁZÍ S VELKÝM PLÁNEM. Když se narodíme, je to jako když jsme v hlubokém spánku a postupně se probouzíme jako když ráno vstáváme. NYNÍ SE BLÍŽÍME KE KONCI VELKÉHO PLÁNU, NEJEN JAKO INDIVIDUA, ALE I KOLEKTIVNĚ. Když poznáme, kdo jsme, MŮŽEME SE VRÁTIT Z PÁNVE DO KÝBLE, MISE SPLNĚNA. TOTO JE VELKÝ TEST PRO NÁS PRO VŠECHNY.
JSME SCHOPNI SE SJEDNOTIT NA CELÉM SVĚTĚ JAKO JEDEN NÁROD. To je způsob, jakým může světový mír nastat.
MÍR vnímá každý jinak. Někdo chce přežít. To je velmi málo. Konzum, jídlo, boty, auta, domy, TO JE KVALITA ZVÍŘAT, to jsou všechno nízké zvířecí pudy, slepá ulička, iluze.
LIDSKÁ BYTOST CHCE DOJÍT NAPLNĚNÍ.

Stále větší počet žen přestává tvořit, děti vyrůstají v umělých podmínkách, hodiny tikají a tikají, čas opravdu rychle uniká.
SE SVĚTOVÝM MÍREM MŮŽE BÝT VELKÝ PLÁN NAPLNĚN.TOTO JE VELKÝ PLÁN pro naši Zemi.
Kruh - střed- galaxie- sluneční soustava-země-vagína. KRUH JE ROZŠÍŘENÝ STŘED A STŘED JE SMRŠTĚNÝ KRUH. Mezitím je prostor.
VRATA, DVEŘE, BRÁNA, PORTÁL- VÝZNAM? Jsou důležité pro to, aby mohly propojit 2 strany, 2 světy. Vnitřní a vnější.
Máme tu teď velké drama. V tomto stádiu je na Zemi celý Vesmír. Toto vše je realizováno na této planetě, to je důvod, proč máme fyzické tělo. Každá hvězda je obsažená v nás a každá buňka v našem těle koresponduje s každou hvězdou ve vesmíru, i Stvořitel je v nás.

Abychom se mohli narodit, museli jsme prostoupit 9 úrovněmi.
1. krok, úroveň - kdy vstupuje Stvořitel na Zem je DUŠE
2. krok - je Stvořitelova VŮLE, SÍLA
3. krok - POLARIZACE, rozštěpení
Tyto první 3 kroky představují Velký třesk.
Vibrace tvoří Světlo na obloze.
4. krokem je ZVUK - hromy na obloze
5. krok - PLYN - vzniká vítr
6. krok - VODA - plyn se stává tekutinou, přichází déšť
7. krok - ZEMĚ - tekutina se stává pevnou - minerály.

Přes minerály se Stvořitel manifestuje skrze semena, semínka. Když klíčí, rostou, začínají absorbovat všechnu paměť, kořenový systém, korunní systém, minerály, hlínu, světlo, vzduch, vodu. Proto je potřeba využít VĚDOMÍ z tohoto semínka.

Potřebujeme zde lidskou bytost.
Její první úrovní vědomí je vědomí těla.
Tato úroveň může fungovat tehdy, pokud je tělo zdravé, celistvé a funkční.
To je důvod, proč jsme přišli, abychom si uvědomili možnosti. S tímto vědomím můžeme Stvořiteli poděkovat za to, co nám dal.
2. úroveň - překračujeme druhý práh, jedná se o přestupný prostor vědomí. Přichází skrze tekutiny, oceán, řeky, skrze trávicí systém, skrze pocity. Ten oceán, řeky, tekutiny uvnitř nás představuje kromě lymfy a moku hlavně krev. Fyzickou stravou přechází paměť ze semínek do krve! Kdekoliv v těle proudí krev, tam jsme schopni vnímat a cítit. Když své tělo zregenerujeme skrze stravu, můžeme si uvědomit, kdo opravdu jsme. Proto je tak důležitá živá strava. (ROZHODUJE KVALITA KRVE, JE NUTNÁ, ABY BYLA ZÁSADITÁ).
3. úrovní vědomí je úroveň plynů. Krev přichází do plic, okysličuje celé tělo. Element větru do vědomí přichází díky emocím. Proto jíme jídlo s původní pamětí a s vnitřním mírem.
4. úrovní vědomí je zvuk. V okamžiku, kdy je tato paměť kompletní a stabilní, naše řeč je mírumilovná a pravdivá. Nabíráme vědomí skrze uvažování a z vnitřního rozjímání, NE argumenty. Vnitřní pravdou v nás se můžeme vrátit ke Zdroji.
5. úrovní vědomí je blesk. Začínáme vidět, máme vize, s touto pravdou se můžeme vrátit ke Zdroji (k bílému kýblu).
6. úrovní vědomí - vibrace - skrze ně k nám přichází vědomí čisté, myšlení zevnitř, NE reakce zvenčí. Jsme schopni porozumět SAMI SOBĚ,
S touto čistotou se můžeme vrátit ke Zdroji.
7. úrovní vědomí jsou polarity - je to schopnost rozhodovat. Když náš úsudek je čistý, vidíme protiklady, které se doplňují, začínáme vidět Jednotu. (bílý kýbl)

Dosud jako lidstvo jsme udělali 7 kroků, máme 7 čaker a nyní je okamžik udělat další krok. Je důležité, abychom nahlédli nad jakýkoliv úsudek a přijali Vůli Stvořitele, abychom mohli udělat 8. krok.
Stvořitel nám dal speciální dar - OHEŇ.
Abychom získali tuto paměť, musíme jít opravdu do hloubi, do nitra.
Proto potřebujeme OHEŇ (do hlouby zrna), pánev je zároveň děloha. V této děloze si musíme uvědomit sami sebe. Tato děloha má své kontrakce. Když se stahuje, vytváří Vesmír. Stvořitelova děloha má několik úrovní. V matčině srdci začíná pulsovat naše srdce, je to skrze polaritu.
Je to hranice mezi známým a mezi neznámým.

Když přestupujeme 8. práh (Praha), vstupujeme do pole Stvořitele, kde už není puls, vše se stane jedním. Co nás propojuje se všemi úrovněmi je JÍDLO! Pokud je kvalitní, stává se naší krví. Proto je potřeba z jídla čerpat veškerou paměť, kterou potřebujeme.
VAŘENÍ JE NEJVYŠŠÍ ALCHYMIE, KUCHYŇ JE NEJDŮLEŽITĚJŠÍ MÍSTNOSTÍ! TEN, KDO DRŽÍ PÁNEV JE STVOŘITEL.

Ale v současném světě, kdo drží tuto dělohu, tuto pánev? Kdo ovládá tuto kvalitu jídla? Tuto kvalitu krve a stav našeho těla, naše pocity, naše emoce, jak myslíme? V současnosti jsme mimo kontrolu. Kontrolu nad pánví nám vzala inkvizice, byla to součást Velkého Plánu. Alchymisti a pravé ženy měli odjakživa pánev pod kontrolou, proto byli stíháni.

Proto dnes domy nemají skutečnou kuchyň. Součástí alchymie je mít velký prostor na krájení zeleniny a přípravu kvalitního jídla.

Jídlo ze supermarketů nemá žádnou „paměť", není tam zrno, energie je zničena. Paměť mají celozrnné obiloviny, luštěniny, zelenina, ovoce, vše z přírody bez chemie. Jídlo je potřeba upravit skutečným ohněm, ne elektrikou, abychom vytáhli poslední kus paměti od Stvořitele.

Jaké máme pánve? Především škodlivé. Hliník ničí, odřezává nás od celého vesmíru, nepřilnavé povrchy a teflon taktéž škodlivé.

Máme na výběr. ROZHODNĚTE SE.

Chceme se nazpátek vrátit do jednoty? Nebo zůstat tady a docházet k ještě většímu utrpení a pokračovat obviňováním dalších lidí? Toto utrpení je součást tohoto přechodu, prahu, my to potřebujeme. Je vyžadována odvaha a vůle. Bez tohoto úsilí se cítíme pohodlně. Potřebuji videohry, auta, peníze, sladkosti,...? NE. PŘEKROČ PRÁH. MY VÍME, KDE JE TEN PRÁH. Práh je tady. Ten krok udělá každý na základě své vlastní volby a vůle. TEN KROK MUSÍ UDĚLAT KAŽDÝ SÁM. Je to otázka volby. Je potřeba opětovně získat paměť.

Roy to nazývá - Duchovní cesta stravování. Nejedná se o žádnou dietu. Je nutné se vrátit k základům alchymie, všichni se měníme, to se nedá zastavit. Stvořitel nám dal svobodnou vůli. BÝT NEBO NEBÝT?

Pokud naše priorita jsou kreditní karty, pak se nemůžeme vrátit. Je to iluze.
Změna je alchymie, je to naše kuchyň.

Kuchyň bývala prvním chrámem, první nemocnicí, první školou, první laboratoří.

Nejdůležitější pro nás je čin. Nemohu švindlovat, kvalita je příliš čistá. Když se kvalitní krví dostane do mozku, začne nás chránit od špatného myšlení, je to jako pink-ponk. Myšlení přichází z úst do zažívacího traktu a skrze krev do mozku a pak do srdce.

Stvořitelův čas je právě TEĎ. Je potřeba udělat poslední rozhodnutí.

Co můžeme udělat, je změnit naši kuchyň od základu. Vrátit tam oheň, koření, lásku. Duchovně, meditací to opravdu nejde! Jen přes fyzično!

Proto i nejvyšší duchovní učitelé, i jakýkoliv to odnášejí těžkými chorobami (rakovinami, např. Dalajlama - odnětí žlučníku, atd.)
Princip alchymie je triáda. Ani jedna částečka z triády se nesmí porušit.

Protiklady se přitahují. Trik systému je vytvořit standard, fixaci, stejná práva, to ruší polaritu a způsobuje izolaci, separaci, zlo, nespravedlnost, války, obviňování, oddělení srdce a mysli, oddělení „od bílého kýblu", od jednoty. Standard = žádná polarita.

Je potřeba uchopit pánev svým směrem, pracujte na svých právech, zároveň je to zodpovědnost.

POJĎME TO ZMĚNIT. PRVNÍ KROK JE = ZAČNEME MĚNIT KVALITU NAŠÍ KRVE. Když ten krok neuděláme, ve skutečnosti chceme pokračovat v otrokářském systému. Ke změně je potřeba ČIN. Pokud chcete ukončit inkvizici, tak teď víte, jak to udělat. Ta inkvizice je tu stále na různých úrovních. Inkvizici potřebujeme k tomu, abychom věděli, kde je potřeba práh překročit. Je to volání k probuzení. Každý boj, který musíme překonat vede k tomu, abychom práh přešli. Vyvarujte se fluoru, to zastavuje proud duchovní energie. Nervový systém budeme denně posilovat ranní studenou sprchou nebo vodou. Chlad je důležitý pro posílení nervového a imunitního systému. Důležitější je ta Vůle, abychom překonali lenost a udělali to. Pak máme den o hodně lehčí a jednodušší. Je potřeba vystoupit z ulity pohodlí a komfortu, stát se opět bojovníkem. Každý máme zodpovědnost učit svým příkladem.

Roy Littlesun plánuje na zimní Slunovrat celonoční tanec na sjednocení hemisfér.

 

 

Pokud se vám tento článek líbil, přidejte jej na

 

[Akt. známka: 3,67 / Počet hlasů: 3] 1 2 3 4 5
Celý článek | Zpět | Komentářů: 0 | Informační e-mailVytisknout článek


Komentovat článek     

Pro přidávání komentářů musíte být čtenář registrovaný a přihláąený a mít nastavený odběr info-mailů.


 

NAHORU | Hlavní stránka

kulatý roh  Přihlášený čtenářkulatý roh

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


kulatý roh  Aktualitykulatý roh
27. 10. 2020:

Profesor Ivo Budil: "Přiznám se, že neznám žádného novináře z Blesku, ale domnívám se, že nejde o poeticky naladěné a citlivé osoby chodící o půlnoci o samotě rozjímat na opuštěné hradby Vyšehradu o smyslu českých dějin. Ten člověk tam bezpochyby šel za určitým cílem, který splnil. Nenazýval bych ho jednoduše udavačem, protože prostě dělal svoji práci. Pan profesor Prymula náležel mezi mocné muže, kteří mají vlivné nepřátele. Podobné praktiky jsme v české politice zažili již mnohokrát, a to včetně svržení předsedy vlády. Pan profesor Prymula není prvním a ani zdaleka posledním, komu se něco podobného přihodilo...
Problém České republiky spočívá v tom, že mocenské jádro Evropské unie má zájem na tom, udržovat ji v polokoloniálním či periferním postavení, k čemuž slouží liberálně levicové a aktivistické politické strany, mainstreamová média a akademické kruhy. Jakýkoliv náznak lidového vůdce, který by české společnosti umožnil plně využít její potenciál, tedy musí být zničen či diskreditován.
"

Celý článek...


27. 10. 2020:

Jaroslav Štefec: Něco tady smrdí. A hodně. Akce, jejímž cílem byla likvidace Romana Prymuly a jeho odstavení z postu ministra zdravotnictví má všechny atributy klasické operace bezpečnostních služeb. Prolhané, plné podivností a postavené na písku. Takže kdybych si mohl tipnout, směřovaly by moje úvahy spíše než oblíbeným „směrem Moskva“ (případně Peking) daleko pravděpodobnější českou cestou, případně směrem k našim „spojencům“. Podivností typu „agenta s kufrem plným ricinu“ je víc než dost. Počínaje otázkou, kdo poslal fotografa bulvárního plátku v daný čas na dané místo, až po „podivné“ znalosti jistého Moravce, takto naduté a arogantní hlásné trouby antibabišovské tak zvaně „veřejnoprávní“ televize...
Ten, kdo celou akci připravil a naplánoval, rozhodně počítal s reakcí „antirouškařů“ a dalších obhájců „práva na vymření půlky národa“, samozřejmě té, v níž nebudou oni...

Celý článek...


26. 10. 2020:

Zdeněk Troška: "...budou dělat haury do chvíle, než jim zemře (na covid pozn.red.) někdo blízký, někdo, koho měli rádi. Mám pocit, že snad nesledují televizi a nevidí záběry ze všech států světa, kde je to stejné, ne-li horší. Musím chránit sebe a své blízké, to je přece moje povinnost a nějaké frajerské pózy nejsou namístě. Stejně mi vadí to věčné fňukání, že nebudou mít na nájem, na jídlo, na toto a tamto, že jsou finančně úplně na dně – ale hned jak se v červenci rozvolnilo, na 105 tisíc Čechů vyrazilo do Chorvatska k moři. A na to peníze najednou měli?..."

Celý článek...


25. 10. 2020:

Exsenátor Jan Veleba: " V nadcházejícím týdnu jde v podstatě o všechno a pokud se nezklidní situace ve společnosti a na postu ministra zdravotnictví se rychle neobjeví kvalitní osobnost, pak opoziční demoblok a mediotelevizní žumpa ČT využijí všech prostředků k likvidaci vládnoucího hnutí, speciálně premiéra Andreje Babiše. Pokud by se jim to podařilo, tak tato společnost končí...
Naše společnost je nemocná, ztratila se slušnost, ztratila se elementární úcta k jakýmkoliv hodnotám, ztratil se stud. Nenajdete normální slušnou diskusi, názor proti názoru, najdete jenom urážky, zesměšňování a útoky...
"

Celý článek...


25. 10. 2020:

Sociolog Petr Hampl: "Epidemii si nemůže řešit každý sám. Výsledek je závislý na spolupráci. Jenže jsme v situaci, kdy se lidem lže téměř neustále a téměř o všem. O migraci, dluzích, Evropské unii, školství, mezi- národních smlouvách a čemkoliv jiném vás napadne...
Být ekonomickou celebritou – to dnes znamená, že dobře vypadáte, máte kontakty v médiích, a dokolečka opakujete, že řešením všeho je snížení daní pro bohaté, snížení státních výdajů a deregulace. To se naučíte za dvě minuty. K tomu nepotřebujete číst složité studie v cizích jazycích...
"

Celý článek...
WebArchiv - archiv českého webu        optimalizace PageRank.cz       Bělehrad.Cz      Výrobky z konopí a bio bavlny - URBANSHOP     

Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS v2.8.3a - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Aby bylo legislativě EU učiněno zadost, vezměte na vědomí, že tento web využívá cookies, jako naprostá většina všech stránek na internetu. Dalším používáním webu s jejich využitím souhlasíte.

Redakce neodpovídá za obsah článků, komentářů ke článkům a diskusí ve Fóru,
které vyjadřují názory autorů a nemusí se vždy shodovat s názorem redakce.
Pro zpoplatněné weby platí zákaz přebírání článků z Jitřní země!