Jitřní země je věnována duchovní tématice, jako jóga, witchcraft, kult Bohyně, posvátná sexualita, tantra, mystika, ale tématem je i zdravá výživa, vegetariánství, ekologie, léčivé rostliny.
Jitřní země 
Translate - select language ^
 
  Dnešní datum: 25. 10. 2020     | Mapa stránek | Fórum JZ | Galerie JZ | Na Chvojnici | Galerie Na Chvojnici | Biozahrada |
   
 
kulatý roh  Náhodný citátkulatý roh
Mark Twain:
Někdy váhám nad tím, jestli svět řídí chytráci, kteří si s námi hrají, nebo imbecilové, kteří to myslí vážně.

kulatý roh  Hlavní menukulatý roh
Hlavní stránka
Mapa stránek Jitřní země
Přehled rubrik
Odkazy
Galerie Jitřní země
Ankety
Nejčtenější stovka
Rozšířené vyhledávání
Poslat nové heslo
Upravit čtenářskou registraci
Zrušit svoji registraci čtenáře

kulatý roh  Přehled rubrikkulatý roh

kulatý roh  Nejčtenějšíkulatý roh
Aktuální stav
(12. 01. 2018, 2870x)
Svět se mění
(19. 11. 2017, 2809x)
Naslouchejte si každou vteřinou
(02. 11. 2017, 2798x)
Váš rok
(02. 01. 2018, 2469x)
Mayský sněm promlouvá
(15. 11. 2017, 2426x)

kulatý roh  Počasí, Slunce, Lunakulatý roh

Solar X-rays:
Status
Geomagnetic Field:
Status
Aktuální snímky Slunce


kulatý roh  O Jitřní zemikulatý roh
Jitřní země
ISSN 1801-0601
Vydavatel: J. Holub, Kralice n. Osl.
Jitřní země byla založena na pod­zim roku 2000. Věnuje se hlavně duchovní tématice, ať už je to jó­ga, witchcraft (wicca), kult Bo­hy­ně, posvátná sexualita a tantra, mys­ti­ka, New Age, ša­ma­nis­mus ale také třeba zdravá výživa, vege­tari­án­ství, lé­čivé rost­liny a eko­logie.

Duchovno a zdraví

* Poselství stařešiny kmene Hopi pro Čechy- ještě jednou


Od čtenáře - Duchovno a zdraví - 28. 10. 2009 (7534 přečtení)

A do třetice něco z dojmů účastníků setkání se stařešinou Hopi v Praze. Je zajímavé to číst, skoro jako by každý slyšel něco jiného.
POZOR: Na CestyKsobe.Cz jsou již videoreportáže ze setkání.


Milí přátelé,

já jsem též velmi vděčná Vesmíru, že jsem se mohla zúčastnit setkání se stařešinou Hopiů Royem, který mi stoprocentně potvrdil mou osobní životní cestu zvyšování sebeuvědomění pomocí přírodní celistvé stravy, "jídla s plnou pamětí". Důležité je praktikování. Kdykoli jsem v přírodě, přiživuju se nejrůznějšími semínky, výhonky, na jaře se nejvíc těším na mladé bukové listí, které doporučovala už Hildegarda z Bingenu. Roy svými slovy o krvi, která propojuje srdce a mozek, o skutečném vaření jako nejvyšší alchymii, mi skvěle doplnil filozofii pana Fukuoky, propagátora bezorebního systému a filosofie farmaření "bez práce", pramenící z taoismu, Srdcové sútry, autora knihy "Revolúcia jednej slamky". Pochopila jsem, proč v poslední době nejvíc času strávím v kuchyni, což mě baví čím dál víc. Nechci dávat šanci těm, co ovládají potraviny, aby ovládali i mou krev a tím mé uvědomění. Podle Roye jsme ztratili kontrolu nad naší krví, již 4 až 7 generací jíme neplnohodnotnou stravu, jídlo bez původní paměti.

Kuchyň dříve byla prvním chrámem, školou, nemocnicí, prvním centrem ekonomiky - každý dům měl obilnici - zrní bylo prvním platidlem. Dnešní domovy nemají skutečné kuchyně, a bez skutečné alchymistické kuchyně se celá společnost rozpadá, většina dětí vyrůstá bez rodičů. Opětovné vytvoření kuchyně jako středu a chrámu je zásadní pro budoucí vývoj. Skutečné vaření je nejvyšší alchymií a bez návratu alchymisty svět bude pod vládou systému (cesta iluze, umělý svět, antistvoření).

Úžasná byla Royova slova o podpoře vesmíru: Všechno, co se děje na Zemi, se děje i ve vesmíru, jedno nemůže existovat bez druhého. Ve vesmíru byly vždy války, Bohové proti Bohům, systémy proti systému. Nakonec se ustanovilo Velké shromáždění, kde padlo rozhodnutí, že pošlou nejlepší ze všech bojovníků na Zemi, aby tam přišli na to, jak dosáhnout míru. Musí vyhrát bitvu uvnitř jich samých. Jak vyhrát tuto válku válek? Nesmíme zklamat jako bojovníci, jinak by všechny ty roky, předchozí životy, přišly vniveč. Poslední bitvu vyhrajeme tím, že se naučíme vnímat srdce a mozek jako Jedno, překleneme dualitu, vrátíme se ke Zdroji. Bezpodmínečná láska nám pomůže překlenout rozdíly, překročit Práh.

Máme pomoc celého vesmíru, sledují nás, nejsme sami. Modlí se za nás, abychom změnili věci uvnitř nás, což je nejvyšší alchymie. Alchymie znamená být precizní, přesní. Česká země byla podle proroctví Hopiů předurčena pro celosvětovou změnu, česká země je zemí alchymie. Je ale třeba praktikovat, naše země má prý obrovský potenciál vést svět díky biologické realitě zevnitř. Dostali jsme velké dary, máme pomoc celého vesmíru. Roy se chce ještě vrátit, asi v prosinci, a chtěl by hlavně ženám poradit s alchymií v kuchyni, jestli jsem to správně pochopila. Mluvil o tom, že postavíme "základní kámen", vytvoříme takovou "českou tsunami".

Mezitím máme praktikovat meditaci: Vizualizovat střed Země, který se stává středem našeho srdce. Nadechneme se a vydechnutím předáváme Stvořitelovo světlo celému vesmíru. Toto centrum můžeme přenést kamkoli do svého těla a poléčit. Nadechujeme lásku, která přichází ze středu Země, vydechujeme světlo (zlaté) do celého vesmíru viz též www.shaketheanthill.net (zatřes mraveništěm).

Roy mi rovněž potvrdil ten fakt, že celá planeta je obklopena chemií - chemtraily. Záměrem je izolace od akáši.

Všem bojovníkům úspěšnou poslední vnitřní bitvu přeje Jitka Valentová

(do redakce dorazilo mailem)

 

A ještě jeden mail:

Chci vyjádřit poděkování Alžbětě a týmu internetové televize www.cestyksobe.cz za uskutečnění tohoto setkání, a Vesmíru děkuji za jeho vedení a možnost se toho všeho zúčastnit, a fyzicky si procítit působení - vyzařování Roye.

Při prvním pohledu na Roye, po vstupu do sálu, když tam klidně a tak trochu v ústraní seděl, a ostatní kolem dělali jako v mraveništi, jsem se nezmohla na víc, než: "To je tedy síla!"

Jeho vyzařování mi projelo celým tělem, a cítila jsem silné brnění v chodidlech (stejně jako teď, když se vrátím vědomím do té chvíle).

Nechci rozebírat to, o čem se povídalo, protože předpokládám, že záznam si bude moci každý prohlédnout na internetové televizi, a vzít si z vyřčených Royových slov přesně to, co každému právě rezonuje jako jeho osobní cesta - pravda.

Pro mne osobně to celé bylo potvrzením mé Intuice a přijatých informací, a také povzbuzením pro to, na čem jsem začala pracovat, a co cítím, že mám dělat jako součást svého životního poslání a naplnění jeho účelu.

Mohla bych psát o souvislostech - kostičkách, zapadnutých do mozaiky, ale tentokrát nebudu. Cítím velký dík k Veškerenstvu - Existenci.

V závěrečné meditaci nad námi stála tiše a rozvážně Marie - Matka - Bohyně. Byla obrovská a v jedné ruce třímala žezlo, v druhé vladařské jablko. Byla klidná, ale přesto důležitá, nebojující, stojící tiše nad tím vším, co dole probíhalo.

*Bi

 

 

Pokud se vám tento článek líbil, přidejte jej na

 

[Akt. známka: 2,38 / Počet hlasů: 8] 1 2 3 4 5
Celý článek | Zpět | Komentářů: 0 | Informační e-mailVytisknout článek


Komentovat článek     

Pro přidávání komentářů musíte být čtenář registrovaný a přihláąený a mít nastavený odběr info-mailů.


 

NAHORU | Hlavní stránka

kulatý roh  Přihlášený čtenářkulatý roh

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


kulatý roh  Aktualitykulatý roh
25. 10. 2020:

Exsenátor Jan Veleba: " V nadcházejícím týdnu jde v podstatě o všechno a pokud se nezklidní situace ve společnosti a na postu ministra zdravotnictví se rychle neobjeví kvalitní osobnost, pak opoziční demoblok a mediotelevizní žumpa ČT využijí všech prostředků k likvidaci vládnoucího hnutí, speciálně premiéra Andreje Babiše. Pokud by se jim to podařilo, tak tato společnost končí...
Naše společnost je nemocná, ztratila se slušnost, ztratila se elementární úcta k jakýmkoliv hodnotám, ztratil se stud. Nenajdete normální slušnou diskusi, názor proti názoru, najdete jenom urážky, zesměšňování a útoky...
"

Celý článek...


25. 10. 2020:

Sociolog Petr Hampl: "Epidemii si nemůže řešit každý sám. Výsledek je závislý na spolupráci. Jenže jsme v situaci, kdy se lidem lže téměř neustále a téměř o všem. O migraci, dluzích, Evropské unii, školství, mezi- národních smlouvách a čemkoliv jiném vás napadne...
Být ekonomickou celebritou – to dnes znamená, že dobře vypadáte, máte kontakty v médiích, a dokolečka opakujete, že řešením všeho je snížení daní pro bohaté, snížení státních výdajů a deregulace. To se naučíte za dvě minuty. K tomu nepotřebujete číst složité studie v cizích jazycích...
"

Celý článek...


24. 10. 2020:

MUDr. Ivan David: "Vláda se nechala dotlačit k uvolnění opatření. Ti, kteří ji k tomu tlačili, dnes tvrdí, že vláda udělala chybu. Radit, jak se to dělat má, je o dost lehčí, než to dělat. To je ověřený fakt. Vláda musí vážit mnoho aspektů současně. Více chránit obyvatele a vystavovat se nelibosti, že jsou omezeni? Nezasahovat do podnikání, než do něj zasáhne virus, nebo ho omezit a vystavovat se hněvu a žádostem o odškodnění? Atd.
Vláda se neměla nechat dotlačit k „rozvolnění“, jenže kdo by uvěřil, že to pomohlo, když by následky nenastaly?… Koho odškodnit za újmu způsobenou vládou více a koho méně, neboť nelze dát všem stejně. Pokud by újmu způsobil nebržděný koronavirus, zase by to bylo přičítáno vládě, na koronaviru si nikdo nic nevezme...
"

Celý článek...


07. 10. 2020:

Ladislav Petráš: " Vůbec se nedivím USA, SRN VB a dalším zemím, že mají z Ruska strach. Vždyť žádný jejich občan by asi neustál to, co občané Ruska: Skripal a jeho dcera a jako poslední (zatím) případ Navalnyj. Ten prý odolal dokonce zdokonalenému Novičoku. To je opravdu hrozba zejména pro členské země NATO. Představte si, že takto chemicky odolný Rus přijede třeba do ČR a začne tady okolo sebe sypat Novičok (jako kdyby nestačil ten zpropadený ricin v kufru). No hrůza jen pomyslet... "

Celý článek...

Pozn. red.:  U všech afér, dezinformací i "informací" je vždy na místě stará otázka: Kdo z toho má prospěch?


26. 09. 2020:

Vytvoření koalice proti dokončení výstavby Nord Stream 2 vedené Spojenými státy naznačuje, že Washington nastoupil na cestu „hospodářského lupičství“, píše bulharský deník Duma. Jak si je jistý autor bulharského vydání, USA se tímto způsobem snaží nejen eliminovat konkurenta, ale také nadále udržovat Evropu na krátkém vodítku.

Celý článek...
WebArchiv - archiv českého webu        optimalizace PageRank.cz       Bělehrad.Cz      Výrobky z konopí a bio bavlny - URBANSHOP     

Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS v2.8.3a - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Aby bylo legislativě EU učiněno zadost, vezměte na vědomí, že tento web využívá cookies, jako naprostá většina všech stránek na internetu. Dalším používáním webu s jejich využitím souhlasíte.

Redakce neodpovídá za obsah článků, komentářů ke článkům a diskusí ve Fóru,
které vyjadřují názory autorů a nemusí se vždy shodovat s názorem redakce.
Pro zpoplatněné weby platí zákaz přebírání článků z Jitřní země!