Jitřní země je věnována duchovní tématice, jako jóga, witchcraft, kult Bohyně, posvátná sexualita, tantra, mystika, ale tématem je i zdravá výživa, vegetariánství, ekologie, léčivé rostliny.
Jitřní země 
Translate - select language ^
 
  Dnešní datum: 25. 10. 2020     | Mapa stránek | Fórum JZ | Galerie JZ | Na Chvojnici | Galerie Na Chvojnici | Biozahrada |
   
 
kulatý roh  Náhodný citátkulatý roh
Nositel Nobelovy ceny v oboru lékařství D. Varelly, onkolog z Brazílie:
V dnešním světě se investuje pětkrát víc do léků na mužskou potenci a do silikonů pro ženy, než do léčení pacientů trpících Alzheimerovou chorobou.
Proto budeme mít za pár roků stařenky s velkým poprsím a stařečky s tvrdým penisem, ale nikdo z nich si nebude pamatovat, na co to je.

kulatý roh  Hlavní menukulatý roh
Hlavní stránka
Mapa stránek Jitřní země
Přehled rubrik
Odkazy
Galerie Jitřní země
Ankety
Nejčtenější stovka
Rozšířené vyhledávání
Poslat nové heslo
Upravit čtenářskou registraci
Zrušit svoji registraci čtenáře

kulatý roh  Přehled rubrikkulatý roh

kulatý roh  Nejčtenějšíkulatý roh
Aktuální stav
(12. 01. 2018, 2870x)
Svět se mění
(19. 11. 2017, 2809x)
Naslouchejte si každou vteřinou
(02. 11. 2017, 2798x)
Váš rok
(02. 01. 2018, 2469x)
Mayský sněm promlouvá
(15. 11. 2017, 2426x)

kulatý roh  Počasí, Slunce, Lunakulatý roh

Solar X-rays:
Status
Geomagnetic Field:
Status
Aktuální snímky Slunce


kulatý roh  O Jitřní zemikulatý roh
Jitřní země
ISSN 1801-0601
Vydavatel: J. Holub, Kralice n. Osl.
Jitřní země byla založena na pod­zim roku 2000. Věnuje se hlavně duchovní tématice, ať už je to jó­ga, witchcraft (wicca), kult Bo­hy­ně, posvátná sexualita a tantra, mys­ti­ka, New Age, ša­ma­nis­mus ale také třeba zdravá výživa, vege­tari­án­ství, lé­čivé rost­liny a eko­logie.

Duchovno

* Plazmatičtí diskarnáti – Démoni z vyšších úrovní


Jiřina Miltech - Duchovno - 09. 11. 2009 (8999 přečtení)

Měla jsem zajímavý rozhovor s jedním ze souputníků současným životem. Dozvěděla jsem se, (a nebylo to poprvé), že byl nařčen z nečestného jednání. Přímo byl slovně napaden, že lidi podvádí, že po setkání s ním umírají. Je docela známým léčitelem. Pohybuje se v okruhu lidí, kterým pravidelně pomáhá s jejich duchovním vzestupem. Také se zdravím. Nakonec z těchto „dam“ vylezlo, že teď jsou tu ony, aby pokračovaly ve vedení jeho „oveček“ ke Světlu místo něho.


Vskutku není zdaleka sám takto postižen. Setkáváme se s takovýmto jednáním dosti často všichni. I ve svém soukromém životě.

Vysvětlení není zase až tak složité. Pracuji s metodou duchovního léčení SRT. Je to systém čištění našich přednastavení pro tento život, tuto inkarnaci. V okamžiku, kdy cítíme, že nejde něco s božím pořádkem, poprosíme naše vyšší Já o pročištění příslušných programů od negativních energií, emocí a entit, poděkujeme a požehnáme za jejich pomoc a je vystaráno. U někoho se dostaví změna ihned – jedná se o lidi duchovně pokročilé, kteří vnímají energie. Nejpozději však do 3 týdnů.

Někdy se jedná o diskarnáty. Pak je třeba požádat o jejich očištění, odpojení a odvedení ke Světlu. Tím je odstraníme ze svého energetického systému. Diskarnáti jsou duše ulpělé z nějakého důvodu na pozemské úrovni z našich minulých vtělení. Doslova se „přilepí“ buď na osobu přímo, nebo na program, se kterým měli někdy v souvislosti s námi něco společného. Tam se živí naší energií – jako duše bez fyzického těla nemají jinou možnost. Způsobují změnu části naší energie na negativní pomocí programů, které svým vlivem zesílí. Vyvolají v nás pocit strachu a tím se živí a získávají postupně větší a větší sílu. Jsou napojeni na náš energetický systém – doslova přilepení. V tom místě, kde působí, se vytvoří blok a následně nemoc. Proudění energie zde je blokováno jako doprava před zablokovanou – ucpanou křižovatkou. Na nás pak je, abychom spustili program sebeuzdravení. Ovšem tyto programy jsou jimi taktéž blokovány. I na nich lpí jejich negativní vliv. Hovoříme o kletbách a prokletích. Proto poprosíme diskarnáty pročistit, odpojit a odvést ke světlu. Vyčistit náš energetický systém od těchto bloků – kleteb prokletí. Příslušné blokované programy sebeuzdravení projdeme pak bez zádrhelů – lehce.

Pokud toto nepomůže, pak je nutno změnit formulaci a poprosit o očištění, odpojení a odvedení ke Světlu plazmatických inkarnátů. Jsou to démonské bytosti z vyšších rovin vědomí, vybavené démonskými programy ovládání takové síly, že jejich odhalení a odsunutí do patřičných mezí není vůbec jednoduché. A mnohdy to ani není v našich silách. Jsou neústupní. Nedají na sebe sáhnout. Nestačí jen poprosit o jejich odstranění. Je třeba poprosit o jejich „duchovní nakopnutí“. Provádí se to přes postiženou osobu. Osobu, skrze níž démon prosazuje svůj záměr. Lidé si totiž vůbec nejsou vědomí, že je něco v nepořádku. Jedná se o posedlosti démonem. Tyto démoni jsou vybaveni tak mocnými programy, že zcela ovládnou mysl postiženého. Ten vůbec nevnímá cizí přítomnost ve svém energetickém systému. Je nezvratně přesvědčen o „své pravdě“ a přesvědčivě ovlivňuje i ostatní lidi. Může mu pomoci jedině někdo další, který to vidí – který prozřel. (Maskování mistrovskými energiemi.)

Tak to také provedl i tento můj přítel a kamarád.
Nyní je čas, abychom prozřeli všichni. Pak nebudou mít démoni – lidé jimi posedlí a jim propadlí svou vůlí – šanci nám škodit. Pouze nás upozorní, co máme řešit – jaká moudrost je nyní pro nás pro tento okamžik důležitá.

Mnohým z nás se to již daří. A připomínám – nemusíme je následovat. Ani přijímat jejich cestu za svou.

Jsme svobodné vůle. Zvolme svou cestu. Uvědomme si konečně, co je konkrétně pro naši osobu směrodatné. A jděme DO TOHO, či ZA TÍM.

Celý vesmír je s námi a přeje nám.

Spasme sebe i své démony pochopením jejich mise sítem lásky.

Jsme požehnanými dětmi svého Otce.
 

 

 

Pokud se vám tento článek líbil, přidejte jej na

 

[Akt. známka: 2,22 / Počet hlasů: 9] 1 2 3 4 5
Celý článek | Zpět | Komentářů: 8 | Informační e-mailVytisknout článek


Komentovat článek     

Pro přidávání komentářů musíte být čtenář registrovaný a přihláąený a mít nastavený odběr info-mailů.


 

NAHORU | Hlavní stránka

kulatý roh  Přihlášený čtenářkulatý roh

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


kulatý roh  Aktualitykulatý roh
25. 10. 2020:

Exsenátor Jan Veleba: " V nadcházejícím týdnu jde v podstatě o všechno a pokud se nezklidní situace ve společnosti a na postu ministra zdravotnictví se rychle neobjeví kvalitní osobnost, pak opoziční demoblok a mediotelevizní žumpa ČT využijí všech prostředků k likvidaci vládnoucího hnutí, speciálně premiéra Andreje Babiše. Pokud by se jim to podařilo, tak tato společnost končí...
Naše společnost je nemocná, ztratila se slušnost, ztratila se elementární úcta k jakýmkoliv hodnotám, ztratil se stud. Nenajdete normální slušnou diskusi, názor proti názoru, najdete jenom urážky, zesměšňování a útoky...
"

Celý článek...


25. 10. 2020:

Sociolog Petr Hampl: "Epidemii si nemůže řešit každý sám. Výsledek je závislý na spolupráci. Jenže jsme v situaci, kdy se lidem lže téměř neustále a téměř o všem. O migraci, dluzích, Evropské unii, školství, mezi- národních smlouvách a čemkoliv jiném vás napadne...
Být ekonomickou celebritou – to dnes znamená, že dobře vypadáte, máte kontakty v médiích, a dokolečka opakujete, že řešením všeho je snížení daní pro bohaté, snížení státních výdajů a deregulace. To se naučíte za dvě minuty. K tomu nepotřebujete číst složité studie v cizích jazycích...
"

Celý článek...


24. 10. 2020:

MUDr. Ivan David: "Vláda se nechala dotlačit k uvolnění opatření. Ti, kteří ji k tomu tlačili, dnes tvrdí, že vláda udělala chybu. Radit, jak se to dělat má, je o dost lehčí, než to dělat. To je ověřený fakt. Vláda musí vážit mnoho aspektů současně. Více chránit obyvatele a vystavovat se nelibosti, že jsou omezeni? Nezasahovat do podnikání, než do něj zasáhne virus, nebo ho omezit a vystavovat se hněvu a žádostem o odškodnění? Atd.
Vláda se neměla nechat dotlačit k „rozvolnění“, jenže kdo by uvěřil, že to pomohlo, když by následky nenastaly?… Koho odškodnit za újmu způsobenou vládou více a koho méně, neboť nelze dát všem stejně. Pokud by újmu způsobil nebržděný koronavirus, zase by to bylo přičítáno vládě, na koronaviru si nikdo nic nevezme...
"

Celý článek...


07. 10. 2020:

Ladislav Petráš: " Vůbec se nedivím USA, SRN VB a dalším zemím, že mají z Ruska strach. Vždyť žádný jejich občan by asi neustál to, co občané Ruska: Skripal a jeho dcera a jako poslední (zatím) případ Navalnyj. Ten prý odolal dokonce zdokonalenému Novičoku. To je opravdu hrozba zejména pro členské země NATO. Představte si, že takto chemicky odolný Rus přijede třeba do ČR a začne tady okolo sebe sypat Novičok (jako kdyby nestačil ten zpropadený ricin v kufru). No hrůza jen pomyslet... "

Celý článek...

Pozn. red.:  U všech afér, dezinformací i "informací" je vždy na místě stará otázka: Kdo z toho má prospěch?


26. 09. 2020:

Vytvoření koalice proti dokončení výstavby Nord Stream 2 vedené Spojenými státy naznačuje, že Washington nastoupil na cestu „hospodářského lupičství“, píše bulharský deník Duma. Jak si je jistý autor bulharského vydání, USA se tímto způsobem snaží nejen eliminovat konkurenta, ale také nadále udržovat Evropu na krátkém vodítku.

Celý článek...
WebArchiv - archiv českého webu        optimalizace PageRank.cz       Bělehrad.Cz      Výrobky z konopí a bio bavlny - URBANSHOP     

Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS v2.8.3a - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Aby bylo legislativě EU učiněno zadost, vezměte na vědomí, že tento web využívá cookies, jako naprostá většina všech stránek na internetu. Dalším používáním webu s jejich využitím souhlasíte.

Redakce neodpovídá za obsah článků, komentářů ke článkům a diskusí ve Fóru,
které vyjadřují názory autorů a nemusí se vždy shodovat s názorem redakce.
Pro zpoplatněné weby platí zákaz přebírání článků z Jitřní země!