Jitřní země je věnována duchovní tématice, jako jóga, witchcraft, kult Bohyně, posvátná sexualita, tantra, mystika, ale tématem je i zdravá výživa, vegetariánství, ekologie, léčivé rostliny.
Jitřní země 
Translate - select language ^
 
  Dnešní datum: 22. 10. 2019     | Mapa stránek | Fórum JZ | Galerie JZ | Na Chvojnici | Galerie Na Chvojnici | Biozahrada |
   
 
kulatý roh  Náhodný citátkulatý roh
William S. Lind:
Každý stát, který podporuje americká armáda, ztrácí legitimitu.

kulatý roh  Hlavní menukulatý roh
Hlavní stránka
Mapa stránek Jitřní země
Přehled rubrik
Odkazy
Galerie Jitřní země
Ankety
Nejčtenější stovka
Rozšířené vyhledávání
Poslat nové heslo
Upravit čtenářskou registraci
Zrušit svoji registraci čtenáře

kulatý roh  Přehled rubrikkulatý roh

kulatý roh  Nejčtenějšíkulatý roh
Nežijte ve lži
(20. 11. 2016, 2677x)
Hodiny odbíjejí
(30. 12. 2016, 2665x)
Mayský sněm
(07. 01. 2017, 2606x)
Jako v pohádkách…
(07. 12. 2016, 2521x)
Mayská rada
(14. 02. 2017, 2437x)
Upozornění
(28. 11. 2016, 2387x)

kulatý roh  Počasí, Slunce, Lunakulatý roh
 
Předpověď pro ČR 1.den title= Předpověď pro ČR 2.den Předpověď pro ČR 3.den
 

Solar X-rays:
Status
Geomagnetic Field:
Status
Aktuální snímky Slunce


kulatý roh  O Jitřní zemikulatý roh
Jitřní země
ISSN 1801-0601
Vydavatel: J. Holub, Kralice n. Osl.
Jitřní země byla založena na pod­zim roku 2000. Věnuje se hlavně duchovní tématice, ať už je to jó­ga, witchcraft (wicca), kult Bo­hy­ně, posvátná sexualita a tantra, mys­ti­ka, New Age, ša­ma­nis­mus ale také třeba zdravá výživa, vege­tari­án­ství, lé­čivé rost­liny a eko­logie.

Sebepoznání

* 16 typů a sexualita


Převzato - Sebepoznání - 06. 02. 2009 (32347 přečtení)

Další ukázka toho, co umí typologie osobnosti MBTI - charakteristika všech 16 typů osobností. Více o typologii najdete v článku Chcete lépe poznat sami sebe i druhé? MBTI.Nevíte-li kdo jste, udělejte si test a vraťte se.

 INTP  INTP obvykle přistupuje k intimitě s nadšením a vzrušením. Někteří INTP mohou bagatelizovat své potřeby sexuálních vztahů ve svém životě, ale častěji používají své bohaté představivosti a dětského nadšení, aby dostali z okamžiku co nejvíce. INTP obvykle zažívají tu chvíli s živou intensitou uvnitř své mysli, ačkoliv to může, ale nemusí být zjevné jejich partnerovi.
 INTJ  INTJ se těší přemýšlením o intimitě a o způsobech, jak ji zdokonalit. V pozitivních vztazích jeho kreativita a intenzita září. Ve více negativním vztahu se mohou těšit přemítáním o sexu více, než jeho skutečným provozováním. Raději přistupují k intimitě z teoretického, tvořivého hlediska než jako k příležitosti vyjádřit lásku a  náklonnost. Ačkoliv INTJ který zjistil důležitost těchto způsobů vyjádření pro zdraví svého vztahu bude pravděpodobně více verbálně milující.
 INFP  INFP budou zpočátku spíše pomalí  v odhalování se svým partnerům. Jakmile je jejich důvěra získána,  bude se INFP dívat na sexuální intimitu jako na příležitost k vyjádření své hluboce uložené lásky a náklonnosti. Více než skutečný sexuální akt budou oceňovat dávání a přijímání lásky a sladkých slov. Se svým sklonem vychutnávat si službu ostatním mohou stavět uspokojení svých partnerů nad své vlastní.
 INFJ  INFJ pohlíží na intimitu jako na téměř duchovní zážitek. Bude vítat příležitost spojit srdce a duši se svým partnerem. Jako pro jedince orientované na službu je pro ně velmi důležité štěstí jejich partnera. Intimita je příležitost pro INFJ aby nezištně dávali svou lásku a zkušenosti zjevným způsobem.
 ISTP  ISTP přistupuje k intimitě spíše jako k fyzickému aktu než jako k vyjádření lásky a náklonnosti. Je zemitou a smyslovou bytostí, která s nadšením zakouší sex  všemi pěti smysly. Přinášejí do ložnice spontánnost, tvořivost a nadšení a užívají si nové zážitky. Protože krása má pro ně tak silnou přitažlivost, oceňují i krásné prostředí jako ložní prádlo, spodní prádlo, parfémy, atd.
 ISTJ  ISTJ přistupují k intimitě spíše z fyzického hlediska než jako prostředku k vyjádření lásky a náklonnosti. Obvykle mají potíže vyjádřit své nejhlubší city, i když mohou být pociťovány velmi silně. Budou očekávat sex na relativně pravidelné bázi, a spíše ocení tradiční role obou pohlaví. Muž ISTJ bude prosazovat své hledisko, zatímco žena ISTJ bude mít sklon následovat svůj protějšek (i když se bude cítit krajně nepříjemně při čemkoliv mimo tradiční normu).
 ISFP  ISFP přistupuje k intimitě s plnou pozorností, závažností a hloubkou. Zakouší milování skrze své smysly a vítá možnost spojit se svým partnerem na této úrovni. Není pravděpodobné, že bude své pocity vyjadřovat slovně, neboť věří, že činy mluví hlasitěji než slova.
 ISFJ  ISFJ vnímá intimitu jako hmatatelný způsob, jak posílit své pouto ve vztahu. Také vidí intimitu jako něco podobného povinnosti, a je pravděpodobné, že se bude více zajímat o službu svému partnerovi než o své vlastní uspokojení. Ačkoliv ISFJ není velmi rozvláčný při vyjádření své lásky a náklonnosti a raději ji bude vyjadřovat činy, bude hluboce oceňovat potvrzující odpověď od svého partnera.
 ENTP  ENTP je nadšený a má zájem o pozitivní, neustálý růst obou partnerů. Bude pravděpodobně pozorný, zaujatý a bude klást otázky. Raději si užívá spontánnosti, než pevných rozvrhů a plně přivítá nové nápady a dobrodružství. Raději přistupuje k intimitě více jako k fyzickému aktu  který náklonnost zprostředkuje spíše než jako k příležitosti náklonnost explicitně vyjádřit.
 ENTJ  ENTJ je robustní, nápaditý a nadšený. Jeho přirozený instinkt jej bude vést v této aréně stejně jako v jiných oblastech života, a on  povede svého partnera do tvořivého  milostného dobrodružství, kde je kladen důraz na vzájemné učení a sdílení náklonnosti. Pravděpodobně bude očekávat sex na relativně pravidelné bázi.
 ENFP  ENFP je kreativní, perfectionistický, hravý a přítulný. Jeho bohatý svět fantazie jej dělá zábavným a tvůrčím milencem, který obvykle má nějaké nové nápady schované v rukávu. Celým srdcem přivítá příležitost k blízkosti se svým partnerem věříce, že sexuální intimita je pozitivní, zábavná cesta k vyjádření jak mnoho milují jeden druhého. 
 ENFJ  ENFJ se těší na intimitu jako příležitost k vyjádření lásky a péče. ENFJ je obecně velmi zaujat štěstím a spokojeností svého partnera. Protože dosahuje mnoho ze svého osobního uspokojení tak že činí druhé šťastnými, bude pravděpodobně schopným milencem. Stejně jako ostatní usuzující bude mít pravděpodobně rozvrh intimity, a může být náchylný k rutinérství.  Pro ENFJ je nejdůležitější aspekt sexuálního setkání potvrzení lásky a náklonnosti.
 ESTP ESTP přistupuje k intimitě jako ke zjevnému, zábavnému způsobu, jak co nejlépe prožít vztah v přítomném okamžiku. Je si vědom svých smyslů a tak je velmi smyslný a zemitý milenec. Pohlíží na intimitu raději z lehčího, fyzického pohledu spíše než jako na příležitost ke slovnímu vyjádření citu a jeho potvrzení. Pokud je partnerem někomu s převahou cítění, přednostně by měl vědomě vynaložit úsilí, aby někdy slovně vyjádřil sympatie během intimity.
 ESTJ  ESTJ bude pravděpodobně silný, nadšený a atletický. Bude mít tendenci být tradiční a očekávat sexuální setkání na poměrně pravidelné bázi. Raději přistupuje k intimitě jako k fyzické zkušenosti blízkosti, spíše než jako na příležitost k vyjádření a přijímání projevů lásky a náklonnosti. ESTJ si musí  pravděpodobně připomínat aby vyjádřil své pocity slovně, ale jejich partner ho nejspíš ocení i za to, jak to dělá.
 ESFP  ESFP je velmi zemitá a smyslná osoba, která hledá a vychutnává intimní kontakt se svými partnery. Žije tady a teď, přímo objímá a vychutnává zážitek všemi smysly. Je velkorysý a vřelý a velmi zaujatý tím jak udělat svého partnera šťastným.
 ESFJ  ESFJ je vřelý a milující, vítá intimitu jako příležitost vyjádřit svou náklonnost a získat od svého partnera dary lásky. Mnoho ESFJ má tendenci být velmi pravidelní a tradiční ve svých sexuálních návycích, ale lze to téměř vždy překonat vzděláváním a uvědoměním si možnosti volby. ESFJ je velmi orientovaný na službu a bude klást velký důraz na to aby udělal svého partnera šťastným.

 

převzato z jamesbkim.com

 

 

Pokud se vám tento článek líbil, přidejte jej na

 

[Akt. známka: 3,00 / Počet hlasů: 2] 1 2 3 4 5
Celý článek | Zpět | Komentářů: 0 | Informační e-mailVytisknout článek


Komentovat článek     

Pro přidávání komentářů musíte být čtenář registrovaný a přihlášený a mít nastavený odběr info-mailů.


 

NAHORU | Hlavní stránka

kulatý roh  Přihlášený čtenářkulatý roh

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


kulatý roh  Aktualitykulatý roh
19. 10. 2019:

Komentátor Tomáš Vyoral: "Když se neznámá paní vyjádří na internetu vůči ilegálním imigrantům, nejvyšší státní zůstupce Pavel Zeman je pobouřen a angažuje se. Zatímco když starosta Řeporyjí Pavel Novotný opakovaně na internetu i jinde vyzývá a volá po smrti svých politických oponentů – konkrétních lidí, k močení na jejich hroby a bůhví k čemu, tak soudruh Zeman mlčí. Není hate speech jako hate speech..."

Celý článek...


17. 10. 2019:

Z komentářů na Internetu: "Elán je samozřejmě skandalizován pod trapnou a průhlednou záminkou. Normální lidé si to uvědomují. Dobře také vědí, že útoky např. na Jarka Nohavicu mají úplně stejný důvod - pošpinit člověka, který se nebojí myslet a chovat jinak, než se těm hajzlíkům hodí. Mají smůlu. Mnoho lidí je dávno prohlédlo a doslova jimi pohrdají."

Celý článek: Mediálne potkany reagujú: Klip Elánu “Bulvárne krysy” ich zasiahol presne tam, kde mal


05. 10. 2019:

Ekonomka Markéta Šichtařová: "Ministerstvo práce a sociálních věcí se vytasilo s třicetistránkovou příručkou pro provozovatele takzvaných mikrojeslí. Příručka obsahuje instrukce, jak batolátkům vymýt mozek a udělat jim binec v jejich pohlaví. Nabádá k tomu, aby se během her ‚potíralo rozdělení na muže a ženy‘. Aby se klukům stejně jako holčičkám dávaly panenky a holkám zase autíčka...
Proč stejný druh lidí zbožňuje a hájí Gretu, jejíž loutkovodiči v podstatě vyzývají k diktatuře? Proč stejný typ lidí je ochoten uvažovat o tom, že se (pro začátek) ve školních jídelnách zakáže maso? Proč tihle lidé obyčejně hájí norský Barnevernet a byli by nejraději, kdyby se zavedl i u nás?...
"

Celý článek...


03. 10. 2019:

Zemřel Karel Gott - komentář z Internetu: "oceňuji jeho pracovitost, laskavou lidskou stránku, rozhled i to, že po roce 89 se nedal ke zlodějům, neobrážel VIP dýchánky kavárny, žádné politické uskupení si ho nekoupilo. Vytvářel v zahraničí o republice dobrý obraz, vydělal státu spoustu valut, danil doma, ne v daňovém ráji. Zůstal svůj.
Mrkl jsem jen na minutku jinam a už to jede. Knížepán, Klvaňa, Stanjura, Bělobrádek, Šídlo, Roman Týc, Jakub Janda, že prý zpíval i v Rusku a za komunistů.... u jiných, co se dnes angažují na správné straně, to samozřejmě nevadí. Vytáhli i autistu, kdysi dětského maskota Trautenberga, Mikiho Kotase. Jsem zvědavý, co na to bojovník proti sochám z Prahy 6 nebo Milionové chvilky... Nic pozitivního nedokázali, proti Goťákovi jsou ubožáci. Lumpové, co stojí proti vlastnímu národu, se přede všemi zase veřejně odkopávají...
"

Celý článek...


29. 09. 2019:

Jiří Zimola: "Hroutí se mi svět. Svatý Václav nežil, Koněv neosvobodil a Červená Karkulka sežrala vlka. Ještěže mi na nezávislé veřejnoprávní ČT vysvětlí, jak mám zacházet s fake news! :-)"

Celý článek...


27. 09. 2019:

Novinářka Lucie Groene Odkolek: "Miloš Zeman by za normálních okolností určitě přišel položit květiny, ale logicky nechce, aby vzpomínka na rok 1989 byla opět zneužita k projevům „pohrdání Zemanem“. Místo zpráv o oslavách 30. výročí 17. listopadu by se na první stránky tisku dostali ti, kteří mediálně nejúčinněji urazili prezidenta. Do situace, kdy prezident raději zůstane doma, nás tedy dostali právě ti, co si o sobě z nepochopitelných důvodů myslí, že jsou slušnější než Miloš Zeman, a potom se před novináři předvádějí v trapnostech..."

Celý článek...


24. 09. 2019:

Jana Bobošíková: "Dokud se nenajde většina ve Sněmovně, která by jasně prohlásila, že Česká televize neplní svou zákonnou funkci – tedy poskytování objektivních, ověřených, ve svém celku vyvážených a všestranných informací pro svobodné vytváření názoru – jsou tyto diskuse zbytečné. Jediný, kdo může změnit současný stav zpravodajství a publicistiky České televize, jsou poslanci. Ti ale, přestože často deklarují nespokojenost s Českou televizí, odvahu situaci řešit nemají. Česká televize je nyní skutečně nezávislá v tom smyslu, že si děla co chce, protože ti, kdo mají vynucovat dodržování zákona o ČT, na svou povinnost rezignovali..."

Celý článek...
WebArchiv - archiv českého webu        optimalizace PageRank.cz       Bělehrad.Cz      Výrobky z konopí a bio bavlny - URBANSHOP     

Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS v2.8.2RC8 - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Aby bylo legislativě EU učiněno zadost, vezměte na vědomí, že tento web využívá cookies, jako naprostá většina všech stránek na internetu. Dalším používáním webu s jejich využitím souhlasíte.

Redakce neodpovídá za obsah článků, komentářů ke článkům a diskusí ve Fóru,
které vyjadřují názory autorů a nemusí se vždy shodovat s názorem redakce.
Pro zpoplatněné weby platí zákaz přebírání článků z Jitřní země!