Jitřní země je věnována duchovní tématice, jako jóga, witchcraft, kult Bohyně, posvátná sexualita, tantra, mystika, ale tématem je i zdravá výživa, vegetariánství, ekologie, léčivé rostliny.
Jitřní země 
Translate - select language ^
 
  Dnešní datum: 06. 06. 2020     | Mapa stránek | Fórum JZ | Galerie JZ | Na Chvojnici | Galerie Na Chvojnici | Biozahrada |
   
 
kulatý roh  Náhodný citátkulatý roh
předseda Ústaního soudu Pavel Rychetský:
Mé šestileté působení u Ústavního soudu mne poučilo o tom, že ani Parlament nemá absolutní moc a většina nemusí mít vždy pravdu a základní hodnoty demokratického právního státu je třeba chránit i před zákonodárci.

kulatý roh  Hlavní menukulatý roh
Hlavní stránka
Mapa stránek Jitřní země
Přehled rubrik
Odkazy
Galerie Jitřní země
Ankety
Nejčtenější stovka
Rozšířené vyhledávání
Poslat nové heslo
Upravit čtenářskou registraci
Zrušit svoji registraci čtenáře

kulatý roh  Přehled rubrikkulatý roh

kulatý roh  Nejčtenějšíkulatý roh
Aktuální stav
(12. 01. 2018, 2430x)
Naslouchejte si každou vteřinou
(02. 11. 2017, 2402x)
Svět se mění
(19. 11. 2017, 2373x)
Nejsme připraveni
(27. 09. 2017, 2269x)

kulatý roh  Počasí, Slunce, Lunakulatý roh
 
Předpověď pro ČR 1.den title= Předpověď pro ČR 2.den Předpověď pro ČR 3.den
 

Solar X-rays:
Status
Geomagnetic Field:
Status
Aktuální snímky Slunce


kulatý roh  O Jitřní zemikulatý roh
Jitřní země
ISSN 1801-0601
Vydavatel: J. Holub, Kralice n. Osl.
Jitřní země byla založena na pod­zim roku 2000. Věnuje se hlavně duchovní tématice, ať už je to jó­ga, witchcraft (wicca), kult Bo­hy­ně, posvátná sexualita a tantra, mys­ti­ka, New Age, ša­ma­nis­mus ale také třeba zdravá výživa, vege­tari­án­ství, lé­čivé rost­liny a eko­logie.

Sebepoznání

* 16 typů a sexualita


Převzato - Sebepoznání - 06. 02. 2009 (33305 přečtení)

Další ukázka toho, co umí typologie osobnosti MBTI - charakteristika všech 16 typů osobností. Více o typologii najdete v článku Chcete lépe poznat sami sebe i druhé? MBTI.Nevíte-li kdo jste, udělejte si test a vraťte se.

 INTP  INTP obvykle přistupuje k intimitě s nadšením a vzrušením. Někteří INTP mohou bagatelizovat své potřeby sexuálních vztahů ve svém životě, ale častěji používají své bohaté představivosti a dětského nadšení, aby dostali z okamžiku co nejvíce. INTP obvykle zažívají tu chvíli s živou intensitou uvnitř své mysli, ačkoliv to může, ale nemusí být zjevné jejich partnerovi.
 INTJ  INTJ se těší přemýšlením o intimitě a o způsobech, jak ji zdokonalit. V pozitivních vztazích jeho kreativita a intenzita září. Ve více negativním vztahu se mohou těšit přemítáním o sexu více, než jeho skutečným provozováním. Raději přistupují k intimitě z teoretického, tvořivého hlediska než jako k příležitosti vyjádřit lásku a  náklonnost. Ačkoliv INTJ který zjistil důležitost těchto způsobů vyjádření pro zdraví svého vztahu bude pravděpodobně více verbálně milující.
 INFP  INFP budou zpočátku spíše pomalí  v odhalování se svým partnerům. Jakmile je jejich důvěra získána,  bude se INFP dívat na sexuální intimitu jako na příležitost k vyjádření své hluboce uložené lásky a náklonnosti. Více než skutečný sexuální akt budou oceňovat dávání a přijímání lásky a sladkých slov. Se svým sklonem vychutnávat si službu ostatním mohou stavět uspokojení svých partnerů nad své vlastní.
 INFJ  INFJ pohlíží na intimitu jako na téměř duchovní zážitek. Bude vítat příležitost spojit srdce a duši se svým partnerem. Jako pro jedince orientované na službu je pro ně velmi důležité štěstí jejich partnera. Intimita je příležitost pro INFJ aby nezištně dávali svou lásku a zkušenosti zjevným způsobem.
 ISTP  ISTP přistupuje k intimitě spíše jako k fyzickému aktu než jako k vyjádření lásky a náklonnosti. Je zemitou a smyslovou bytostí, která s nadšením zakouší sex  všemi pěti smysly. Přinášejí do ložnice spontánnost, tvořivost a nadšení a užívají si nové zážitky. Protože krása má pro ně tak silnou přitažlivost, oceňují i krásné prostředí jako ložní prádlo, spodní prádlo, parfémy, atd.
 ISTJ  ISTJ přistupují k intimitě spíše z fyzického hlediska než jako prostředku k vyjádření lásky a náklonnosti. Obvykle mají potíže vyjádřit své nejhlubší city, i když mohou být pociťovány velmi silně. Budou očekávat sex na relativně pravidelné bázi, a spíše ocení tradiční role obou pohlaví. Muž ISTJ bude prosazovat své hledisko, zatímco žena ISTJ bude mít sklon následovat svůj protějšek (i když se bude cítit krajně nepříjemně při čemkoliv mimo tradiční normu).
 ISFP  ISFP přistupuje k intimitě s plnou pozorností, závažností a hloubkou. Zakouší milování skrze své smysly a vítá možnost spojit se svým partnerem na této úrovni. Není pravděpodobné, že bude své pocity vyjadřovat slovně, neboť věří, že činy mluví hlasitěji než slova.
 ISFJ  ISFJ vnímá intimitu jako hmatatelný způsob, jak posílit své pouto ve vztahu. Také vidí intimitu jako něco podobného povinnosti, a je pravděpodobné, že se bude více zajímat o službu svému partnerovi než o své vlastní uspokojení. Ačkoliv ISFJ není velmi rozvláčný při vyjádření své lásky a náklonnosti a raději ji bude vyjadřovat činy, bude hluboce oceňovat potvrzující odpověď od svého partnera.
 ENTP  ENTP je nadšený a má zájem o pozitivní, neustálý růst obou partnerů. Bude pravděpodobně pozorný, zaujatý a bude klást otázky. Raději si užívá spontánnosti, než pevných rozvrhů a plně přivítá nové nápady a dobrodružství. Raději přistupuje k intimitě více jako k fyzickému aktu  který náklonnost zprostředkuje spíše než jako k příležitosti náklonnost explicitně vyjádřit.
 ENTJ  ENTJ je robustní, nápaditý a nadšený. Jeho přirozený instinkt jej bude vést v této aréně stejně jako v jiných oblastech života, a on  povede svého partnera do tvořivého  milostného dobrodružství, kde je kladen důraz na vzájemné učení a sdílení náklonnosti. Pravděpodobně bude očekávat sex na relativně pravidelné bázi.
 ENFP  ENFP je kreativní, perfectionistický, hravý a přítulný. Jeho bohatý svět fantazie jej dělá zábavným a tvůrčím milencem, který obvykle má nějaké nové nápady schované v rukávu. Celým srdcem přivítá příležitost k blízkosti se svým partnerem věříce, že sexuální intimita je pozitivní, zábavná cesta k vyjádření jak mnoho milují jeden druhého. 
 ENFJ  ENFJ se těší na intimitu jako příležitost k vyjádření lásky a péče. ENFJ je obecně velmi zaujat štěstím a spokojeností svého partnera. Protože dosahuje mnoho ze svého osobního uspokojení tak že činí druhé šťastnými, bude pravděpodobně schopným milencem. Stejně jako ostatní usuzující bude mít pravděpodobně rozvrh intimity, a může být náchylný k rutinérství.  Pro ENFJ je nejdůležitější aspekt sexuálního setkání potvrzení lásky a náklonnosti.
 ESTP ESTP přistupuje k intimitě jako ke zjevnému, zábavnému způsobu, jak co nejlépe prožít vztah v přítomném okamžiku. Je si vědom svých smyslů a tak je velmi smyslný a zemitý milenec. Pohlíží na intimitu raději z lehčího, fyzického pohledu spíše než jako na příležitost ke slovnímu vyjádření citu a jeho potvrzení. Pokud je partnerem někomu s převahou cítění, přednostně by měl vědomě vynaložit úsilí, aby někdy slovně vyjádřil sympatie během intimity.
 ESTJ  ESTJ bude pravděpodobně silný, nadšený a atletický. Bude mít tendenci být tradiční a očekávat sexuální setkání na poměrně pravidelné bázi. Raději přistupuje k intimitě jako k fyzické zkušenosti blízkosti, spíše než jako na příležitost k vyjádření a přijímání projevů lásky a náklonnosti. ESTJ si musí  pravděpodobně připomínat aby vyjádřil své pocity slovně, ale jejich partner ho nejspíš ocení i za to, jak to dělá.
 ESFP  ESFP je velmi zemitá a smyslná osoba, která hledá a vychutnává intimní kontakt se svými partnery. Žije tady a teď, přímo objímá a vychutnává zážitek všemi smysly. Je velkorysý a vřelý a velmi zaujatý tím jak udělat svého partnera šťastným.
 ESFJ  ESFJ je vřelý a milující, vítá intimitu jako příležitost vyjádřit svou náklonnost a získat od svého partnera dary lásky. Mnoho ESFJ má tendenci být velmi pravidelní a tradiční ve svých sexuálních návycích, ale lze to téměř vždy překonat vzděláváním a uvědoměním si možnosti volby. ESFJ je velmi orientovaný na službu a bude klást velký důraz na to aby udělal svého partnera šťastným.

 

převzato z jamesbkim.com

 

 

Pokud se vám tento článek líbil, přidejte jej na

 

[Akt. známka: 3,00 / Počet hlasů: 2] 1 2 3 4 5
Celý článek | Zpět | Komentářů: 0 | Informační e-mailVytisknout článek


Komentovat článek     

Pro přidávání komentářů musíte být čtenář registrovaný a přihláąený a mít nastavený odběr info-mailů.


 

NAHORU | Hlavní stránka

kulatý roh  Přihlášený čtenářkulatý roh

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


kulatý roh  Aktualitykulatý roh
05. 06. 2020:

Bývalá europoslankyně Jana Bobošíková: " Neexistuje žádný faktický ani procedurální důvod, proč by se měl Evropský parlament zabývat volbou členů Rady ČT. Existují jen důvody mocenské a ideologické. Nepřekvapuje mě, že konzervativní katolička v radě veřejnoprávní televize členské země EU není v progresivistických bruselských kruzích vítána a vzbuzuje tam obavy. Navíc, když rozumí ekonomii a její akademická činnost je ověnčena mezinárodními cenami.
Překvapuje mě ale, že europoslanci, zvolení českými občany, se snaží zpochybňovat v Bruselu rozhodnutí poslanců českého parlamentu. Neuvědomují si, že si tak vyslouží především pohrdání, a to i od těch, kteří jim nyní přikyvují. Zrada a hledání vrchnostenského biče, namísto domácí diskuse a argumentů, je projevem zbabělosti a slabosti.
"

Celý článek...


05. 06. 2020:

Poslankyně Zuzana Majerová Zahradníková: "Nedávno jsme mj. ve Sněmovně rozhodovali o vydání poslankyně SPD, Karly Maříkové. Hrozily jí tři roky vězení! Za jednu jedinou napsanou větu... Africký migrant za znásilnění dostal roky pouze dva! Takové jsou u nás tresty, taková je spravedlnost..."

Celý článek....


31. 05. 2020:

Poslanec Jiří Kobza: "George Orwell musí rotovat v hrobě jako vrtule, protože kdyby byl tady mezi námi, tak by určitě křičel nahlas, říkal by: "Proboha, lidi, já jsem svůj román 1984 psal jako varování, ne jako návod!""

Celý článek...


23. 05. 2020:

Režisér Zdeněk Troška: "Byli jsme zemědělskou velmocí, naprosto soběstačnou a navíc jsme ještě spoustu úrody vyváželi. Ať to bylo v rostlinné či živočišné výrobě. Každý řekne – proč máme draze dovážet brambory, mrkev, zelí či obilí ze zahraničí, když si můžeme vypěstovat svoje? Proč brambory ze Španělska? Proč mrkev z Itálie? A za jaké ceny? Před třemi týdny jsem se nestačil divit ve volyňském COOPu ceně za žlutou papriku... 172,90 korun! A dneska květák za stovku a bakelitová rajčata za dvě stě? Myslíte, že to běžný občan na vesnici či v maloměstě koupí?"

Celý článek...


06. 05. 2020:

Profesor Milan Zelený: " Jen malá Česká republika má přes 250 registrovaných stran a hnutí; rozpolcenost, nenávist a nespolupráce jsou markantní...
Není nic naivnějšího než „Ekonomická diplomacie“ politického pózování, domluv, vydírání a rozdrcení toho, co nám všem dnes chybí nejvíce: spolupráce – ne „spoluprátse“ – na globální úrovni.
"

Celý článek...
WebArchiv - archiv českého webu        optimalizace PageRank.cz       Bělehrad.Cz      Výrobky z konopí a bio bavlny - URBANSHOP     

Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS v2.8.3a - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Aby bylo legislativě EU učiněno zadost, vezměte na vědomí, že tento web využívá cookies, jako naprostá většina všech stránek na internetu. Dalším používáním webu s jejich využitím souhlasíte.

Redakce neodpovídá za obsah článků, komentářů ke článkům a diskusí ve Fóru,
které vyjadřují názory autorů a nemusí se vždy shodovat s názorem redakce.
Pro zpoplatněné weby platí zákaz přebírání článků z Jitřní země!