Jitřní země je věnována duchovní tématice, jako jóga, witchcraft, kult Bohyně, posvátná sexualita, tantra, mystika, ale tématem je i zdravá výživa, vegetariánství, ekologie, léčivé rostliny.
Jitřní země 
Translate - select language ^
 
  Dnešní datum: 05. 12. 2020     | Mapa stránek | Fórum JZ | Galerie JZ | Na Chvojnici | Galerie Na Chvojnici | Biozahrada |
   
 
kulatý roh  Náhodný citátkulatý roh
Jaroslav Hašek:
Národ český dodnes ještě pro tanec se získá,
bohužel však vždycky tančí, jak mu jiný píská.

kulatý roh  Hlavní menukulatý roh
Hlavní stránka
Mapa stránek Jitřní země
Přehled rubrik
Odkazy
Galerie Jitřní země
Ankety
Nejčtenější stovka
Rozšířené vyhledávání
Poslat nové heslo
Upravit čtenářskou registraci
Zrušit svoji registraci čtenáře

kulatý roh  Přehled rubrikkulatý roh

kulatý roh  Nejčtenějšíkulatý roh
Aktuální stav
(12. 01. 2018, 2951x)
Váš rok
(02. 01. 2018, 2548x)
Spojení duší
(23. 08. 2018, 2504x)
Co nás provází
(29. 01. 2018, 2388x)
Pracujte v souladu se svou duší
(14. 12. 2017, 2247x)

kulatý roh  Počasí, Slunce, Lunakulatý roh

Solar X-rays:
Status
Geomagnetic Field:
Status
Aktuální snímky Slunce


kulatý roh  O Jitřní zemikulatý roh
Jitřní země
ISSN 1801-0601
Vydavatel: J. Holub, Kralice n. Osl.
Jitřní země byla založena na pod­zim roku 2000. Věnuje se hlavně duchovní tématice, ať už je to jó­ga, witchcraft (wicca), kult Bo­hy­ně, posvátná sexualita a tantra, mys­ti­ka, New Age, ša­ma­nis­mus ale také třeba zdravá výživa, vege­tari­án­ství, lé­čivé rost­liny a eko­logie.

Šamanismus s J. Hawkenem

* Akce s Johnem Hawkenem


Pozvánka - Šamanismus s J. Hawkenem - 28. 05. 2007 (5449 přečtení)

Milí přátelé,
Srdečně Vás Zveme na letní akce se Skydancing Tantrou CZ:
26.června - Úvodní večer šamanismu, Praha
5.-8.července - Let Okřídleného Hada, letní tantricko-šamanský kurz věnovaný Ohňové medicíně, více v příloze
16.-22.července - začátek nového ročního tantrického výcviku Posvátné tělo – Vášnivý duch, zde jsou volná místa především pro muže!
23.-27.července – Tantra Tribe – setkání absolventů tantrického výcviku
24.-31.srpna - Mezinárodní Tantra festival, Španělsko – letní dovolená s tantrou, program pro děti
1.-7. září - Pouť za Máří Magdalénou, putování po silových místech jižní Francie, připravujemeSkyDancing Tantra CZ
Logo skydancing malé

Let Okřídleného Hada

 
Úvod do Ohňové Medicíny
5.–8.července 2007, zač.16 hod., konec 14 hod
Okřídlený drak malý

Ohňová medicína je učení, pocházející ze šamanských kultur, o posvátné sexualitě. Ohňová medicína je pro americké Indiány, Máje nebo Kelty to, co je tantra v buddhistické nebo hinduistické kultuře.

Učí nás, jak si být více vědomi našich energií, jak vědomě budovat naše energetické tělo vyváženým a harmonickým způsobem a jak používat naši sexuální energii pro vize a cestování (prozkoumávání naguálu) stejně jako pro úžasné prožitky stavů rozšířeného vědomí (budování orende).

Tento třídenní seminář bude iniciací do základů Ohňové Medicíny: 20 čaker šamanského systému, probouzení posvátného těla, techniky vyrovnávání a propojování čaker, masky milenců, posvátná platforma, Kiva tanec, potěšení srdce. Během skupiny proběhne také jemná tradiční sweatlodge (potní lázeň), očista skrze čtyři elementy, která nás navrací zpět do lůna Matky Země.

Tento seminář se koná v nádherném prostředí Tuněchodského mlýna u Stříbra, v odlehlém údolí obklopeným panenskými lesy. Klid a nerušená příroda tohoto místa ideálně podporuje učení Ohňové Medicíny cestou krásy. Prožívání Hlubokého propojení s přírodou a jejími rostlinami a zvířaty je smyslné, radostné a hluboce vyživující. Připravuje nás to na intenzitu spojení s lidmi, což představuje realizaci a zároveň oslavu nás samých, našeho neomezeného potenciálu a našeho posvátného snu.

Tento seminář je vhodný pro ty, jenž nemají žádnou předchozí zkušenost s tantrou nebo šamanismem. Je zároveň velmi zajímavý pro tantriky, které zajímá šamanismus, stejně tak pro studenty šamanismu, kteří mají odvahu rozšířit jejich prozkoumávání na pole lidské sexuality. Účast na tomto semináři také splňuje požadavek účasti na úvodním semináři před vstupem do ročního tantrického nebo šamanského výcviku s Johnem Hawkenem.

Had je v mnoha kulturách starodávný symbol sexuální energie. Okřídlený had je obraz z májské kultury, představující posvátnou sexualitu, ve které je sexuální energie zvedána do vyšších čaker za účelem prožít transcendentálnost a vyšší stavy spirituálního vědomí.

Opeřený had

Místo konání: Tuněchodský mlýn, www.molen.cz, v krásné tiché přírodě, s možností koupání v nedalekém jezeře

Cena: Kurzovné činí 2400,-Kč.
Kontakt: email: skydancing@seznam.cz nebo Eliška Holubová (tel. 776 294 712) 

Přihlášky a platba: vyplněním přihlášky na www.skydancing.mysteria.cz spolu se zasláním zálohy ve výši 850,-Kč na účet č.: 0-1802384143/0800 jako variabilní symbol uveďte Vaše datum narození (ve tvaru RRMMDD)

Strava a ubytování: Strava 3 x denně, vesměs vegetariánská v ceně 200-250 Kč/osoba/den (v závislosti na počtu účastníků). Ubytování (cena + 5%DPH) : 250 Kč/osoba/noc základní ubytování ve spacáku v meditační místnosti, za příplatek 120-165 Kč/osoba/noc 2-5tilůžkové pokoje s povlečením. Jsou tam velmi vhodné podmínky pro kempování za základní cenu.

Více informací o tantře a šamanismu s Johnem Hawkenem na
www.skydancing.mysteria.cz

Celý článek | Zpět | Informační e-mailVytisknout článek

 

NAHORU | Hlavní stránka

kulatý roh  Přihlášený čtenářkulatý roh

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


kulatý roh  Aktualitykulatý roh
16. 11. 2020:

Profesor dr. Ivo Budil: "Bylo by nespravedlivé popírat obrovské vzepětí emocí v listopadu 1989 spjatých právě s osobou Václava Havla. Ocitl se zkrátka ve správný čas na pravém místě...
Bylo to skutečné národní společenství, naplněné pozitivní energií a historickým optimismem. Zrodila se mobilizující a osvobozující vize, která mohla dát českému národu obrovský rozvojový impulz. To, že k tomu nedošlo, mělo několik příčin. Především jsme byli navzdory různým vzletným frázím západních státníků řazeni do mocenského bloku, který objektivně prohrál čtyřicetiletý konflikt. A jak prozíravě prohlásil keltský náčelník Brennus v roce 387 před Kristem po vítězství nad Římany: „Běda poraženým.“ Česká republika byla do nového evropského ekonomického systému začleněna jako závislá a využívaná periférie, jejíž produktivita, pracovní síly a potenciál měly primárně pomoci posílit zhoršující se výkonnost západoevropského hospodářství. Významná část místní politické elity, a to v čele s Václavem Havlem, si tuto skutečnost buď vůbec neuvědomovala, nebo zmíněné kolonizaci přímo napomáhala...
"

Celý článek...


03. 11. 2020:

Publicista a spisovatel Benjamin Kuras: "Mimořádně komická jsou – po všech těch neprokázaných nařčeních Trumpa – nyní naopak prokázaná odhalení hrátek Bidenova syna Huntera s Ukrajinou, Ruskem a Čínou, nalezených v porouchaném laptopu, který ten trouba nechal v opravně a zapomněl si jej vyzvednout. Figurují tam dolárky za zprostředkování kontaktu na Bidena, když byl viceprezidentem. Jako třeba měsíční padesátitisícové platby od ukrajinského energetického holdingu Burisma nebo tříapůlmilionový šek od manželky bývalého moskevského starosty. Teda bylo by to komické, kdyby na tom nebylo tragické to, že polovině Američanů to nevadí."

Celý článek...


01. 11. 2020:

Blesk ty fotografie nepořídil, Blesk ty fotografie koupil. Víte, co to znamená? Ministr zdravotnictví padl na politickou provokaci,“ řekl ve studiu ČT24 komentátor Českého rozhlasu Petr Nováček.

Celý článek...


27. 10. 2020:

Profesor Ivo Budil: "Přiznám se, že neznám žádného novináře z Blesku, ale domnívám se, že nejde o poeticky naladěné a citlivé osoby chodící o půlnoci o samotě rozjímat na opuštěné hradby Vyšehradu o smyslu českých dějin. Ten člověk tam bezpochyby šel za určitým cílem, který splnil. Nenazýval bych ho jednoduše udavačem, protože prostě dělal svoji práci. Pan profesor Prymula náležel mezi mocné muže, kteří mají vlivné nepřátele. Podobné praktiky jsme v české politice zažili již mnohokrát, a to včetně svržení předsedy vlády. Pan profesor Prymula není prvním a ani zdaleka posledním, komu se něco podobného přihodilo...
Problém České republiky spočívá v tom, že mocenské jádro Evropské unie má zájem na tom, udržovat ji v polokoloniálním či periferním postavení, k čemuž slouží liberálně levicové a aktivistické politické strany, mainstreamová média a akademické kruhy. Jakýkoliv náznak lidového vůdce, který by české společnosti umožnil plně využít její potenciál, tedy musí být zničen či diskreditován.
"

Celý článek...


27. 10. 2020:

Jaroslav Štefec: Něco tady smrdí. A hodně. Akce, jejímž cílem byla likvidace Romana Prymuly a jeho odstavení z postu ministra zdravotnictví má všechny atributy klasické operace bezpečnostních služeb. Prolhané, plné podivností a postavené na písku. Takže kdybych si mohl tipnout, směřovaly by moje úvahy spíše než oblíbeným „směrem Moskva“ (případně Peking) daleko pravděpodobnější českou cestou, případně směrem k našim „spojencům“. Podivností typu „agenta s kufrem plným ricinu“ je víc než dost. Počínaje otázkou, kdo poslal fotografa bulvárního plátku v daný čas na dané místo, až po „podivné“ znalosti jistého Moravce, takto naduté a arogantní hlásné trouby antibabišovské tak zvaně „veřejnoprávní“ televize...
Ten, kdo celou akci připravil a naplánoval, rozhodně počítal s reakcí „antirouškařů“ a dalších obhájců „práva na vymření půlky národa“, samozřejmě té, v níž nebudou oni...

Celý článek...
WebArchiv - archiv českého webu        optimalizace PageRank.cz       Bělehrad.Cz      Výrobky z konopí a bio bavlny - URBANSHOP     

Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS v2.8.3a - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Aby bylo legislativě EU učiněno zadost, vezměte na vědomí, že tento web využívá cookies, jako naprostá většina všech stránek na internetu. Dalším používáním webu s jejich využitím souhlasíte.

Redakce neodpovídá za obsah článků, komentářů ke článkům a diskusí ve Fóru,
které vyjadřují názory autorů a nemusí se vždy shodovat s názorem redakce.
Pro zpoplatněné weby platí zákaz přebírání článků z Jitřní země!